lasviol 21.05.07, 20:11 Wychodzi na to, że nadal będę płacić składkę za Leppera:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kacza.republika.bananowa żałosny Religa 21.05.07, 20:16 ubezpieczenia OC są w jego kompetencjach, tylko w sprawie składki KRUS wypowiedzieć się nie może Odpowiedz Link Zgłoś
sclavus Re: Religa o KRUS 21.05.07, 20:16 lasviol napisała: > Wychodzi na to, że nadal będę płacić składkę za Leppera:( Chłop żywemu nie przepuści... :) A poważnie - to, aż dziw, że UE jeszcze się w to nie wmieszała.... Przecież taki system ubezpieczeń rolniczych, gwałci wszelkie standardy Unii... Odpowiedz Link Zgłoś
aron2004 Re: Religa o KRUS 21.05.07, 20:20 rolnicy dopłacają miliardy do skutków rozbuchanej miejskiej przestępczości - na wsi nie zamyka się domów Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Re: Religa o KRUS 21.05.07, 20:33 aron2004 napisał: > rolnicy dopłacają miliardy do skutków rozbuchanej miejskiej przestępczości - na > > wsi nie zamyka się domów Maja miliardy,wiec niech placa/np.jak niepelnosprawni rzemieslnicy/.A co z "szara strefa". Polityka bierze gore,walka o glosy,polityka "solidarna", to domena i byt rzadowych posad w wydaniu PIS+ plankton/ale bardzo wazny/ Odpowiedz Link Zgłoś
lasviol Re: Religa o KRUS 21.05.07, 20:24 PIS nie ruszy KRUS, niestety :) W końcu to niebagatelny elektorat... Wkurza mnie to jednak. Mogę ewwentualnie płacić za składkę sąsiada, co ma hektar i cienko przędzie, ale panom, którzy mają przedsiębiorstwa rolnicze? WHY? Odpowiedz Link Zgłoś
adalberto3 Ubezpieczenia rolnicze nie sa unijnym ... 21.05.07, 20:28 .. standardem. Kazdy kraj organizuje je sobie we wlasnym zakresie. Rolnicy powinni miec swoj wlasny fundusz emerytalny oparty o kapitalowe gromadzenie srodkow. Sprawcy wypadkow drogowych powinni oczywiscie placic za leczenie swoich ofiar. Rolnicy musza tez wiecej lozyc na swoja opieke zdrowotna, a przeplyw pieniedzy musi byc lepiej kontrolowany. Odpowiedz Link Zgłoś