Dodaj do ulubionych

Religa o KRUS

21.05.07, 20:11
Wychodzi na to, że nadal będę płacić składkę za Leppera:(
Obserwuj wątek
    • kacza.republika.bananowa żałosny Religa 21.05.07, 20:16

      ubezpieczenia OC są w jego kompetencjach, tylko w sprawie składki KRUS
      wypowiedzieć się nie może
    • sclavus Re: Religa o KRUS 21.05.07, 20:16
      lasviol napisała:

      > Wychodzi na to, że nadal będę płacić składkę za Leppera:(

      Chłop żywemu nie przepuści... :)
      A poważnie - to, aż dziw, że UE jeszcze się w to nie wmieszała.... Przecież
      taki system ubezpieczeń rolniczych, gwałci wszelkie standardy Unii...
      • aron2004 Re: Religa o KRUS 21.05.07, 20:20
        rolnicy dopłacają miliardy do skutków rozbuchanej miejskiej przestępczości - na
        wsi nie zamyka się domów
        • lumpior Re: Religa o KRUS 21.05.07, 20:33
          aron2004 napisał:

          > rolnicy dopłacają miliardy do skutków rozbuchanej miejskiej przestępczości -
          na
          >
          > wsi nie zamyka się domów
          Maja miliardy,wiec niech placa/np.jak niepelnosprawni rzemieslnicy/.A co
          z "szara strefa". Polityka bierze gore,walka o glosy,polityka "solidarna",
          to domena i byt rzadowych posad w wydaniu PIS+ plankton/ale bardzo wazny/
      • lasviol Re: Religa o KRUS 21.05.07, 20:24
        PIS nie ruszy KRUS, niestety :) W końcu to niebagatelny elektorat...
        Wkurza mnie to jednak. Mogę ewwentualnie płacić za składkę sąsiada, co ma
        hektar i cienko przędzie, ale panom, którzy mają przedsiębiorstwa rolnicze?
        WHY?
      • adalberto3 Ubezpieczenia rolnicze nie sa unijnym ... 21.05.07, 20:28
        .. standardem. Kazdy kraj organizuje je sobie we wlasnym zakresie. Rolnicy
        powinni miec swoj wlasny fundusz emerytalny oparty o kapitalowe gromadzenie
        srodkow.
        Sprawcy wypadkow drogowych powinni oczywiscie placic za leczenie swoich ofiar.
        Rolnicy musza tez wiecej lozyc na swoja opieke zdrowotna, a przeplyw pieniedzy
        musi byc lepiej kontrolowany.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka