haen1950
15.07.07, 09:41
Łącznie ze zdeklarowanymi kaczystami. Ci ostatni liczą na pisowskie media,
prowadzone śledztwa i szykowane prowokacje wobec opozycji wszelakiej.
I tu jest główny problem, wybory odbęda się w takim zamęcie, że już nikt nie
będzie odróżniał prawdy od kłamstw. W tym Kaczory są naprawdę dobre.
Dlatego, aby normalne wybory mogły się odbyć, powinno wymienić się marszałka
sejmu na neutralną osobę typu Zych i powołać rząd przejściowy, apolityczny,
który uspokoi atmosferę, odzyska media dla publiczności bo ta jest ich
właścicielem. Dopiero wtedy wybory będą miały sens i demokrację. Wiosną
następnego roku.