Dodaj do ulubionych

Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory!

15.07.07, 09:41
Łącznie ze zdeklarowanymi kaczystami. Ci ostatni liczą na pisowskie media,
prowadzone śledztwa i szykowane prowokacje wobec opozycji wszelakiej.

I tu jest główny problem, wybory odbęda się w takim zamęcie, że już nikt nie
będzie odróżniał prawdy od kłamstw. W tym Kaczory są naprawdę dobre.

Dlatego, aby normalne wybory mogły się odbyć, powinno wymienić się marszałka
sejmu na neutralną osobę typu Zych i powołać rząd przejściowy, apolityczny,
który uspokoi atmosferę, odzyska media dla publiczności bo ta jest ich
właścicielem. Dopiero wtedy wybory będą miały sens i demokrację. Wiosną
następnego roku.

Obserwuj wątek
    • rzewuski1 Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 15.07.07, 09:43
      wiec wyborów nie bedzie
      • jola_iza Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 15.07.07, 09:46
        Mała szansa, wszak jedyne przedterminowe wybory odbyły się z powodu sraczki:)
        rzewuski1 napisał:

        > wiec wyborów nie bedzie
        • haen1950 Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 15.07.07, 10:03
          Szansa jest, i to duża. Koalicjanci Kaczorów są przerażeni, nagle zrozumieli,
          że Kaczory szykują im X Pawilon na rezydencję. Opozycja również wie, że będą
          następni w kolejce.

          Przeszkodzić może takim zamiarom tylko normalny zamach stanu, a do tego Kaczory
          mogą nie znaleźć wykonawców. Bo wtedy X Pawilon może ich przyjąć za
          długoletnich lokatorów.
          • rzewuski1 Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 15.07.07, 10:06
            przesadzasz
            Lepper zasłuzyl sobie na to jak sie go traktuje
            Giertcyh tez powinien dostac porzadne lanie
            X pawilon jest dla przestepców
            a Lepper jest przestepca
        • jorge.martinez Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 15.07.07, 10:14
          jola_iza napisała:

          > Mała szansa, wszak jedyne przedterminowe wybory odbyły się z powodu sraczki:)

          Hehe, sraczka a sprawa polska.
          • koperczak5 Opozycja przebudzi się... 15.07.07, 13:03
            Opozycja przebudzi się... po wyborach!
            • haen1950 Re: Opozycja przebudzi się... 15.07.07, 13:25
              koperczak5 napisał:

              > Opozycja przebudzi się... po wyborach!

              Bardzo możliwe. Ale pierwszym krokiem musi być wyrwanie Kaczorom marszałka
              sejmu. Potem już z górki.
              • pit_44 Re: Opozycja przebudzi się... 15.07.07, 14:21
                Masz 100% racji.
                Najgorszym scenariuszem jest rozwiązanie sejmu i pozostawienie obecnej ekipy
                rządzącej na czas kampanii wyborczej.

                Nie pamiętam tylko procedury wymiany marszałka (czy obecny marszałek może na 6
                miesięcy schować wniosek o odwołanie do szuflady?).
                Z rządem jest prościej. Konstruktywne wotum nieufności musi być głosowanie na
                następnym posiedzeniu sejmu.
                • haen1950 I dlatego dziwię się dzisiaj Lepperowi 15.07.07, 14:47
                  On chce rozróby już teraz, nie czekając końca wakacji sejmowych. Muszą być
                  ważne dla niego powody bo stawia wszystkich przed faktem dokonanym -
                  mniejszościowym rządem Kaczyńskich.
    • sawa.com Amok! 15.07.07, 15:19
      Wybory na pewno są konieczne... ale nie na warunkach o których tu mówicie.
      Narazie to grupka dziennikarzy i forumowiczów wpadła w amok... i chcą teraz oni
      dla odmiany paktować z Lepperem i jego bandą.
      I znów dla dobra ojczyzny.
      Przepraszam, ale temu panu nalezy juz podziękować.
      Dla ostudzenia dymiących czupryn polecam lekturę wniosku o uchylenie i
      aresztowanie Łyzwińskiego.

      Panowie, dość juz plugawienia polskiej racji stanu. Dajcie sobie siana!
      • haen1950 Re: Amok! 15.07.07, 15:22
        Problem w tym, że wybory w tym sejmie można przeprowadzić albo z Giertychem i
        Lepperem, albo na warunkach Kaczorów.

        A ty z kim byś rozmawiała na ten temat?
        • sawa.com Re: Amok! 15.07.07, 15:55
          haen1950 napisał:

          > A ty z kim byś rozmawiała na ten temat?

          To nie jest takie proste. I tylko spokój może nasz uratować... i chociaż
          odrobina poczucia moralności. Sesja jesienna powinna zacząć od rozpatrzenia
          wniosku w/s Łyżwińskiego. Ten wrzód powinien być wyciety zdecydowanie i ze
          wstrętem.
          Dalsze działania?.. ponieważ nie wierzę, żeby posłowie partii mniejszych
          zagłosowali za samorozwiązaniem sejmu. Uważam, ze nalezy podjąć rozmowy nad
          stworzeniem rządu ponadpartyjnego. I to takiego, który jesli nie będzie woli
          samorozwiązania sejmu będzie rządził do końca kadencji.
          • sawa.com Re: Amok! 15.07.07, 16:00
            Oczywiście, w przpadku jesli rząd utraci większośc. Bo jak narazie... mamy
            wakacje.
    • 440417mz Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 15.07.07, 15:25
      Spoko!Ptasia grypa ante portas,jest już w Czechach.Przetrzebi ptasie stado
      dokumentnie!Wybory będą ostatecznym rozwiązaniem kwestii kaczej!
      • jrjrjr Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 15.07.07, 15:47
        440417mz napisał:

        > Spoko!Ptasia grypa ante portas,jest już w Czechach.

        Kaczory są uodpornione na wszystko. Tylko AIDS przełamie barierę
        immunologiczną, a to niestety trwa.
    • mroofka2 Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 15.07.07, 15:59
      szansa na wybory jest
      ale wcześniej Kaczki
      muszą dogadać się z
      PO bo większość w sejmie
      jest potrzebna a drugi raz
      do tej samej rzeki w
      towarzystwie LiSa nie wejdą
      • jrjrjr Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 15.07.07, 16:05
        Od POPiSu racz zachować nas Panie! Amen!
    • adam81w Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 15.07.07, 16:32
      chce wyborow.
    • pisuarro Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 16.07.07, 14:43
      Wcale nie krzyczą - choć wybory nadchodzą nieuchronnie...
      • sawa.com Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 16.07.07, 15:02
        pisuarro napisał:

        > Wcale nie krzyczą - choć wybory nadchodzą nieuchronnie...


        W 2009 r.
        • haen1950 Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 16.07.07, 15:13
          Kaczorowi bardzo nie w smak była ta dzisiejsza decyzja, musi się spieszyć w te
          wakacje. A czasu do jesiennej sesji coraz mniej. No i ludzie też chcą trochę
          odpocząć, nie ma z kim walczyć.
      • cics Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 16.07.07, 15:13
        Załóżmy, że L. I G. podjęli decyzję o wyjsciu z koalicji. Do czasu następnego
        posiedzenia Sejmu i tak Jarosław Kaczyński ma wolną rękę. NIe ma żadnej
        możliwości odwołania rządu, a Kaczyński nieobciązony koalicjantami może robić
        co chce. Pozostanie w koalicji , jest w chwili obecnej dla LiSów jedyną (choć i
        tak iluzoryczną ) metodą nacisku na Kaczyńskiego.

        Strategie dla opozycji sa dwie , albo przeczekać, albo zaatakować w następujący
        sposób :
        1.zmiana marszałka
        2. konstruktywne wotum nieufności z "technicznym" premierem
        3. czystki w urzędach i spółkach połaczone z kampanią medialną wyciągania brudów
        4. Wymuszenie wyborów na PiS-ie poprzez wojnę budżetową z prezydentem lub też
        komisje śledcze i wnioski TS dla czolowych polityków PiS
        • wan4 jesienią opozycja MUSI przejść do ofensywy 17.07.07, 07:53
          > Strategie dla opozycji sa dwie , albo przeczekać, albo zaatakować w
          następujący sposób :
          > 1.zmiana marszałka
          > 2. konstruktywne wotum nieufności z "technicznym" premierem
          > 3. czystki w urzędach i spółkach połaczone z kampanią medialną wyciągania
          brudów
          > 4. Wymuszenie wyborów na PiS-ie poprzez wojnę budżetową z prezydentem lub też
          > komisje śledcze i wnioski TS dla czolowych polityków PiS

          działania we wszystkich ww kierunkach. ostro i zdecydowanie, twardo choć bez
          histerii. po prostu profesjonalnie! olać krzyki i płacze kaczystów. lać po
          kuprach ile wlezie. stracą twarz i wyborców. dla demokracji lepiej jest, gdy
          głosy elektoratu o skrajnych pogladach rozłożą się na kilka partii niż na jeden
          pis. dlatego dobrze, że giertych i lepper przetrwają i będą śmiertelną
          konkurencją dla kaczystów
    • goldenwomen3 Re: Wszyscy ???? tzn. forumowi lewacy ;) ? 16.07.07, 15:38

      • wos9 Re: Wszyscy ???? tzn. forumowi lewacy ;) ? 17.07.07, 11:43
        goldenwomen3 napisała:

        > CZYŻBY? Przecież Kaczory stale straszą wyborami. Teraz mówią, że to nie
        ten czas, ale powtarzają, że jak nie będzie posłuszeństwa ze strony przystawek -
        to wybory. Śmieszni są!
    • haen1950 Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 17.07.07, 07:18
      Wyrzucono z TVPis faceta, który miał jeszcze resztki przyzwoitości
      dziennikarskiej, prezentera Wiadomości - Marcina Leśkiewicza.

      Przekaz i opis pisowskich prowokacji musi być jasny i czytelny dla moherowej
      telebliki.

      Jeszcze jeden objaw, że Kaczory idą na wybory. Antypisowska opozycja i
      LiSowczyki głupie będą, gdy przyjmą wybory na warunkach Kaczorów.
      • koperczak5 Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 17.07.07, 09:52
        OK. Pójdziemy na wybory, wybierzemy Platformę i co dalej??? Będziemy się
        przyglądać, jak Tusk całuje sie z Kaczorami? Zanim oddam głos na Tuski,
        oczekuję jasnej deklaracji: POPiS - NIGDY!

        • haen1950 Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 17.07.07, 09:57
          I to jest, qrwa, problem. Dobrym sygnałem było by wywalenie Rokity, tymczasem
          podobno go hołubią spowrotem.

          Ja wierzę w charakter Kaszubów. Tusk już nigdy nie poniży się do rozmów z
          Kaczorami, z innymi tak. I to jedyna gwarancja.
          • jrjrjr Re: Wszyscy dzisiaj krzyczą - Wybory! 17.07.07, 12:28
            Problem nie w tym. Tusk nie zniży się do rozmów z kimkolwiek. Taki solysta.
            Czeka, aż go będą prosić. A jak myślę, że miałby wrócić glizdowaty Miodowicz z
            Jarucką, to mi się niedobrze robi.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka