douglasmclloyd 24.06.03, 15:44 Z Millerem na dno. Mam nadzieję, że wielbiciele urbana się nie zawiodą, jego przewidywania sprawdzą się w 100% i Miller utopi SLD. radiozet.pl/rozmowy_gosc.html?wid=1101694 Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kitek1 prosze wyprowadzic, sztandar................. 24.06.03, 15:45 zagai, chlopczyk z zyrardowa:) Odpowiedz Link Zgłoś
douglasmclloyd Re: prosze wyprowadzic, sztandar................. 24.06.03, 15:57 kitek1 napisał: > zagai, > chlopczyk z zyrardowa:) Miller tak łatwo nie popuści. Prędzej usłyszymy: "wyklęty powstań, ludu ziemi" i "bój to będzie nasz ostatni". Odpowiedz Link Zgłoś