Dodaj do ulubionych

Kongres SLD

24.06.03, 15:44
Z Millerem na dno. Mam nadzieję, że wielbiciele urbana się nie zawiodą, jego
przewidywania sprawdzą się w 100% i Miller utopi SLD.

radiozet.pl/rozmowy_gosc.html?wid=1101694
Obserwuj wątek
    • kitek1 prosze wyprowadzic, sztandar................. 24.06.03, 15:45
      zagai,
      chlopczyk z zyrardowa:)
      • douglasmclloyd Re: prosze wyprowadzic, sztandar................. 24.06.03, 15:57
        kitek1 napisał:

        > zagai,
        > chlopczyk z zyrardowa:)


        Miller tak łatwo nie popuści. Prędzej usłyszymy: "wyklęty powstań, ludu ziemi"
        i "bój to będzie nasz ostatni".

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka