splkm 27.07.07, 14:25 Dobrze ze wycofałem w odpowiednim czasie swój udział :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
twoj.psychiatra Kaczyńscy stali za wzrostami, teraz za spadkami? 27.07.07, 17:38 stoją też? Przynajmniej tak można sądzić z wielu bredni, pociskanych tu na Forum przez różnych PiSfanów Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: Kaczyńscy stali za wzrostami, teraz za spadka 27.07.07, 18:31 Co z tą giełdą? Nie mieszajcie tylko odpowiedzcie. Odpowiedz Link Zgłoś
euro.pa czyzbys nie wiedzial, ze gielda sluzy mafiom do 27.07.07, 18:41 okradania naiwnych inwestorow? Po to zostala stworzona, dla legalnej grabiezy, wiec jej upadek jest absolutna norma. Wiekszosc traci, a mafijni macherzy zyskuja. taki to zlodziejski byznes. Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Re: czyzbys nie wiedzial, ze gielda sluzy mafiom 27.07.07, 18:48 euro.pa napisała: > okradania naiwnych inwestorow? Po to zostala stworzona, dla legalnej grabiezy, > wiec jej upadek jest absolutna norma. Wiekszosc traci, a mafijni macherzy > zyskuja. taki to zlodziejski byznes. =============================================================================== Ale czy każda giełda ? Może są giełdy uczciwe,jeżeli coś wiesz więcej na ten temat to napisz,jestem bardzo zainteresowana. Odpowiedz Link Zgłoś
euro.pa Tak, kazda gielda nalezy do mafii 27.07.07, 19:20 bo i one ja stworzyly. W USA ukazalo sie sporo publikacji i ksiazek na ten temat napisanych przez bylych zlodziei gieldowych, ktorych ruszylo sumienie. jedynym celem gieldy jest przekonac naiwna publike, zeby wkladala swe oszczednosci na gielde, ktore potem cyklicznie sa kradzione przez gieldowych macherow. Powtarzam, gielda to mechanizm legalnego okradania spoleczenstwa przez swiatowa finasjere. W USA ludzie juz o tym wiedza, wiec przestali marnowac swe pieniadze na gieldzie, wiec mafiozi gieldowi rzucili sie okradac reszte swiata. Polska jest jedna z ich ofiar. Inwestuj tylko w to, co sama kontrolujesz, nigdy nie oddawaj kontroli nad swymi pieniedzy obcym profesjonalom od okradania. Odpowiedz Link Zgłoś
zelazny.karzel.wasyl Niektórym mafia Mózg ukradła i teraz straszą jako 27.07.07, 19:37 Zombie na Forum Kraj.... Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Dziękuję,że mnie oświeciłaś 27.07.07, 19:38 euro.pa napisała: > Inwestuj tylko w to, co sama kontrolujesz, nigdy nie oddawaj kontroli nad swymi > > pieniedzy obcym profesjonalom od okradania. ================================================================================ Nigdy nie będę oddawać kontroli nad moimi pieniędzmi obcym profesjonałom od okradania. I będę inwestować w to co sama kontroluję. Tak będzie zawsze. PS Dziękuję Ci Euro.po Odpowiedz Link Zgłoś
euro.pa Re: Dziękuję,że mnie oświeciłaś 27.07.07, 20:04 Prosze. Polecam bardzo dobre ksiazki na temat inwestowania i zarzadzania swymi pieniedzmi Suzy Orman. Jedna z nich to "You've Earned It, Don't Lose It" : Autorki: Suze Orman and Linda Mead. -- Zrob sobie proste obliczenie. Wkladasz na gielde, powiedzmy 1000 zl. Gielda spada o 50%, wiec pozostaje ci tylko 500 zl. Zeby tylko odzyskac swoj wklad, musi ona teraz wzrosnac o 100 %, na co trzebaby czekac ze 100 lat. Praktycznie nigdy nie odzyskasz kasy, ktora stracisz na gieldzie. Na gieldzie niczego sie przeciez nie produkuje, wiec zyski mafii, ktore kontroluja gielde, pochodza tylko z okradania naiwnych inwestorow. te mafie, kiedy uzbiera sie spora kupka kasy na gieldzie, kradana ja i powoduja "padniecie" gieldy. To sie dzieje cyklicznie m.w. co 7-8 lat, choc na swiecie ten cykl mogl teraz przyspieszyc. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Dziękuję,że mnie oświeciłaś 27.07.07, 20:05 Święci Pańscy I Zuzo Orman, dlaczego 100 lat? Odpowiedz Link Zgłoś
zelazny.karzel.wasyl Bo to "Fahofiedz" euro.pa liczył osobiście :-))) 27.07.07, 20:07 Odpowiedz Link Zgłoś
euro.pa Re: Dziękuję,że mnie oświeciłaś 27.07.07, 20:17 Trzeba 100 lat, bo gielda zawsze na wielka skale pada, potem troszke sie podnosi, zeby skusic nowych naiwnych. To jest tak wymyslone, zeby zwykli inwestorzy prawie zawsze tarcili, aby mafiozi mogli zyskiwac. Gdyby nie bylo mozliwosci okradania naiwnych inwestorow, gielda by nie istniala. Powtarzam, gielda do gra o sume zerowa. Zeby mafie manipulujace gielda mogly zarobic miliardy, miliony inwestorow musza stracic tysiace - kazdy. Inaczej nie ma. kazdy ma jednak prawo do wlasnej naiwnosci i do ponoszenia wlasnych strat. przekazuje wam wiedze narodow doswiadczonych, czy z niej skorzystacie, to wasza sprawa. Mysle, ze dlatego w Polsce nie tlumaczy sie ksiazek Orman i podobnych, zeby trzymac Polakow w ciemnocie i moc ich okradac. Odpowiedz Link Zgłoś
yoma Re: Dziękuję,że mnie oświeciłaś 27.07.07, 20:33 > Powtarzam, gielda do gra o sume zerowa. Zeby mafie manipulujace gielda mogly > zarobic miliardy, miliony inwestorow musza stracic tysiace - kazdy. Inaczej nie > > ma Jak nie ma, jak jest? Jeśli to gra o sumie zerowej, to równie dobrze mafier muszą stracić miliardy, zeby miliony inwestorów mogły zarobić. Odpowiedz Link Zgłoś
euro.pa Nie ma, no gielda zostala stworzona przez mafie 27.07.07, 20:56 jako maszyna do legalnego okradania publicznosci i jest przez te mafie sterowana. To samo jest z kasynami. mafie siebie nie skrzywdza, gielda to ich geszeft. Odpowiedz Link Zgłoś
off_nick Yoma 27.07.07, 20:29 yoma napisała: > Święci Pańscy I Zuzo Orman, dlaczego 100 lat? ================================================================================ press alt+F4 Odpowiedz Link Zgłoś
kiiiko Re: Aaaaaaaaaaaa giełda sie wali!!!! 27.07.07, 18:50 nie straszcie, już w przyszłym tygodniu ma iść w górę - prognozują specjalisci.... Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj A drugi tez wali, tylko na miekko 27.07.07, 18:51 ze strachu "Każdy stój na swój strój”- Marek Nowakowski (sygnaturka zmodyfikowana na żądanie Administratora Forum, ch.. zastąpił stój.) Odpowiedz Link Zgłoś