Dodaj do ulubionych

Aaaaaaaaaaaa giełda sie wali!!!!

27.07.07, 14:25
Dobrze ze wycofałem w odpowiednim czasie swój udział :)
Obserwuj wątek
    • off_nick Re: Aaaaaaaaaaaa giełda sie wali!!!! 27.07.07, 15:17
      o czym to?
    • nowytor.nowytor8 To wydaje się być tylko korektą 27.07.07, 15:21

      • dr_schab "Spokojnie, to tylko korekta" ;-D 27.07.07, 15:58
        .
    • twoj.psychiatra Kaczyńscy stali za wzrostami, teraz za spadkami? 27.07.07, 17:38
      stoją też?
      Przynajmniej tak można sądzić z wielu bredni, pociskanych tu na Forum przez
      różnych PiSfanów
      • off_nick Re: Kaczyńscy stali za wzrostami, teraz za spadka 27.07.07, 18:31
        Co z tą giełdą?
        Nie mieszajcie tylko odpowiedzcie.
    • euro.pa czyzbys nie wiedzial, ze gielda sluzy mafiom do 27.07.07, 18:41
      okradania naiwnych inwestorow? Po to zostala stworzona, dla legalnej grabiezy,
      wiec jej upadek jest absolutna norma. Wiekszosc traci, a mafijni macherzy
      zyskuja. taki to zlodziejski byznes.
      • off_nick Re: czyzbys nie wiedzial, ze gielda sluzy mafiom 27.07.07, 18:48
        euro.pa napisała:

        > okradania naiwnych inwestorow? Po to zostala stworzona, dla legalnej
        grabiezy,
        > wiec jej upadek jest absolutna norma. Wiekszosc traci, a mafijni macherzy
        > zyskuja. taki to zlodziejski byznes.

        ===============================================================================

        Ale czy każda giełda ?
        Może są giełdy uczciwe,jeżeli coś wiesz więcej na ten temat to napisz,jestem
        bardzo zainteresowana.
        • euro.pa Tak, kazda gielda nalezy do mafii 27.07.07, 19:20
          bo i one ja stworzyly. W USA ukazalo sie sporo publikacji i ksiazek na ten
          temat napisanych przez bylych zlodziei gieldowych, ktorych ruszylo sumienie.
          jedynym celem gieldy jest przekonac naiwna publike, zeby wkladala swe
          oszczednosci na gielde, ktore potem cyklicznie sa kradzione przez gieldowych
          macherow.

          Powtarzam, gielda to mechanizm legalnego okradania spoleczenstwa przez swiatowa
          finasjere. W USA ludzie juz o tym wiedza, wiec przestali marnowac swe pieniadze
          na gieldzie, wiec mafiozi gieldowi rzucili sie okradac reszte swiata. Polska
          jest jedna z ich ofiar.
          Inwestuj tylko w to, co sama kontrolujesz, nigdy nie oddawaj kontroli nad swymi
          pieniedzy obcym profesjonalom od okradania.
          • zelazny.karzel.wasyl Niektórym mafia Mózg ukradła i teraz straszą jako 27.07.07, 19:37
            Zombie na Forum Kraj....
          • off_nick Dziękuję,że mnie oświeciłaś 27.07.07, 19:38
            euro.pa napisała:
            > Inwestuj tylko w to, co sama kontrolujesz, nigdy nie oddawaj kontroli nad
            swymi
            >
            > pieniedzy obcym profesjonalom od okradania.

            ================================================================================

            Nigdy nie będę oddawać kontroli nad moimi pieniędzmi obcym profesjonałom od
            okradania.
            I będę inwestować w to co sama kontroluję.
            Tak będzie zawsze.

            PS
            Dziękuję Ci Euro.po
            • euro.pa Re: Dziękuję,że mnie oświeciłaś 27.07.07, 20:04
              Prosze.

              Polecam bardzo dobre ksiazki na temat inwestowania i zarzadzania swymi
              pieniedzmi Suzy Orman. Jedna z nich to "You've Earned It, Don't Lose It" :
              Autorki: Suze Orman and Linda Mead.
              --
              Zrob sobie proste obliczenie. Wkladasz na gielde, powiedzmy 1000 zl. Gielda
              spada o 50%, wiec pozostaje ci tylko 500 zl. Zeby tylko odzyskac swoj wklad,
              musi ona teraz wzrosnac o 100 %, na co trzebaby czekac ze 100 lat. Praktycznie
              nigdy nie odzyskasz kasy, ktora stracisz na gieldzie. Na gieldzie niczego sie
              przeciez nie produkuje, wiec zyski mafii, ktore kontroluja gielde, pochodza
              tylko z okradania naiwnych inwestorow. te mafie, kiedy uzbiera sie spora kupka
              kasy na gieldzie, kradana ja i powoduja "padniecie" gieldy. To sie dzieje
              cyklicznie m.w. co 7-8 lat, choc na swiecie ten cykl mogl teraz przyspieszyc.

              • yoma Re: Dziękuję,że mnie oświeciłaś 27.07.07, 20:05
                Święci Pańscy I Zuzo Orman, dlaczego 100 lat?
                • zelazny.karzel.wasyl Bo to "Fahofiedz" euro.pa liczył osobiście :-))) 27.07.07, 20:07
                • euro.pa Re: Dziękuję,że mnie oświeciłaś 27.07.07, 20:17
                  Trzeba 100 lat, bo gielda zawsze na wielka skale pada, potem troszke sie
                  podnosi, zeby skusic nowych naiwnych. To jest tak wymyslone, zeby zwykli
                  inwestorzy prawie zawsze tarcili, aby mafiozi mogli zyskiwac. Gdyby nie bylo
                  mozliwosci okradania naiwnych inwestorow, gielda by nie istniala.

                  Powtarzam, gielda do gra o sume zerowa. Zeby mafie manipulujace gielda mogly
                  zarobic miliardy, miliony inwestorow musza stracic tysiace - kazdy. Inaczej nie
                  ma. kazdy ma jednak prawo do wlasnej naiwnosci i do ponoszenia wlasnych strat.
                  przekazuje wam wiedze narodow doswiadczonych, czy z niej skorzystacie, to wasza
                  sprawa. Mysle, ze dlatego w Polsce nie tlumaczy sie ksiazek Orman i podobnych,
                  zeby trzymac Polakow w ciemnocie i moc ich okradac.
                  • yoma Re: Dziękuję,że mnie oświeciłaś 27.07.07, 20:33
                    > Powtarzam, gielda do gra o sume zerowa. Zeby mafie manipulujace gielda mogly
                    > zarobic miliardy, miliony inwestorow musza stracic tysiace - kazdy. Inaczej nie
                    >
                    > ma

                    Jak nie ma, jak jest?

                    Jeśli to gra o sumie zerowej, to równie dobrze mafier muszą stracić miliardy,
                    zeby miliony inwestorów mogły zarobić.
                    • euro.pa Nie ma, no gielda zostala stworzona przez mafie 27.07.07, 20:56
                      jako maszyna do legalnego okradania publicznosci i jest przez te mafie
                      sterowana. To samo jest z kasynami. mafie siebie nie skrzywdza, gielda to ich
                      geszeft.
                • off_nick Yoma 27.07.07, 20:29
                  yoma napisała:

                  > Święci Pańscy I Zuzo Orman, dlaczego 100 lat?


                  ================================================================================

                  press alt+F4
    • kiiiko Re: Aaaaaaaaaaaa giełda sie wali!!!! 27.07.07, 18:50
      nie straszcie, już w przyszłym tygodniu ma iść w górę - prognozują
      specjalisci....
    • zapijaczony_ryj A drugi tez wali, tylko na miekko 27.07.07, 18:51
      ze strachu

      "Każdy stój na swój strój”- Marek Nowakowski (sygnaturka zmodyfikowana na
      żądanie Administratora Forum, ch.. zastąpił stój.)
    • marouder Aaaaaaaaaaaa gołdzia sie wali!!!!/nt 27.07.07, 19:22

    • yoma Re: Aaaaaaaaaaaa giełda sie wali!!!! 27.07.07, 19:35
      Udział w czym?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka