Dodaj do ulubionych

Senyszyn - 21% dla LiD :))))

12.09.07, 18:21
Właśnie mówi, że LiD ma wiele mord ;)
Obserwuj wątek
    • linuxcrazy serca ludzi mediow 12.09.07, 18:22
      Gdy więc wszystkie sposoby ratunku upadły,
      Wśród serdecznych przyjaciół psy zająca zjadły.
      Ignacy Krasicki

      Faworyzowana do niedawna przez dziennikarzy partia polityczna ma
      coraz większe problemy. Uczucia medialnych gwiazd wobec Platformy
      Obywatelskiej nie są już tak gorące jak jeszcze rok temu. Od
      dłuższego czasu sygnały niezadowolenia salonowych elit z partii
      Donalda Tuska były czytelne. Komentatorzy w najbardziej
      opiniotwórczych mediach ostrzegali. Czas mijał, a popierana przez
      nich partia ciągle bez wystarczającej energii zabierała się za
      obalanie "kaczyzmu".
      "PO przyczyniła się do budowy reżimu IV RP", "Tusk to trzeci
      bliźniak lustracyjny", "Platforma spiskuje z PiS", "Donald Tusk nie
      miał upoważnienia opozycji do ustalania terminu wyborów i spożywania
      wina z prezydentem" - niecierpliwiły się medialne autorytety.
      Na nic zdały się demonstracyjne ataki na rząd przeprowadzane przez
      liderów PO. W wojnie o sympatię mediów Platforma zaczęła przegrywać
      z Lewicą i Demokratami.
      No i stało się! Według sondażu przeprowadzonego dla "Gazety
      Wyborczej", w ciągu ostatniego miesiąca poparcie wyborców dla partii
      Donalda Tuska spadło aż o 6 procent!
      Mniej więcej w tym samym czasie zachwalany w Platformie
      Obywatelskiej Leszek Balcerowicz ogłosił swój plan recenzowania
      działań partii politycznych. Czy pospieszy na pomoc Platformie?
      Wygląda na to, że wręcz przeciwnie! Do tworzonego przez siebie Forum
      Obywatelskiego Rozwoju Balcerowicz zaprosił w większości sympatyków
      Lewicy i Demokratów lub polityków PO krytycznych wobec...
      kierownictwa swej własnej partii.
      Teoretycznie nic się nie zmieniło. Platforma pozostaje "partią
      nowoczesnej, liberalnej prawicy", w rozmowach z jej przywódcami
      dziennikarze dalej są mili i grzeczni, ale po dawnym entuzjazmie nie
      ma już śladu. Czy uczucia popierających dotąd Platformę medialnych
      przyjaciół ochłodziły się już na tyle, że partia Tuska nie ma szans
      w walce o - bijące teraz dla Lewicy i Demokratów - serca ludzi
      mediów?
      Wyniki kolejnych sondaży przedwyborczych mogą być, przy poszukiwaniu
      odpowiedzi na to pytanie, bardzo cenną wskazówką.
      Piotr Tomczyk
      • ruch_postepowy Media są bardziej prezychylne LiD 12.09.07, 18:30
        Oczywiście mówię o wolnych mediach.
        Dzieje się tak dlatego,
        że Tusk zapapućkał się w moherowej wełnie.
        Wszystko przez to wino,
        nawet Rokita kreci już łysiną raz na lewo raz na prawo ( jak wiatr
        powieje ).
    • goldenwomen3 mordy? a nie twarze? 12.09.07, 18:26
      Aska chyba wie co mowi

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka