Gość: stanley
IP: *.poznan.dialup.inetia.pl
15.07.03, 18:32
wczoraj obejrzałem ten film...obudziłem się dziś rano , patrzę w
telewizor...ja p......ę, k...a...jestem cały czas w tym filmie tylko data się
aktualizuje. Życzę Nam Wszystkim abyśmy się któregoś ranka obudzili w świecie
bez komunizmu. Dość już tego deja vu!