Dodaj do ulubionych

dzień świra

IP: *.poznan.dialup.inetia.pl 15.07.03, 18:32
wczoraj obejrzałem ten film...obudziłem się dziś rano , patrzę w
telewizor...ja p......ę, k...a...jestem cały czas w tym filmie tylko data się
aktualizuje. Życzę Nam Wszystkim abyśmy się któregoś ranka obudzili w świecie
bez komunizmu. Dość już tego deja vu!
Obserwuj wątek
    • Gość: efem Re: dzień świra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.03, 18:55
      hehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka