Dodaj do ulubionych

na czyich gruntach stanie Stadion Narodowy?

24.10.07, 14:26
HGW?
Obserwuj wątek
    • wos9 Re: na czyich gruntach stanie Stadion Narodowy? 24.10.07, 14:27
      jaslon napisał:

      > HGW?

      Na twoich na pewno nie.
      • jaslon ...a szkoda :( 24.10.07, 14:29
    • jaa_ga Na miejskich. Komunalnych. n/t 24.10.07, 14:27

      • tw_b Coś się zaczyna dziać ;-) 24.10.07, 15:07
        jaa_ga napisała:

        - Mam pokusę, żeby Stadion Narodowy przenieść poza granicę Warszawy,
        np. do Łomianek. Biorę pod uwagę jeszcze inne lokalizacje na
        obrzeżach miasta. Ziemia, na której stoi Stadion Dziesięciolecia,
        jest bardzo droga. Może warto ją inaczej spożytkować - powiedziała
        nam wczoraj Hanna Gronkiewicz-Waltz (PO). Decyzję podejmie przyszły
        premier Donald Tusk, lider PO, z którym Gronkiewicz-Waltz ma świetny
        kontakt.

        www.sport.pl/pilka/1,80056,4607573.html
    • tw_b CHGW ;-) 24.10.07, 14:31
      jaslon napisał:

      > HGW?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka