wos9 Re: na czyich gruntach stanie Stadion Narodowy? 24.10.07, 14:27 jaslon napisał: > HGW? Na twoich na pewno nie. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_b Coś się zaczyna dziać ;-) 24.10.07, 15:07 jaa_ga napisała: - Mam pokusę, żeby Stadion Narodowy przenieść poza granicę Warszawy, np. do Łomianek. Biorę pod uwagę jeszcze inne lokalizacje na obrzeżach miasta. Ziemia, na której stoi Stadion Dziesięciolecia, jest bardzo droga. Może warto ją inaczej spożytkować - powiedziała nam wczoraj Hanna Gronkiewicz-Waltz (PO). Decyzję podejmie przyszły premier Donald Tusk, lider PO, z którym Gronkiewicz-Waltz ma świetny kontakt. www.sport.pl/pilka/1,80056,4607573.html Odpowiedz Link Zgłoś