Dodaj do ulubionych

nowa kawiarnia...

30.10.03, 19:26
...powstala w szkole nr.20,a wlasciwie w nowej sali
gimnastycznej.Widzialam,ze maja tam m.in.pizze.
Mimo,iz jest to bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania to
nie bylam tam jeszcze na zwiadach.
A moze ktos byl i moze cos powiedziec nt.tejze kawiarni i jej menu?
Obserwuj wątek
        • ivek Re: nowa kawiarnia... 31.10.03, 09:52
          koniecznie dajcie znac czy warto sie tam poturlac.

Wczoraj w gw mozna bylo przeczytac o galerii legnickiej we wroclawiu.
          Niestety nazwe dla nowego przybytku zawdzieczamy wylacznie ulicy legnickiej we
          Wroclawiu i niczemu wiecej.

pozwole sobie przekopiowac z portalu GW:

"Centrum handlowe dla artystów

pm 28-10-2003 17:22

Ruszyła budowa nowego centrum handlowego we Wrocławiu. Galeria Legnicka, bo tak
          się będzie nazywało, powstanie w ciągu niespełna półtora roku kosztem około 80
          mln euro

Na 25 hektarach terenów pofabrycznych stanie obiekt z 55 tys. m kw. powierzchni
          handlowej. Znajdzie się tu 140 sklepów i punktów handlowych, m.in. Tesco,
          Reserved, RTV Euro AGD. Jeśli projekt odniesie sukces, Galeria zostanie
          powiększona do 90 tys. m kw. - Naszym największym atutem jest lokalizacja -
          twierdzi Marek Oldak z firmy Redis Polska, jednego (obok NFI Octava) ze
          współorganizatorów przedsięwzięcia. - Centrum handlowe powstaje w sąsiedztwie
          ulicy Legnickiej, głównej arterii komunikacyjnej Wrocławia, niedaleko miejskiej
          obwodnicy. W bliskim sąsiedztwie przyszłej Galerii mieszka prawie pół miliona ludzi.

Na terenie wokół centrum handlowego powstaną m.in. ścieżki rowerowe, mały
          amfiteatr oraz kompleks restauracji. Do Galerii dochodzić się będzie promenadą o
          długości 200 m. Staną tam stragany, gdzie twórcy ludowi będą prezentować swoje
          prace malarskie, rzeźbiarskie, a także pamiątki związane ze sztuką ludową z tej
          części Polski. Stragany wzniesie na własny koszt inwestor - co ciekawe, nie
          będzie za nie pobierał od artystów czynszu"

Ciekaw jestem kiedy my sie doczekamy takiego przybytku.
          pozdrawiam
          Ivek
    • dethy Re: nowa kawiarnia... 31.10.03, 22:50
      moj syn byl dzis w 20-tce na meczu,a potem poszedl z kolegami na pizze.I co sie
      okazalo? Ze pizze do tego lokalu dowoza z jakiejs pizzerii(nie wiem z ktorej) i
      trwa to ok.30min! A mialam nadzieje,ze na miejscu ja pieka...Z drugiej strony
      lepsza dowozona,niz z mrozonki....
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka