29.07.03, 19:34
Wygląda na to, że Janik zatrudnia w swoim ministerstwie samych oszustów i
podpierdalaczy. Panie Janik, pana czas minął.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka