graycat 29.11.07, 18:03 Wymieniaja juz nawet dyrektorow regionalnych ZUS. Pewnie wkrotce dojda do herbaciarek. Mialo byc inaczej, normalnie a wyszlo tak jak zwykle. wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4719015.html Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mak67 Re: Przywracają stan sprzed czystki? 29.11.07, 18:08 Oczywiście na stanowiska wracają specjaliści z PO i SLD. Wszak to oni są tym społeczeństwem dla którego PO odzyskuje Polskę Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Jakiś link?? 29.11.07, 18:10 mak67 napisał: > Oczywiście na stanowiska wracają specjaliści z PO i SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
mak67 Re: Jakiś link?? 29.11.07, 18:16 A z czyjego nadania byli dyrektorzy ZUS, których wywalił PIS a teraz powrócili Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Re: Jakiś link?? 29.11.07, 18:18 > A z czyjego nadania byli dyrektorzy ZUS, których wywalił PIS a teraz > powrócili Z jakiego? Odpowiedz Link Zgłoś
graycat Re: Przywracają stan sprzed czystki? 29.11.07, 18:22 mak67 napisał: > Oczywiście na stanowiska wracają specjaliści z PO i SLD. Wszak to > oni są tym społeczeństwem dla którego PO odzyskuje Polskę Mialy byc konkursy na stanowiska a robia dokladnie to, o co oskarzali PIS. Odpowiedz Link Zgłoś
cebulowa_republika Przywracają stan ukladu . Rozkrecaja lodziarnie. 29.11.07, 18:09 Odpowiedz Link Zgłoś
graycat Mialo byc inaczej merytorycznie 29.11.07, 18:21 woda.woda napisała: > No i dobrze :) Mialy byc konkursy aby nie bylo kumoterstwa tak obiecywalo PO przed wyborami. A wyszlo tak jak za PIOS czyli jak zwykle. Malo ci potrzeba aby bylo ci dobrze ;-)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
woda.woda Najpierw 29.11.07, 18:28 trzeba przywrócić stan sprzed czystki. Czystka – usuwanie niepożądanych osób. Czystkami zwykło się określać likwidowanie części elit rządzących lub kierujących różnymi strukturami państwa (wojsko, policja, rząd) przez despotycznych władców. Charakteryzowała je zazwyczaj masowość oraz bezwzględność. Najczęstszą motywacją do ich przeprowadzania była obsesyjna podejrzliwość władcy i przemożne pragnienie wyeliminowania wyobrażonych wrogów wewnętrznych pl.wikipedia.org/wiki/Czystka Odpowiedz Link Zgłoś
kaczy.pisiorek Re: PO zawlaszcza panstwo 29.11.07, 18:07 No właśnie, powinni zostawić to, co wsadziły na stołki pisiory. Odpowiedz Link Zgłoś
graycat Re: PO zawlaszcza panstwo 29.11.07, 18:24 kaczy.pisiorek napisał: > No właśnie, powinni zostawić to, co wsadziły na stołki pisiory. Czy zwolennicy PO cierpia na zanik pamieci ????? Powtarzam do znudzenia - maialy byc konkursy a nie ciche nominacje. Odpowiedz Link Zgłoś
allspice Re: PO zawlaszcza panstwo 29.11.07, 18:24 PO przed wyborami zapowiedziała wielkie sprzatanie i słowa dotrzymuje Odpowiedz Link Zgłoś
graycat Re: PO zawlaszcza panstwo 29.11.07, 18:26 allspice napisała: > PO przed wyborami zapowiedziała wielkie sprzatanie i słowa dotrzymuje Klamiesz PO obiecywala konkursy na stanowiska. Tak mialo wygladac to sprzatanie jak ty to nazywasz. Odpowiedz Link Zgłoś