Dodaj do ulubionych

PO zawlaszcza panstwo

29.11.07, 18:03
Wymieniaja juz nawet dyrektorow regionalnych ZUS. Pewnie wkrotce dojda do
herbaciarek.
Mialo byc inaczej, normalnie a wyszlo tak jak zwykle.

wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,4719015.html
Obserwuj wątek
    • woda.woda Przywracają stan sprzed czystki? 29.11.07, 18:05
      No i dobrze :)

      • mak67 Re: Przywracają stan sprzed czystki? 29.11.07, 18:08
        Oczywiście na stanowiska wracają specjaliści z PO i SLD. Wszak to
        oni są tym społeczeństwem dla którego PO odzyskuje Polskę
        • woda.woda Jakiś link?? 29.11.07, 18:10
          mak67 napisał:

          > Oczywiście na stanowiska wracają specjaliści z PO i SLD.
          • mak67 Re: Jakiś link?? 29.11.07, 18:16
            A z czyjego nadania byli dyrektorzy ZUS, których wywalił PIS a teraz
            powrócili
            • woda.woda Re: Jakiś link?? 29.11.07, 18:18
              > A z czyjego nadania byli dyrektorzy ZUS, których wywalił PIS a
              teraz
              > powrócili

              Z jakiego?

              • mak67 Re: Jakiś link?? 29.11.07, 18:43
                Skoro ich PIS wywalił byli z SLD
        • graycat Re: Przywracają stan sprzed czystki? 29.11.07, 18:22
          mak67 napisał:

          > Oczywiście na stanowiska wracają specjaliści z PO i SLD. Wszak to
          > oni są tym społeczeństwem dla którego PO odzyskuje Polskę

          Mialy byc konkursy na stanowiska a robia dokladnie to, o co oskarzali PIS.
      • cebulowa_republika Przywracają stan ukladu . Rozkrecaja lodziarnie. 29.11.07, 18:09
      • graycat Mialo byc inaczej merytorycznie 29.11.07, 18:21
        woda.woda napisała:

        > No i dobrze :)


        Mialy byc konkursy aby nie bylo kumoterstwa tak obiecywalo PO przed wyborami. A
        wyszlo tak jak za PIOS czyli jak zwykle.
        Malo ci potrzeba aby bylo ci dobrze ;-))))))
        • woda.woda Najpierw 29.11.07, 18:28
          trzeba przywrócić stan sprzed czystki.

          Czystka – usuwanie niepożądanych osób. Czystkami zwykło się
          określać likwidowanie części elit rządzących lub kierujących
          różnymi strukturami państwa (wojsko, policja, rząd) przez
          despotycznych władców. Charakteryzowała je zazwyczaj masowość oraz
          bezwzględność. Najczęstszą motywacją do ich przeprowadzania była
          obsesyjna podejrzliwość władcy i przemożne pragnienie
          wyeliminowania wyobrażonych wrogów wewnętrznych
          pl.wikipedia.org/wiki/Czystka
    • kaczy.pisiorek Re: PO zawlaszcza panstwo 29.11.07, 18:07
      No właśnie, powinni zostawić to, co wsadziły na stołki pisiory.
      • graycat Re: PO zawlaszcza panstwo 29.11.07, 18:24
        kaczy.pisiorek napisał:

        > No właśnie, powinni zostawić to, co wsadziły na stołki pisiory.

        Czy zwolennicy PO cierpia na zanik pamieci ?????
        Powtarzam do znudzenia - maialy byc konkursy a nie ciche nominacje.
    • allspice Re: PO zawlaszcza panstwo 29.11.07, 18:24
      PO przed wyborami zapowiedziała wielkie sprzatanie i słowa dotrzymuje
      • graycat Re: PO zawlaszcza panstwo 29.11.07, 18:26
        allspice napisała:

        > PO przed wyborami zapowiedziała wielkie sprzatanie i słowa dotrzymuje

        Klamiesz PO obiecywala konkursy na stanowiska. Tak mialo wygladac to sprzatanie
        jak ty to nazywasz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka