Dodaj do ulubionych

Wstyd mi za rząd i Tuska

29.11.07, 18:58
Interes osobisty- nadzieje na prezydenturę karzą rozpętywać konflikt .
Obrażanie głowy państwa jest nie tylko brakiem kindersztuby ale i obrażaniem
narodu, Polski.
zaniepokojony populizmem który się rozprzestrzenia!Gra polską polityką
zagraniczną w kontekście odległych wyborów prezydenckich jest czymś wielce
nagannym

zasmucony tym iż polski rząd podporządkował swoje działanie egoistycznym
interesom Tuska

kecaw
Obserwuj wątek
    • rydzyk_smigly Powieś się więc na fladze 29.11.07, 18:59
      ozdobionej kirem.
      • kecawa Re: Powieś się więc na fladze 29.11.07, 19:02
        Wiele można ludziom wybaczyć! Brak wiedzy, głupotę libertynizm, relatywizm lecz
        obrażanie głowy państwa nie można!


        zasmucony relatywizmem POpulistów tego forum

        zgadnij jaki jest program PO- żaden oni mają tylko jeden cel władza dla samej
        władzy

        serdecznie POzdrawiam i gratuluję wysokiej osobistej kultury- widzę iż w PO
        jest ta kultura wysoce zaraźliwa
        • jacekm22 Re: Powieś się więc na fladze 29.11.07, 19:44
          Jaka GLOWA ????
          To jest na pewno D...A panstwa !!!!
          Pisowski cwoku nie widzisz tego ??
          • prawo24 Re: Powieś się więc na fladze 30.11.07, 10:26
            żeby tak brzydko o herr kanzlerze pisać.
    • woda.woda Jakoś to musisz przeżyć, 29.11.07, 19:02
      bochyba się nie potniesz?

      • kecawa Re: Jakoś to musisz przeżyć 29.11.07, 19:05
        Cóż mam zrobić gdy ministrem spraw zagranicznych jest człowiek który tylko
        POtrafi dbać o swój strój lecz zaniedbał coś co nazywano kiedyś kindersztubą!

        POmóż mi i przypomnij mi jak zwą człowieka który tak zachowuje się jak Tusk i
        jego minister ?

        Czy nie przypadkowo cha..m ?
        • woda.woda Re: Jakoś to musisz przeżyć 29.11.07, 19:11
          kecawa napisał:

          > Cóż mam zrobić

          Zawsze możesz się napić.

          • kecawa Re: Jakoś to musisz przeżyć ową POdłość ? 29.11.07, 19:19
            Smutno mi gdy minister spraw zagranicznych tak dalece dbający o swoje
            opakowanie(stroi się jak panienka) zaPOmina o swoim wnętrzu!Daje tym samym
            sygnał społeczeństwu iż nie ma norm niema dobrych obyczajów a aksjomatem rządów
            PO ma być maksyma- róbta co cheta?


            kecaw wstydzący się za rząd i premiera który albo wybrał miernotą albo celowo
            rozpalić chce konflikt

            pozdrawiam serdecznie
            • woda.woda Smutno ci? 29.11.07, 19:21
              > Smutno mi

              Mówią, że na frasunek dobry trunek.

              • kecawa Re: Smutno ci? 29.11.07, 19:27
                Czy awanturnictwom POlityczne które uprawia nowy gabinet służy POlsce ?Czy
                generowanie konfliktu w sferze polityki zagranicznej ma sens? Rozumiem iż są
                czystki w urzędach.Rozumiem ,iż tysiące wyposzczonych działaczy przejmuje aparat
                państwowy.Rozumiem wreszcie iż rządzący wycofują sie z zaostrzonych przepisów
                związanych z inwestycjami twierdząc iż nie szkodzi iż więcej będzie patologii
                byle tylko ruszyły autostrady.Lecz destabilizowanie polityki zagranicznej i to
                łobuzerskimi metodami to duża przesada
                • woda.woda Re: Smutno ci? 29.11.07, 19:31
                  kecawa napisał:

                  > Czy awanturnictwom POlityczne które uprawia

                  "Wydarzenia ostatnich dni głęboko poruszyły naszą załogę. Domagamy
                  się bezwzględnego wyciągnięcia konsekwencji w stosunku do winnych -
                  wszelkiego rodzaju wichrzycieli i warchołów prowokujących awantury
                  w murach uczelni i na ulicach Warszawy! /rozlegają się oklaski/"
                  (Po zamieszkach marcowych w Warszawie w 1968 r.:)

                  • prawo24 Re: Smutno ci? 30.11.07, 07:19
                    nasi bracia zawsze byli wichrzycielami i zbierali burze.
    • zablokowany2 Nie kradnij i nie oszukuj 29.11.07, 19:02
      to może będą z Ciebie ludzie.
    • cebulowa_republika Gardze nim, to antypolak ! n/t 29.11.07, 19:03
    • porannakawa20 Re: Wstyd mi za rząd i Tuska 29.11.07, 19:13
      kecawa napisał:
      > Obrażanie głowy państwa jest nie tylko brakiem kindersztuby ale i obrażaniem
      narodu, Polski.

      Znowu z tym obrażaniem się coś roi?

      pl.wikipedia.org/wiki/Osobowo%C5%9B%C4%87_paranoiczna
      Osobowość paranoiczna (paranoidalna) - zaburzenie osobowości, w którym występuje
      chłód emocjonalny, wycofywanie się z kontaktów z innymi, wrogość, nadmierna
      podejrzliwość, nadmierna wrażliwość na lekceważenie i krytykę, niezdolność do
      wybaczania urazy.

      Kryteria diagnostyczne
      1. wrażliwość na niepowodzenia i odrzucenie
      2. tendencja przeżywania długotrwale przykrości
      3. podejrzliwość, ujmowanie obojętnych działań
      otoczenia jako wrogich lub pogardliwych
      4. sztywne poczucie własnych praw
      5. podejrzenia dotyczące wierności
      6. przecenianie własnego znaczenia
      7. pochłonięcie wyjaśnieniami wydarzeń

      Skończmy z tym uleganiem tej niezwykłej osobowości Pana Prezydenta!
      Szkodzi Polsce!
      Nie ma tam kogo wśród świty pałacowej, kto zająłby się Nim troskliwie?
      • kecawa Re: Wstyd mi za rząd i Tuska 29.11.07, 19:21
        Chcesz najzwyklejsze chamstwo przykryć?

        serdecznie pozdrawiam kecaw
        • porannakawa20 Re: Wstyd mi za rząd i Tuska 29.11.07, 19:25
          kecawa napisał:

          > Chcesz najzwyklejsze chamstwo przykryć?
          >
          > serdecznie pozdrawiam kecaw

          Przecież to nie chamstwo Pana Prezydenta. N
          ie zarzucaj Mu tego!
          Wg opisanych wyżej symptomów to zwykła choroba.
          Dająca się leczyć skutecznie.
          Równie serdeczne pozdrowienia!
        • mordo_ty_moja Re: Chamstwo to było przez dwa ostatnie lata 29.11.07, 19:25
          i sie na szczęście skończyło
          a prezydentowi sie wydaje, że jak brat-premier
          mu pozwalał bawic sie w polityka i udawac wielkiego
          męża stanu to nowy premier tez musi?
          • prawo24 Re: Chamstwo to było przez dwa ostatnie lata 30.11.07, 10:12
            pewnie go o tym poinformował.
    • chateau Re: Wstyd mi za rząd i Tuska 29.11.07, 19:24
      "Wstyd mi za tych z Radomia", jeśli kojarzysz :)))
      • woda.woda Edward Gierek, jesień 1976 :) 29.11.07, 19:25
        chateau napisał:

        > "Wstyd mi za tych z Radomia", jeśli kojarzysz :)))
        >
        • kecawa Re: Edward Gierek, jesień 1976 :) 29.11.07, 19:30
          Kaczyńskiego porównują do Gomułki a Tuska (po ekspoze) do Gierka!

          Gomułka w poczcie nowoczesnych polskich królów miał przydomek Krwawy a Gierek
          przydomek Złodziej!

          kojarzysz wyciągasz wnioski?

          najserdeczniej pozdrawiam-w więzieniach PO odniosla największy sukces POparcie
          oscylowało w granicach 90 procet
          • przemasowski Re: Edward Gierek, jesień 1976 :) 29.11.07, 19:32
            kecawa napisał:

            > Kaczyńskiego porównują do Gomułki a Tuska (po ekspoze) do Gierka!
            >
            > Gomułka w poczcie nowoczesnych polskich królów miał przydomek
            Krwawy a Gierek
            > przydomek Złodziej!

            Ty waliłeś dzisiej Prozac albo jakieś inne gó.., bo grzmocisz takie
            gnioty jak pomerdany...
            >
            > kojarzysz wyciągasz wnioski?
            >
            > najserdeczniej pozdrawiam-w więzieniach PO odniosla największy
            sukces POparcie
            > oscylowało w granicach 90 procet
          • woda.woda Nie, 29.11.07, 19:32
            go Gierka porównujemy tutaj ciebie.

            • kecawa Re: Nie,-miłych snów 29.11.07, 19:36
              Widzę iż POpulizm mieszasz z inwektywami!Serdecznie POzdrawiam i niech Ci się
              przyśni Sikorski wzór moralności wzór kindersztuby i niech będzie dla Twych
              bliskich jak Słońce Wybrzeża

              kecaw
              • woda.woda Idziesz spać? 29.11.07, 19:36
                Słusznie czynisz.

                • kecawa Re: Skąpiradło z Ciebie 29.11.07, 19:42
                  Milo mi było pokonwersować acz widzę iż milczenie dla Ciebie niczym złoto a
                  słowa niczym srebro

                  pozdrawiam skąpiradło
                  • sierzant_nowak kecaw, piles cos dzisiaj? :D 29.11.07, 21:25
                    a co do prezydenta - powiedz mi z jakiej to paki wladza wykonawcza ma byc na zawolanie pelniacego funkcje reprezentacyjna prezydenta?

                    Co to za kindersztuba, ktora kaze wyznaczac konstytucyjnemu ministrowi (bedacemu akurat na innym kontynencie) 24-godzinny termin spotkania?

                    Kancelaria prezydenta powinna ugadac termin z sekretariatem MSZu, zamiast zachowywac sie jak cysorz i wyznaczac audiencje. Po czym drzec tluste ryje, ze ktos mogl pracowac, zamiast do dyspeptyka leciec z rolka :D
          • porannakawa20 Re: Edward Gierek, jesień 1976 :) 29.11.07, 19:43
            kecawa napisał:
            w więzieniach PO odniosla największy sukces POparcie
            > oscylowało w granicach 90 procet

            Wiesz przecież, że głosowali na PO gdyż chcieli mieć pewność, że w najbliższym
            czasie tłuściutka, różźowiutka i apetyczna dupeczka zieberkowa znajdzie sie u
            nich w celi!
            O to im chodziło?
            Jak myślisz?
            Kaczyński im tego nie gwarantował!
    • przemasowski Re: Wstyd mi za rząd i Tuska 29.11.07, 19:26
      kecawa napisał:

      > Interes osobisty- nadzieje na prezydenturę karzą rozpętywać
      konflikt .
      > Obrażanie głowy państwa jest nie tylko brakiem kindersztuby ale i
      obrażaniem
      > narodu, Polski.
      > zaniepokojony populizmem który się rozprzestrzenia!Gra polską
      polityką
      > zagraniczną w kontekście odległych wyborów prezydenckich jest
      czymś wielce
      > nagannym
      >
      > zasmucony tym iż polski rząd podporządkował swoje działanie
      egoistycznym
      > interesom Tuska
      >
      > kecaw

      Ku ....rwa Kaczawa przestań pier.....dolić na starcie tego rządu ,
      jeszcze nic nie zrobili a tobie wstyd , jak cimtak wstyd to
      proponuje emigrację, ty się wstydź za swoją przeszłość , a im daj
      szansę...
      • kecawa Re: Wstyd mi za rząd i Tuska! 29.11.07, 19:38
        Mam nadzieje,iż tego języka nie nauczyła Cię mama ani tata/.Mam nadzieję iż nie
        uczysz tego swoich dzieci.Chyba żeś liberał ewoluujący w kierunku libertynizmu

        pozdrawiam serdecznie kecaw
        • przemasowski Re: Wstyd mi za rząd i Tuska! 29.11.07, 19:40
          kecawa napisał:

          > Mam nadzieje,iż tego języka nie nauczyła Cię mama ani tata/.Mam
          nadzieję iż nie
          > uczysz tego swoich dzieci.Chyba żeś liberał ewoluujący w kierunku
          libertynizmu
          >
          > pozdrawiam serdecznie kecaw

          Ja w przeciwieństwie do ciebie jeszcze ewoluuję , tobie juz tylko
          sromota i paciory zostały ...

          z miłym PO PO przemasowski
          • kecawa Re: Wstyd mi za rząd i Tuska! 29.11.07, 19:44
            Widzisz jak się POstarasz to nawet mam nadzieję za lata kilka na POPiS z twojej
            strony.Jednak tych brzydkich słów nie nauczyli cię najbliżsi

            z miłym kwa kwa kecaw(nie zapominajmy czasami iż synami tej samej matki Polski
            jesteśmy)
            • sierzant_nowak Re: Wstyd mi za rząd i Tuska! 29.11.07, 21:26
              > z miłym kwa kwa kecaw(nie zapominajmy czasami iż synami tej samej matki Polski
              > jesteśmy)

              tobie sie cos ostro w glowie popier...lo wacuś :D Ze ja niby z toba bratem? Predzej psa bratem nazwalbym, u mnie w rodzinie zadnych genetycznych defektow nie ma :]
              • prawo24 Re: Wstyd mi za rząd i Tuska! 30.11.07, 13:39
                ot defekt.
    • cebulowa_republika Czytaj to, to sie zalamiesz: 29.11.07, 19:32
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=28&w=72688901
      • prawo24 Re: Czytaj to, to sie zalamiesz: 30.11.07, 07:29
        dokładnie.
    • torpeda.wulkaniczna Re: Wstyd mi za rząd i Tuska 30.11.07, 07:39
      Ano.
      W rozmowach w Niemczech trzeba będzie milczeć na pytania o komentarz
      do posunięć POlskiego rządu. Wyznaję tu zasadę - albo dobrze, albo
      wcale.
      Miło, że europejski profesor od kurtyzan już się udziela w TV; może
      wreszcie wyzewnętrznić się w Polsce, a nie w oczywiście Polsce
      bardzo przychylnych obcych gazetach.Powiało wolnością. Geremkową.

      Pozdrowienia, Kecaw! Dzięki Twoim wątkom mogę poczytać Sierżanta. A
      uwielbiam go, jak Stefana :-)
    • daktylek Re: Wstyd mi za rząd i Tuska 30.11.07, 07:43
      Skoro teraz wstyd ci za Tuska, to powinieneś zrozumieć tych, którym
      wstyd za Kaczorów
    • allspice Re: Wstyd mi za rząd i Tuska 30.11.07, 07:45
      A za minione dwa lata rządów PiS jeszcze się rumienimy ze wstydu...
      i wewnątrz i na zewnątrz. I zadna agitka 'kecawa' tego nie zmieni.
      • torpeda.wulkaniczna Allspice, 30.11.07, 08:01
        jest Was więcej, niż jeden? Czy jesteś szefem jakiejś grupki?

        allspice napisała:

        > A za minione dwa lata rządów PiS jeszcze się rumienimy ze wstydu...
        • wos9 Re: Allspice, 30.11.07, 10:09
          torpeda.wulkaniczna napisał:

          > jest Was więcej, niż jeden? Czy jesteś szefem jakiejś grupki?
          >
          > allspice napisała:
          >
          > > A za minione dwa lata rządów PiS jeszcze się rumienimy ze
          wstydu...

          Jakoś nie przeszkadza ci,kiedy kecaw w różnych wątkach wypowiada
          się w formie "My"! Ale to pewnie dla ciebie liczba mnoga
          skromnościowa wacka.
          • torpeda.wulkaniczna Wosie, 30.11.07, 12:35
            pozostańmy może w TYM wątku. Chyba Wacek pisze w swoim imieniu? Jako
            polonistka z wykształcenia i niezależna dziennikarka zauważyłaś?

            Śmieszy mnie każdy, kto uzurpuje sobie gadanie w imieniu. Każdy taki
            mnie śmieszy. Stadny instynkt partyjnej masówki.

            Politycy bywają wybierani,rządzą w imieniu, reprezentują - wtedy
            mogę zrozumieć. Chociaż też są śmieszni - te"miliony Polaków..."



            • prawo24 Re: Wosie, 30.11.07, 12:45
              trzeba się wstydzić.
              • sierzant_nowak jak tam VAT za Metro, cyfrak? :D 30.11.07, 12:53
                2 lata rzadow PiSu i nic? :D
              • wos9 Re: Wosie, 30.11.07, 12:56
                prawo24 napisał:

                > trzeba się wstydzić.

                Za ciebie??? Wstydź się sam!
            • wos9 Re: Wosie, 30.11.07, 12:55
              torpeda.wulkaniczna napisał:

              > pozostańmy może w TYM wątku. Chyba Wacek pisze w swoim imieniu?
              Jako
              > polonistka z wykształcenia i niezależna dziennikarka zauważyłaś?
              >
              > Śmieszy mnie każdy, kto uzurpuje sobie gadanie w imieniu. Każdy
              taki
              > mnie śmieszy. Stadny instynkt partyjnej masówki.
              >
              > Politycy bywają wybierani,rządzą w imieniu, reprezentują - wtedy
              > mogę zrozumieć. Chociaż też są śmieszni - te"miliony Polaków..."
              >
              > Pozostańmy wielonickowcu. Ja o sobie nie piszę "my".

              >
              • torpeda.wulkaniczna Rozpoznałaś mnie, Wosie. 30.11.07, 13:26
                Jestem zdruzgotany.
                Czym się zdradziłem, żem wielonickowiec?

                I drugie pytanie: po co się wtrącasz, jak pytałem Allspice?
                I trzecie pytanie: więc moje pytanie do Allspice było w końcu
                zasadne, czy nie?
                • torpeda.wulkaniczna Wosie! Haaalo, Wosie!! 30.11.07, 13:51
                  Odpowiesz?
                  • wos9 Re: Wosie! Haaalo, Wosie!! 30.11.07, 16:43
                    torpeda.wulkaniczna napisał:

                    > Odpowiesz?

                    Odpowiem - domyśl się!
    • goldenwomen3 o naiwny, naiwny, naiwny............. 30.11.07, 07:58
      czego spodziewałes sie po Tusku?
      • wos9 Re: o naiwny, naiwny, naiwny............. 30.11.07, 10:13
        goldenwomen3 napisała:

        > czego spodziewałes sie po Tusku?

        Masz rację - naiwny! Spodziewał się POPiS-u. I zwracał się do
        POwiaków per "bracia".
        Naiwniak myślał, że PO i Tusk powinni nadstawić po
        chrześcijańsku drugi policzek po tych cysternach pomyj wylewanych na
        nich przez waszych idoli.
        • goldenwomen3 jakich waszych? jestem jedna........... 30.11.07, 12:02
          wos9 napisała:

          > goldenwomen3 napisała:
          >
          > > czego spodziewałes sie po Tusku?
          >
          > Masz rację - naiwny! Spodziewał się POPiS-u. I zwracał się do
          > POwiaków per "bracia".
          > Naiwniak myślał, że PO i Tusk powinni nadstawić po
          > chrześcijańsku drugi policzek po tych cysternach pomyj wylewanych
          na
          > nich przez waszych idoli.




          Tobie stale sie wydaje, że jestes na plenum kumitetu centralnego
          PZPR.
          • wos9 Re: jakich waszych? jestem jedna........... 30.11.07, 12:57
            goldenwomen3 napisała:

            > wos9 napisała:
            >
            > > goldenwomen3 napisała:
            > >
            > > > czego spodziewałes sie po Tusku?
            > >
            > > Masz rację - naiwny! Spodziewał się POPiS-u. I zwracał się
            do
            > > POwiaków per "bracia".
            > > Naiwniak myślał, że PO i Tusk powinni nadstawić po
            > > chrześcijańsku drugi policzek po tych cysternach pomyj
            wylewanych
            > na
            > > nich przez waszych idoli.
            >
            >
            >
            >
            > Tobie stale sie wydaje, że jestes na plenum kumitetu centralnego
            > PZPR.
            >
            > To ty nie wyłazisz z plenum PiS.
    • zapijaczony_ryj Re: Wstyd mi za premiera 30.11.07, 08:14
      Straszny wstyd i obciach.
      pl.youtube.com/watch?v=lc2pYkoD_9I
      • prawo24 Re: Wstyd mi za premiera 30.11.07, 09:32
        żeby mieć ryżego herr kanzlera to trzeba się wstydzić.
        • wos9 Re: Wstyd mi za premiera 30.11.07, 10:14
          prawo24 napisał:

          > żeby mieć ryżego herr kanzlera to trzeba się wstydzić.

          No to się wstydźcie w swojej mniejszości, która z oczywistOM
          oczywistościOM jest większością!
    • zelazny.karzel.wasyl Wstyd mi za Kecawę podobno Nauczyciela! "Karzą"!! 30.11.07, 10:14
      I czego chcieć od Młodzieży, kiedy Ci, co ją niby uczą, takie
      straszne ORT-y walą!!!
      • wos9 Re: Wstyd mi za Kecawę podobno Nauczyciela! "Karz 30.11.07, 11:51
        zelazny.karzel.wasyl napisała:

        > I czego chcieć od Młodzieży, kiedy Ci, co ją niby uczą, takie
        > straszne ORT-y walą!!!

        On prac ręcznych nauczał! No i historię przemycał...
    • pit_44 Re: Wstyd mi za rząd i Tuska 30.11.07, 12:21
      W całym cywilizowanym świecie datę i termin takiej
      wizyty/zaproszenia ustala się na poziomie szefa
      sekretariatu/kancelarii.
      I PO USTALENIU terminu wysyła się stosowne zaproszenie.

      A z tym obrażaniem/przepraszaniem prezydenta to zaczyna przypominać
      piaskownicę w przedszkolu.
      • wos9 Re: Wstyd mi za rząd i Tuska 30.11.07, 12:59
        pit_44 napisał:

        > W całym cywilizowanym świecie datę i termin takiej
        > wizyty/zaproszenia ustala się na poziomie szefa
        > sekretariatu/kancelarii.
        > I PO USTALENIU terminu wysyła się stosowne zaproszenie.
        >
        > A z tym obrażaniem/przepraszaniem prezydenta to zaczyna
        przypominać
        > piaskownicę w przedszkolu.

        Tylko dlaczego ta piaskownica ma być za nasze podatkowe
        pieniądze?
        Ja mogę się zgodzić na finansowanie przedszkoli dla małych
        dzieci, ale...
      • prawo24 Re: Wstyd mi za rząd i Tuska 30.11.07, 13:00
        "nikt mnie nie wyprzedzi" zapodał ze strefy zdekomunizowanej.
    • truttutut Kecawa tylko nie pisz, że jesteś nauczycielem. 30.11.07, 13:04
      Wszystko przez to, że słuchasz za często Radyja Maryja oraz swobodnie
      sobie pod nosem nie wypuszczasz bąków. Kumulują się i pod ciśnieniem
      Twój organizm wtłacza je do mózgu. Stąd się biorą takie posrane myśli,
      które następnie prezentujesz na forum.
    • saddam.miknik Każdemu przyzwoitemu i rozsądnemu wstyd /bt. 30.11.07, 13:45

      • emeraldboy3 Re: Każdemu przyzwoitemu i rozsądnemu wstyd /bt. 30.11.07, 14:40
        Czyli nie tobie. :D
    • indris Za zapowiedź wyjścia z Iraku... 30.11.07, 13:49
      ...też Ci wstyd ?
    • emeraldboy3 W jaki sposób Tusk obraził Kaczy Kuper? 30.11.07, 14:39
      Aha i podpisuj się prościej:

      "Poyebany jak zwykle
      kecaw"

      Będzie krócej i uniwersalnie :)
      • graycat Najpierw niech Tusk odda tylowi co pozyczyl przod 30.11.07, 16:48
        emeraldboy3 napisała:

        > Aha i podpisuj się prościej:
        >
        > "Poyebany jak zwykle
        > kecaw"
        >
        > Będzie krócej i uniwersalnie :)


        Mowisz stojac oparta o element oswietleniowy ulicy. Masz kiepski zawod ;-)

Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka