Dodaj do ulubionych

zadania domowe są niezgodne z konstytucją RP!

19.12.07, 20:22
wiadomosci.wp.pl/kat,41794,wid,9500173,wiadomosc.html
"zmuszanie uczniów do odrabiania lekcji w domu to wręcz ograniczanie
wolności i prawa do wypoczynku dzieci"

-jasne uczniowie mają tylko prawa, żadnych obowiązków i dlatego
teraz już wiecie sąd w polskich szkolach taki syf, skąd te kosze na
głowach nauczycieli itd. Bezstresowe wychowanie.. mamy psotęp juz
niedługo w polskich szkołach będziemy słyszeć odgłosy strzelanin i
wybuchów bombowych.. oto co nas czeka i conam zgotowali światli
reformatorzy z obozu lewicowo liberalnego a zwłaszcza ci od Buzka
czyli de facto od Tuska...
Obserwuj wątek
    • aaki niedłgo sie okaze ze 19.12.07, 20:24
      obowiazek szkolny jest wbrew konstytucji
    • ossey Re: Ja bym poszedl dalej 19.12.07, 20:25
      zmuszanie do odpwiedzi na zadawane pytania jest naruszeniem prawa do odmowy na
      zadawane pytania.
      • s.k.i.n-power Re: Ja bym poszedl dalej 19.12.07, 20:44
        zmuszanie do uczenia sie do chodzenia do szkoly to dopiero jest
        przykład łamania prawa! do tego pewnie dojdzie a potem GW będzie lać
        krokodyle łzy nad katastrofalnym stanem edukacyjnym polskiego
        społeczeństwa że analfabetyzmn itd itd...
        • jdbad skinie poczytaj uważnie 19.12.07, 20:57
          kto jest autorem tego pomysłu
          • aferal.z.platformy.demoratycz Re: skinie poczytaj uważnie 19.12.07, 22:05
            daj spokójon i tak nie zrozumie, nie połapie się o co tobie chodzi
    • zg13 takie kwiatki sa mozliwe jedynie za rzadow 19.12.07, 22:19
      Donalda Cherlawego vel Plastikowego

      idziemy dalej i szybcie w kierunku jaki wskazuje nam lewacka UE
      • jdbad kolejny inteligentny 19.12.07, 22:23
        inaczej:(
        • s.k.i.n-power kazdegokto ma inne poglądy od twoich tak traktujes 19.12.07, 22:30
          • jdbad Nie 19.12.07, 22:35
            Natomiast, traktuję tak ludzi, którzy nie mają nic do powiedzenia, a
            jednak mowią:(
            A z tobą skinie wciąz rozmawiam, jakbyś nie zauważył.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka