Dodaj do ulubionych

Karabiny do Iraku.

IP: 208.247.54.* 08.08.03, 18:10
Sa z ta bronia obeznani, poza tym to ta bron kosztuje 1/10 tego
co M-16. .......no i dla Polski dobrze jak dostana ten kontrakt
to zarobia troche $$$$$$$$$$$$
Obserwuj wątek
    • Gość: NIESKAPLIKOWANY CZYZBY PIERWSZY KONTRAKT ???? IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 08.08.03, 23:30
      • Gość: SLD-UPek Pamiętacie jak Pawlak sprzedawał polonezy w ChRL? IP: 195.205.230.* 09.08.03, 00:06

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka