Gość: Homer J IP: 208.247.54.* 08.08.03, 18:10 Sa z ta bronia obeznani, poza tym to ta bron kosztuje 1/10 tego co M-16. .......no i dla Polski dobrze jak dostana ten kontrakt to zarobia troche $$$$$$$$$$$$ Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: NIESKAPLIKOWANY CZYZBY PIERWSZY KONTRAKT ???? IP: *.dsl.snfc21.pacbell.net 08.08.03, 23:30 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: SLD-UPek Pamiętacie jak Pawlak sprzedawał polonezy w ChRL? IP: 195.205.230.* 09.08.03, 00:06 Odpowiedz Link Zgłoś