Gość: Absolven
IP: *.fra.de.prserv.net
27.12.01, 13:09
Ostatnie dyskusje na Forum Gazety napawaja mnie optymizmem. Zawsze uwazalem ze Polacy powinnini uzywac
F16 bo USA sie bardzo zasluzyly w naszym czlonkostwie NATO. Ale napewno nie Mirage po skandalicznym
zachowaniu Francuzow z wyborem fabryki PSA/ Toyota w Czechach. Franzuzi mieli kontakty - i to dobre - od lat
z polskim przemyslem motoryzacyjnym i sprzedawali zupelnie niezle w Polsce. Ale nie chcieli inwestowac tylko
sprzedawac i wyciagac od nas forse. KTO TERAZ KUPI FRANCUSKI SAMOCHOD wysluguje sie tylko tym
draniom. Nie mowiac juz ze kupowanie MIrage to nonsens.