Dodaj do ulubionych

Samolot ale nie Mirage

IP: *.fra.de.prserv.net 27.12.01, 13:09
Ostatnie dyskusje na Forum Gazety napawaja mnie optymizmem. Zawsze uwazalem ze Polacy powinnini uzywac
F16 bo USA sie bardzo zasluzyly w naszym czlonkostwie NATO. Ale napewno nie Mirage po skandalicznym
zachowaniu Francuzow z wyborem fabryki PSA/ Toyota w Czechach. Franzuzi mieli kontakty - i to dobre - od lat
z polskim przemyslem motoryzacyjnym i sprzedawali zupelnie niezle w Polsce. Ale nie chcieli inwestowac tylko
sprzedawac i wyciagac od nas forse. KTO TERAZ KUPI FRANCUSKI SAMOCHOD wysluguje sie tylko tym
draniom. Nie mowiac juz ze kupowanie MIrage to nonsens.
Obserwuj wątek
    • robertpk Re:Mirage i tak nie ma szans 27.12.01, 13:18
      ..ta maszyna ma nawet analogową część awioniki - "nie zdążyli" zastoswać
      technik cyfrowych, jest czasochłonna jeśli chodzi o eksplatację, wielozadaniowa
      tylko z nazwy....

      A co do Francuzów - to nie wolno się kierować emocjami...

      Ogólnie zgadzam się - Francja nie jest sojusznikiem Polski - traktują nas jako
      rynek zbytu, i tyle
      - według nich zbyt dobrze żyjemy z USA, Niemcami i W.Brytanią - zamiast im
      przytakiwać.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka