Dodaj do ulubionych

Praca domoWWWa

23.09.03, 16:51
Oto jeszcze jeden dowód na to, że obowiązkowa nauka do 18 roku życia nie
tylko nie jest potrzebna, ale wręcz zbędna.
Obowiązkowa powinna być szkoła podstawowa, a potem - co kto lubi. Ci ktorzy
maja ochote i dosc mozgu tak beda sie dalej ksztacic, ci ktory nie chca, nie
beda musieli wydawac kasz ani na korepetzcje, ani na bryki czy zadania
rozwiazywane przez kogos z cenzusem. Nie beda musieli bronic sie przed nauka
zakladaniem nauczycielowi kosza na glowe. Zniknie potrzeba kupowania
falszywych dzplomow i swiadectw.

Pomyslcie, nauka byla zawsze dla elity...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka