Gość: grzesiu IP: *.inds.pl 10.10.03, 16:53 Wisnia Fans AZS Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: j23 Re: pietrzyk pieprzy!!! IP: ruter1:* 10.10.03, 18:11 co ten pietrzyk pieprzy? nie wyspał się, czy też mu baba nie dała!? a nie dała mu , bo nawet pieprzenie mu nie wychodzi! 3:0 dla A Z S !!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś