Dodaj do ulubionych

Przed meczem Mostostal - Pamapol AZS

IP: *.inds.pl 10.10.03, 16:53
Wisnia Fans AZS
Obserwuj wątek
    • Gość: j23 Re: pietrzyk pieprzy!!! IP: ruter1:* 10.10.03, 18:11
      co ten pietrzyk pieprzy? nie wyspał się, czy też mu baba nie
      dała!? a nie dała mu , bo nawet pieprzenie mu nie wychodzi!
      3:0 dla A Z S !!!!!!!!!!!
    • Gość: zik Re:A co to jest Mostostal????????? IP: 213.199.204.* 10.10.03, 19:52

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka