Dodaj do ulubionych

Ustawa kompetencyjna

10.12.08, 22:18
Coraz więcej głupków uważa, że nic nie zmieni i Kaczorek dalej
będzie się po Brukseli szlajał. Otóż zmieni - definitywnie.

Problemem jest to, że KE wysyła zaproszenia do Tuska i Kaczorka nie
chcąc wnikać w niejasności polskiej popapranej konstytucji. Ale gdy
otrzymają formalny akt prawny, że zaproszenia należy kierować tylko
do rządu, to będą musieli się podporządkować. Zrobią to z
przyjemnością. Kaczorek bez zaproszenia i PINu pocałuje raz klamkę i
będzie koniec zabawy.
Obserwuj wątek
    • norek.pl Kaczki same jej chciały 10.12.08, 22:21
      chociaż to trochę dziwaczne, żeby "zwykłą" ustawą regulować kompetencje konstytucyjne
      • haen1950 Re: Kaczki same jej chciały 10.12.08, 22:29
        Dziwaczni są ci profesorowie-idioci, co zaprojektowali dualizm
        wykonawczy w państwie pod pretekstem wzajemnej kontroli i podwójnej
        kompetencji. I nadal wciskają ciemnotę, że to wina ludzi, a nie ich
        wspaniałych przepisów.

        Nawet gdy rządziły dwa Kaczory, to banda jednego tak wykończała
        drugą, że obie się wystrzelały.
    • pit_44 Re: Ustawa kompetencyjna 10.12.08, 22:40
      Nic się nie zmieni (liczba haenowskich głupków zwiększyła się tym
      samym o pita_44).
      W dalszym ciągu będzie prowadził własną politykę zagraniczną (wbrew
      konstytucji), jeździł bez zaproszeń na sesje czarterując samoloty, a
      organizatorzy będą go wpuszczać, aby uniknąć skandalu.
      On jest Najwyższym Reprezentantem i ma misję dziejową od Boga do
      spełnienia, a ty tu z jakąś ustawą kompetencyjną wyjeżdżasz...
      A poważnie mówiąc, wyśle ustawę do TK i tak dotrwa do końca tej
      katastrofy, czyli swojej prezydentury.
      • haen1950 Re: Ustawa kompetencyjna 11.12.08, 06:54
        Faktycznie, TK jest tak ciepłą synekurą, że opłaca się tam w ogóle
        głosu w takich sprawach nie zabierać. Biedacy nawet nie mogą zwolnić
        z abonamentu polskich emerytów.

        Czy wysłanie ustawy przez Kaczorka do TK na pewno wstrzymuje jej
        wejście do stosowania?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka