Dodaj do ulubionych

Uwaga czytelnicy!

03.11.03, 10:49
W oczekiwaniu na wiekopomne dzieło pani Joli, będziemy mogli nacieszyć się
innymi bestsellerami:


www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_031103/kraj/kraj_a_7.html


Nie wiem jak Wy, ale ja już się nie mogę dzieła Lwa Andowskiego doczekać.
Rozdziały 1-13 "Jak zdemaskowałem Denisa Berry"
Rozdział 14 "Łacina na każdą okazję"
Rozdział 15 "Osaczony czyli jak walczyłem z TVN 24"
Rozdział 16 "O tym jak bardzo nie lubię Ziobro i co z tego wynikło"
Obserwuj wątek
    • lupus.lupus Re: Uwaga czytelnicy! 03.11.03, 10:59
      :)
      Mam nadzieję, że uda mi sie spotkać Lwa na przyszłorocznych Targach Książki.
      Może nawet załapię się na autograf.Andowski powinien zakupić specjalnie na tą
      okazję fajkę.
      • kataryna.kataryna Re: Uwaga czytelnicy! 03.11.03, 11:01
        lupus.lupus napisał:

        > :)
        > Mam nadzieję, że uda mi sie spotkać Lwa na przyszłorocznych Targach Książki.
        > Może nawet załapię się na autograf.Andowski powinien zakupić specjalnie na tą
        > okazję fajkę.



        A jak Ci się podoba dylemat Lwa - "dramat czy satyra"?
        • lupus.lupus Re: Uwaga czytelnicy! 03.11.03, 11:24
          Jednak dramat : )W satyrze mógłby umknąć wątek niezłomności i wierności
          Prawdzie śledczego Lewandowskiego.
          Moja propozycja tytułu książki Kopczyńskiego: "Niepokonany" (Rozdział I-XXVIII
          to opis nieudanych 28 prób usunięcia go ze składu komisji)
          • kataryna.kataryna Re: Uwaga czytelnicy! 03.11.03, 11:27
            lupus.lupus napisał:

            > Jednak dramat : )W satyrze mógłby umknąć wątek niezłomności i wierności
            > Prawdzie śledczego Lewandowskiego.
            > Moja propozycja tytułu książki Kopczyńskiego: "Niepokonany" (Rozdział I-
            XXVIII
            >
            > to opis nieudanych 28 prób usunięcia go ze składu komisji)


            I koniecznie pod pseudonimem Colombo.

            W ogóle ta piątka powinna namówić resztę, dogadać się z jednym wydawcą i wydać
            te wspomnienia w dziesięciotomowej serii. A jeszcze jakby zgrali rozdziały, to
            już całkiem fajnie by się czytało, zaczynasz od Rokity, potem dla rozrywki co
            na ten sam temat napisała Anita.
          • Gość: t1s Re: Uwaga czytelnicy! IP: *.acn.waw.pl 03.11.03, 19:36
            Też myślę, że to bedzie dramat. Tak jak i jego wyczyny w komisji:).
            Ale te zapowiedzi "sam napiszę"-bardzo buńczuczne.
    • Gość: züberman A ona nie jest cienkim bolkiem, jakby nie spojrzeć IP: *.biaman.pl 03.11.03, 11:01
      E tam, mnie interesuje tylko produkcja Renaty Pegeer. Reszta to cienkie bolki.
      • kataryna.kataryna Re: A ona nie jest cienkim bolkiem, jakby nie spo 03.11.03, 11:03
        Gość portalu: züberman napisał(a):

        > E tam, mnie interesuje tylko produkcja Renaty Pegeer. Reszta to cienkie bolki.



        A ja poczytałabym coś z Anity ale ona się na razie nie przymierza. To byłby
        hit.
        • Gość: züberman jeszcze o Strasznej Pipie - Skarpeticie IP: *.biaman.pl 03.11.03, 11:12
          A ja poczytałabym coś z Anity ale ona się na razie nie przymierza. To byłby
          hit.


          Tak, to byłby prawdziwy hit cienkiego bolka.
    • Gość: Ayran Państwa Rydzoń IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.03, 11:03
      "Rozmowy o picie czyli kreatywna księgowość"

      Ay.
      • Gość: PyR PyR Państwa Rydzoń Piwne Rozmowy IP: *.biaman.pl 03.11.03, 11:05
        :))
        Brzmi trochę jak "Piwne rozmowy braci McMullen"
    • basia.basia Zbigniewa Ziobry bestseler pt. ... 03.11.03, 11:08
      "Lepiej być zerem niż Leszkiem Millerem"
    • Gość: lipton Re: Uwaga czytelnicy! IP: 81.15.254.* 03.11.03, 11:17
      kataryna.kataryna napisała:

      > (...)Rozdział 16 "O tym jak bardzo nie lubię Ziobro i co z tego wynikło"(...)

      no bez przesady. przeciez on kocha ziobra. tylko ma taki patent na podrywanie
      jak blochowiak.
    • Gość: Ayran Re: Uwaga czytelnicy! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.03, 11:35
      Swoją drogą ciekawe czy dzisiaj, kiedy Dobrosz jest już członkiem LPR-u, Olka
      cytowałaby go równie chętnie strasząc zagrożeniem wykupu polskich mediów przez
      Niemców (od Norwegów).


      Ay.
      • oleg3 Re: Uwaga czytelnicy! 03.11.03, 11:44
        Gość portalu: Ayran napisał(a):

        > Swoją drogą ciekawe czy dzisiaj, kiedy Dobrosz jest już członkiem LPR-u, Olka
        > cytowałaby go równie chętnie strasząc zagrożeniem wykupu polskich mediów
        przez
        > Niemców (od Norwegów).

        Znalazłaby łatwo inny cytat :-))).

        Swoją drogą to Dobrosz ma rację z tym monopolem. Napisał książkę i nakład 900
        egz., toż posłów i senatorów jest 560, a marszałkowie województw, prezydenci
        miast. Zabraknie jak nic :-))).
    • Gość: Iza Re: Uwaga Forumowicze! IP: *.chello.pl 03.11.03, 12:40
      A może ich wszystkich ubiegniemy? Zbierzmy wszystkie nasze posty i wydajmy w
      formie książki!!! Nie będzie to gorasza lektura niż wywiad-rzeka z Renatą. A
      ile teorii spiskowych, ile niedomówień.... Każdy czytelnik będzie mógł dalej
      snuć rozważania. Dorzucimy trochę anegdot i poezji ulotnej. Mówię wam, hit
      będzie!
      Obawiam się tylko, że jak przyjdzie nam wybrać Redaktora Naczelnego, to może
      mój świetny pomysł upaść.
      Pozdrawiam wszystkich. Iza.
      • oleg3 Re: Uwaga Forumowicze! 03.11.03, 12:47
        Muszę Cię rozczarować.

        Autorskie prawa majątkowe do wszystkich postów na FGW należą do Agory. Michnik
        zablokuje interesujący projekt. -:))))
        • Gość: Iza Re: Uwaga Forumowicze! IP: *.chello.pl 03.11.03, 12:51
          oleg3 napisał:

          > Muszę Cię rozczarować.
          >
          > Autorskie prawa majątkowe do wszystkich postów na FGW należą do Agory.
          Michnik
          > zablokuje interesujący projekt. -:))))

          Są tacy, co robią kopie swoich postów i mają je w swoim archiwum domowym.
          • oleg3 Hobbyści ! 03.11.03, 13:08
            Gość portalu: Iza napisał(a):

            > Są tacy, co robią kopie swoich postów i mają je w swoim archiwum domowym.
        • Gość: Ayran Re: Uwaga Forumowicze! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.03, 14:06
          oleg3 napisał:

          > Muszę Cię rozczarować.
          >
          > Autorskie prawa majątkowe do wszystkich postów na FGW należą do Agory.

          A skąd czerpiesz tę rewelacyjną informację?

          Ay.


          • oleg3 Re: Uwaga Forumowicze! 03.11.03, 14:11
            Gość portalu: Ayran napisał(a):

            > oleg3 napisał:
            >
            > > Muszę Cię rozczarować.
            > >
            > > Autorskie prawa majątkowe do wszystkich postów na FGW należą do Agory.
            >
            > A skąd czerpiesz tę rewelacyjną informację?

            Nie bierz wszystkiego tak poważnie. Agora może nas drukować bezpłatnie, ale my
            też możemy.
      • kataryna.kataryna Re: Uwaga Forumowicze! 03.11.03, 14:52
        Gość portalu: Iza napisał(a):

        > A może ich wszystkich ubiegniemy? Zbierzmy wszystkie nasze posty i wydajmy w
        > formie książki!!! Nie będzie to gorasza lektura niż wywiad-rzeka z Renatą. A
        > ile teorii spiskowych, ile niedomówień.... Każdy czytelnik będzie mógł dalej
        > snuć rozważania. Dorzucimy trochę anegdot i poezji ulotnej. Mówię wam, hit
        > będzie!
        > Obawiam się tylko, że jak przyjdzie nam wybrać Redaktora Naczelnego, to może
        > mój świetny pomysł upaść.
        > Pozdrawiam wszystkich. Iza.



        Ubiegłaś mnie :)
        Też myślałam, że niektóre komentarze, prozą i wierszem, zebrane fo kupy,
        mogłyby być całkiem niezłą lekturą. Lew Andowski może, to dlaczego my nie?

        Ten dramat o którym mówi Andowski to będzie chyba opis jego heroicznych walk i
        męczeństwa w osłanianiu GTW, a satyra - tu wystarczy jak zbierze swoje pytania,
        oświadczenia i wywiady.
    • Gość: doradca Re: Uwaga czytelnicy! IP: *.aster.pl / *.acn.pl 03.11.03, 15:23
      A oto roboczy tytuł książki pewnej pani zasiadającej w szanownej komisji.
      " O wyższości pionowych korytarzy nad kolorowymi skarpetkami. Rozprawa między
      trzema osobami towarzyszem, panem i pedałem."
    • basia.basia Nałęcz! 03.11.03, 20:11
      Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent:)

      "Nie kryję, mógłbym wydać pasjonującą lekturę na ten temat, ale wówczas
      musiałbym zdradzić treść wielu poufnych rozmów, jakie przeprowadziłem,
      kierując pracami komisji. A tego nie zrobię, bo mam zasady - dodaje."


      • Gość: ja poszerzamy wiedzę o Nałęczu IP: *.biaman.pl 03.11.03, 20:14
        Zdradził choć, że ma zasady. Miło to usłyszeć, tylko jak zweryfikować?
      • kataryna.kataryna Re: Nałęcz! 03.11.03, 20:32
        basia.basia napisała:

        > Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent:)
        >
        > "Nie kryję, mógłbym wydać pasjonującą lekturę na ten temat, ale wówczas
        > musiałbym zdradzić treść wielu poufnych rozmów, jakie przeprowadziłem,
        > kierując pracami komisji. A tego nie zrobię, bo mam zasady - dodaje."



        Tak, te poufne rozmowy "Anita! Anita! Wiem, że chora jesteś ale Ziobro znowu
        wniósł o bilingi i nas przegłosują! Za ile możesz tu być? Trzy godziny? Dobra,
        to ty się zbieraj a ja wracam na salę i postaram się odłożyć głosowanie o te
        trzy godziny".
      • Gość: t1s Re: Nałęcz! IP: *.acn.waw.pl 03.11.03, 20:53
        basia.basia napisała:

        > Ja się wcale nie chwalę, ja po prostu mam talent:)
        >
        > "Nie kryję, mógłbym wydać pasjonującą lekturę na ten temat, ale wówczas
        > musiałbym zdradzić treść wielu poufnych rozmów, jakie przeprowadziłem,
        > kierując pracami komisji. A tego nie zrobię, bo mam zasady - dodaje."
        >
        >

        Skromność Nałęcza jest wręcz przysłowiowa. Ale SLD mogłoby wydać podręcznik dla
        szkół podstawowych do nauki przysłów. Dzieci najlepiej przez skojarzenia
        zapamiętują więc czerwoni mogliby się do czegoś wreszcie nadać.
        I tak obok powiedzenia "kto nie ma w głowie ten ma w nogach" zdjęcie Kołodki.
        "ciasne ale własne" i byli samorządowcy ze Starachowic.
        "kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada" i Wiesław Kaczmarek ze swoim
        raportem otwarcia.
        "pierwsza cnota milczeć" i Jakubowska przed komisją.
        "co dwie głowy to nie jedna" i pięciu SLDowckich członków komisji.
        "głupich nie sieją, sami się rodzą" i Anitka.

        Dzieci mogłyby się też nauczyć co to jest oksymoron;
        "uczciwy komunista"
        "inteligentny minister"
        "dobry premier"


        • basia.basia Re: Nałęcz! 03.11.03, 21:01
          Gość portalu: t1s napisał(a):

          >
          > Skromność Nałęcza jest wręcz przysłowiowa. Ale SLD mogłoby wydać podręcznik
          dla
          >
          > szkół podstawowych do nauki przysłów. Dzieci najlepiej przez skojarzenia
          > zapamiętują więc czerwoni mogliby się do czegoś wreszcie nadać.
          > I tak obok powiedzenia "kto nie ma w głowie ten ma w nogach" zdjęcie Kołodki.
          > "ciasne ale własne" i byli samorządowcy ze Starachowic.
          > "kto pod kim dołki kopie, ten sam w nie wpada" i Wiesław Kaczmarek ze swoim
          > raportem otwarcia.
          > "pierwsza cnota milczeć" i Jakubowska przed komisją.
          > "co dwie głowy to nie jedna" i pięciu SLDowckich członków komisji.
          > "głupich nie sieją, sami się rodzą" i Anitka.
          >
          > Dzieci mogłyby się też nauczyć co to jest oksymoron;
          > "uczciwy komunista"
          > "inteligentny minister"
          > "dobry premier"
          >
          >

          :)))))))))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka