Gość: Franz Re: Religa założy nową partię IP: *.columb01.pa.comcast.net 09.11.03, 06:10 Taak, Religa zalozy partie.... po pierwsze ktory to raz z rzedu nasz drogi profesor obiecuje...obiecywal sztuczne serce, chyba ze 10 razy, partie obiecywal, ze 3 na pewno. Poza tym warto by profesorowi przypomniec ze kariere zrobil dzieki sp.PZPR i jej sekretarzom. Teraz byli dzialacze PZPR sa jego zapleczem logistycznym i finansowym, chocby sam slawny Pierwszy Sekretarz PZPR w Zabrzu. Wiec jaka to ma byc partia prawicowa panie profesorze? Finansowana przez SLD? Nie czepialbym sie gdybym sam nie byl swiadkiem pijackich spiewow slawy polskiej kardiochirurgii z refrenem "niech zyje tow. Stalin!". Pamieta pan to panie profesorze? Nie? Proponuje sie panu zabrac za swoje zycie i najpierw zrobic porzadek ze swoimi problemami, a jak sie panu uda to wtedy nam prosze zaproponowac partie. Jest pan bardzo zlym kandydatem na lidera polskiej prawicy, dzieki pana chorobie alkoholowej i politycznej niekompetencji. Im wczesniej pan to zrozumie tym lepiej dla nas wszystkich. Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kt Re: Religa założy nową partię IP: *.net.autocom.pl 09.11.03, 08:02 "żeby ludzie, którzy głosują wiedzieli: z kim się identyfikują" to w takim razie warto przypomnieć, że tzw. minister Wąsacz razem z Dębskim prywatyzowali Doimy Towarowe Centrum oraz MPiK (jak mówiła Warszawa - za 10 % wartości). Do postawienia go przed sądem nie dopuściła partia AWS (głosowanie w sejmie - dyscyplina partyjna). To takie towarzystwo. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziuta Re: Religa założy nową partię IP: *.crowley.pl 09.11.03, 08:32 Sami degeneraci III RP.Wielcy nieudacznicy, nie sprawdzili sie w rzadzeniu,niesprawdzili sie w zakladach pracy to chca powrucic na scene polityczna ,bo tu nietrzeba nic umiec a kasa leci.A prywatnie to nieodpowiadaja im przepisy ktore sami wymyslili dla roznego rodzaju firm.Poprostu DEBILE Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: calipso dla ziuty IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 09.11.03, 09:13 Gos´c´ portalu: ziuta napisa?(a): > Sami degeneraci III RP.Wielcy nieudacznicy, nie sprawdzili sie > w rzadzeniu,niesprawdzili sie w zakladach pracy to chca > powrucic na scene polityczna ,bo tu nietrzeba nic umiec a kasa > leci.A prywatnie to nieodpowiadaja im przepisy ktore sami > wymyslili dla roznego rodzaju firm.Poprostu DEBILE Sprawdz swoja ortografie w slowie powrocic i dopiero pozniej zacznij pisac o debilizmie . Spojrz na siebie i zobacz jakim niedouczonym cymbalem jestes . Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pora duchów "Zombie AWS", a gdzie Gocłower o.chrzestny b.AWS? IP: *.Red-81-35-184.pooles.rima-tde.net 09.11.03, 09:39 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Jerzy Może to odpowiedź na 'dylemat protestanta'? IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 09.11.03, 10:07 Mam nadzieję, że powstanie w Polsce partia, która będzie działać w oparciu o wartości biblijne, czyli ani humanistyczne, ani klerykalne. Może to będzie odpowiedź na dylemat protestanta? Oby! Jerzy Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Teściu "Wyklęty powstań Ludu ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.03, 10:11 itd.itd. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: dziup "Folwark zwierzęcy-reaktywacja" IP: *.lagow.sdi.tpnet.pl 09.11.03, 10:23 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: jon Szkoda mi tego Religi !! IP: w3cache.y.INTELINK.pl:* 09.11.03, 12:00 Taki rozsądny facet, a rozmienia się na drobne. Naprawdę szkoda mi go. Chyba że chce, aby źle o nim mówiono.Zrobił wiele, a polityke w takim wydaniu nich zostawi. To towarzystwo, które zaprosił już raz miało okazję wykazać się i co? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: j To tylko kompromitacja prawicy IP: *.acn.pl 09.11.03, 12:39 Ciekawe, ile nowych partii jeszcze założą nasi dzielni prawicowcy? A na ile się podzielą ? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: remikane Nie ma już miejsca na nową partię... IP: *.multicon.pl / 192.168.0.* 09.11.03, 12:52 Tak naprawdę nie ma już miejsca na nową partię po stronie prawicy. Dlatego, nie wróżę odniesienia sukcesu temu przedsięwzięciu. Poczekamy Zobaczymy. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ziuta do calipso IP: *.crowley.pl 09.11.03, 12:53 Sory ze cie urazilem slowem "debil" ale ty nim naprawde jestes zobacz w lustrze.Ty AWS-owski DURNIU Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: słabość prawicy Re: Religa założy nową partię IP: *.dolsat.pl 09.11.03, 13:12 Kolejni sflustrowanipolitycy, myślą że wszyscy zapomnieli jak im sie nieudało w poprzednim rządzie Buzka i próbują się reaktywować, chyba to krok w złym kierunku , bo prawa strona znów się rozczłonkuje, a wszyscy wiedzą ,że w jedności siła. Zjednoczcie się pod szyldem Platformy Obywatelskiej. Partia ta wytrzymała próbę czasu i jest jedyną skuteczna alternatywą dla SLD. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: stern czy ci panowie nigdy nie wyciagna wnioskow? IP: *.aster.pl / 10.71.7.* 09.11.03, 13:16 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maria Re: Religa założy nową partię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.03, 13:32 Wierzę, że inicjatywa się przyjmie.Z pesymistycznym podejściem do sprawy nigdy do niczego nasz kraj nie dojdzie.Oczekuje konretnych założeń programowych i działań.Popieram rozwiazania centroprawicowe. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: pacjent Re: Religa założy nową partię IP: *.acn.waw.pl 09.11.03, 15:04 Wielka szkoda, że tak wspaniały lekarz, wdaje się w niepewny interes i to z politykami przegranymi. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: IrMa Re: Religa założy nową partię IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 09.11.03, 15:28 Widocznie nie tak wspaniały, jakby należało oczekiwać. Sztuczny autorytet, autor sztucznego serca założy "autentyczną" prawicową partię. Czytając nazwiska tam występujących przychodzą na myśl Dziady cz.III A.Mickiewicza, "Hej sowy, puhacze, kruki...". Łęczyca też mi się dziwnie kojarzy, czy to nie tam miał swoją siedzibę znany Polski BIES? jak mu było? Boruta czy Ro..coś tam? A swoją drogą wspólny cel zbliża, bo nawet antagonistki Tereska i Ewunia wespół zespół, by żądz moc móc wzmoc. No no, to dopiero będzie partia rulezz, powstała niczym Feniks z popiołów Ojczyzny Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edi Religa niech się wypałuje IP: *.iry.warszawa.supermedia.pl 09.11.03, 16:01 To wszystko. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: student Buzek był najlepszym premierem po '89 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.03, 18:43 A ja uważam, że Buzek był najlepszym premierem po '89 i tyle ... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Buzek był najlepszym premierem po '89 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.03, 21:53 Był najdłużej i nikt rozsądny nie domagał sie jego odejścia Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ja Re: Religa założy nową partię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.03, 21:50 Buzek był premierem najdłużej i nikt rozsądny nie domagał się jego odejścia Odpowiedz Link Zgłoś