Dodaj do ulubionych

Religa założy nową partię

    • Gość: Franz Re: Religa założy nową partię IP: *.columb01.pa.comcast.net 09.11.03, 06:10
      Taak, Religa zalozy partie....
      po pierwsze ktory to raz z rzedu nasz drogi profesor
      obiecuje...obiecywal sztuczne serce, chyba ze 10 razy, partie
      obiecywal, ze 3 na pewno.
      Poza tym warto by profesorowi przypomniec ze kariere zrobil
      dzieki sp.PZPR i jej sekretarzom. Teraz byli dzialacze PZPR sa
      jego zapleczem logistycznym i finansowym, chocby sam slawny
      Pierwszy Sekretarz PZPR w Zabrzu. Wiec jaka to ma byc partia
      prawicowa panie profesorze? Finansowana przez SLD?
      Nie czepialbym sie gdybym sam nie byl swiadkiem pijackich
      spiewow slawy polskiej kardiochirurgii z refrenem "niech zyje
      tow. Stalin!". Pamieta pan to panie profesorze? Nie?
      Proponuje sie panu zabrac za swoje zycie i najpierw zrobic
      porzadek ze swoimi problemami, a jak sie panu uda to wtedy nam
      prosze zaproponowac partie. Jest pan bardzo zlym kandydatem na
      lidera polskiej prawicy, dzieki pana chorobie alkoholowej i
      politycznej niekompetencji. Im wczesniej pan to zrozumie tym
      lepiej dla nas wszystkich.
      Pozdrawiam!
    • Gość: kt Re: Religa założy nową partię IP: *.net.autocom.pl 09.11.03, 08:02
      "żeby ludzie, którzy głosują wiedzieli: z kim się identyfikują"
      to w takim razie warto przypomnieć, że tzw. minister Wąsacz
      razem z Dębskim prywatyzowali Doimy Towarowe Centrum oraz MPiK
      (jak mówiła Warszawa - za 10 % wartości). Do postawienia go
      przed sądem nie dopuściła partia AWS (głosowanie w sejmie -
      dyscyplina partyjna). To takie towarzystwo.
    • Gość: matrix BUZEK REAKTYWACJA IP: *.dami.pl 09.11.03, 08:26
    • Gość: ziuta Re: Religa założy nową partię IP: *.crowley.pl 09.11.03, 08:32
      Sami degeneraci III RP.Wielcy nieudacznicy, nie sprawdzili sie
      w rzadzeniu,niesprawdzili sie w zakladach pracy to chca
      powrucic na scene polityczna ,bo tu nietrzeba nic umiec a kasa
      leci.A prywatnie to nieodpowiadaja im przepisy ktore sami
      wymyslili dla roznego rodzaju firm.Poprostu DEBILE
      • Gość: calipso dla ziuty IP: *.dsl.emhril.ameritech.net 09.11.03, 09:13
        Gos´c´ portalu: ziuta napisa?(a):

        > Sami degeneraci III RP.Wielcy nieudacznicy, nie sprawdzili sie
        > w rzadzeniu,niesprawdzili sie w zakladach pracy to chca
        > powrucic na scene polityczna ,bo tu nietrzeba nic umiec a kasa
        > leci.A prywatnie to nieodpowiadaja im przepisy ktore sami
        > wymyslili dla roznego rodzaju firm.Poprostu DEBILE

        Sprawdz swoja ortografie w slowie powrocic i dopiero pozniej
        zacznij pisac o debilizmie . Spojrz na siebie i zobacz jakim
        niedouczonym cymbalem jestes .
    • Gość: pora duchów "Zombie AWS", a gdzie Gocłower o.chrzestny b.AWS? IP: *.Red-81-35-184.pooles.rima-tde.net 09.11.03, 09:39
    • Gość: Jerzy Może to odpowiedź na 'dylemat protestanta'? IP: *.bielsko.cvx.ppp.tpnet.pl 09.11.03, 10:07
      Mam nadzieję, że powstanie w Polsce partia, która będzie działać w oparciu o
      wartości biblijne, czyli ani humanistyczne, ani klerykalne. Może to będzie
      odpowiedź na dylemat protestanta? Oby!

      Jerzy
      • Gość: Teściu "Wyklęty powstań Ludu ... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.03, 10:11
        itd.itd.
        • Gość: dziup "Folwark zwierzęcy-reaktywacja" IP: *.lagow.sdi.tpnet.pl 09.11.03, 10:23
    • Gość: jon Szkoda mi tego Religi !! IP: w3cache.y.INTELINK.pl:* 09.11.03, 12:00
      Taki rozsądny facet, a rozmienia się na drobne.
      Naprawdę szkoda mi go.
      Chyba że chce, aby źle o nim mówiono.Zrobił wiele, a polityke w
      takim wydaniu nich zostawi.
      To towarzystwo, które zaprosił już raz miało okazję wykazać się
      i co?
      • Gość: j To tylko kompromitacja prawicy IP: *.acn.pl 09.11.03, 12:39
        Ciekawe, ile nowych partii jeszcze założą nasi
        dzielni prawicowcy?
        A na ile się podzielą ?
    • Gość: remikane Nie ma już miejsca na nową partię... IP: *.multicon.pl / 192.168.0.* 09.11.03, 12:52
      Tak naprawdę nie ma już miejsca na nową partię po stronie
      prawicy. Dlatego, nie wróżę odniesienia sukcesu temu
      przedsięwzięciu.
      Poczekamy Zobaczymy.
    • Gość: ziuta do calipso IP: *.crowley.pl 09.11.03, 12:53
      Sory ze cie urazilem slowem "debil" ale ty nim naprawde jestes
      zobacz w lustrze.Ty AWS-owski DURNIU
    • Gość: słabość prawicy Re: Religa założy nową partię IP: *.dolsat.pl 09.11.03, 13:12
      Kolejni sflustrowanipolitycy, myślą że wszyscy zapomnieli jak
      im sie nieudało w poprzednim rządzie Buzka i próbują się
      reaktywować, chyba to krok w złym kierunku , bo prawa strona
      znów się rozczłonkuje, a wszyscy wiedzą ,że w jedności siła.
      Zjednoczcie się pod szyldem Platformy Obywatelskiej. Partia ta
      wytrzymała próbę czasu i jest jedyną skuteczna alternatywą dla
      SLD.
    • Gość: stern czy ci panowie nigdy nie wyciagna wnioskow? IP: *.aster.pl / 10.71.7.* 09.11.03, 13:16
    • Gość: Maria Re: Religa założy nową partię IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.03, 13:32
      Wierzę, że inicjatywa się przyjmie.Z pesymistycznym podejściem
      do sprawy nigdy do niczego nasz kraj nie dojdzie.Oczekuje
      konretnych założeń programowych i działań.Popieram rozwiazania
      centroprawicowe.
    • Gość: pacjent Re: Religa założy nową partię IP: *.acn.waw.pl 09.11.03, 15:04
      Wielka szkoda, że tak wspaniały lekarz, wdaje się w niepewny
      interes i to z politykami przegranymi.
      • Gość: IrMa Re: Religa założy nową partię IP: *.elartnet.pl / 62.233.196.* 09.11.03, 15:28
        Widocznie nie tak wspaniały, jakby należało oczekiwać. Sztuczny autorytet,
        autor sztucznego serca założy "autentyczną" prawicową partię. Czytając nazwiska
        tam występujących przychodzą na myśl Dziady cz.III A.Mickiewicza, "Hej sowy,
        puhacze, kruki...". Łęczyca też mi się dziwnie kojarzy, czy to nie tam miał
        swoją siedzibę znany Polski BIES? jak mu było? Boruta czy Ro..coś tam? A swoją
        drogą wspólny cel zbliża, bo nawet antagonistki Tereska i Ewunia wespół zespół,
        by żądz moc móc wzmoc. No no, to dopiero będzie partia rulezz, powstała niczym
        Feniks z popiołów Ojczyzny
    • Gość: edi Religa niech się wypałuje IP: *.iry.warszawa.supermedia.pl 09.11.03, 16:01
      To wszystko.
    • Gość: student Buzek był najlepszym premierem po '89 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.03, 18:43
      A ja uważam, że Buzek był najlepszym premierem po '89 i
      tyle ...
      • Gość: ja Re: Buzek był najlepszym premierem po '89 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.03, 21:53
        Był najdłużej i nikt rozsądny nie domagał sie jego odejścia
    • Gość: ja Re: Religa założy nową partię IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.11.03, 21:50
      Buzek był premierem najdłużej i nikt rozsądny nie domagał się
      jego odejścia
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka