Dodaj do ulubionych

Cimoszewicz: cała scena polityczna jest bliska ...

01.12.03, 13:08
Podzielam zdumienie herr Włodka. Społeczeństwo - po tylu afeRach
pownno juz byc oswojone i przyzwyczajoen. A tu wrzawa jakby cos
nowego było.
Moze sceneria inna ale engine (głowny motyw) ten sam
Obserwuj wątek
    • Gość: maciej Re: a jezeli "biala ksiega" wskaze na Platforme Ob. IP: *.z064220066.chi-il.dsl.cnc.net 01.12.03, 14:22
      to moze byc gra od poczatku sterowana, niby wskazuje sie winnego
      czyli SLD-owskiego posla , ale wiadomo , ze "biala ksiega"pokaze
      kogos innego.
      • q_q_q Zaorać, ach zaorać to SLD!!! 01.12.03, 14:59
        • Gość: czemy wtedy ? czemu taka panika jak regulujo kasyna i paierosy IP: *.ght.iadfw.net 01.12.03, 15:56
          Niekapuje czemu wlasnie jak regulowane so prawa dotyczace
          papierosow i kasyn gry tak poslowie sie dziwnie zachowujo.
          Czyzby w gre wchodzily jakies wielkie i szybkie lapowki aby
          przepchnac to czy tamto ustawe - a ktos sie obawia olbrzymich
          strat finansowych ?
        • Gość: kasia ZAORAC, ACH ZAORAC... IP: *.ed.shawcable.net 01.12.03, 16:35
          Krotka pamiec kolego, zapomniales juz co sie dzialo za
          KRZAKLEWSKIEGO, o przewalach partii KACZYNSKICH (spolka
          Telegraf).
          Wyglada na to , ze zasada "TERAZ K.RWA MY" dziala pod kazdymi
          rzadami.
          • q_q_q Re: ZAORAC, ACH ZAORAC... 01.12.03, 16:58
            Nic nie zapomniałem tylko tekst typu:
            Zaorać SLD, PSL, PO, PiS, Samebrony, LPR, AWS, PIT, CIT, VAT, Akcyzę i wogle
            cały ten szit
            się nie mieści.
            A że bolszewicy ostatnimi czasy najbardziej dają ciała więc piszę:

            Zaorać, ach zaorać to SLD!!!

            I przez jakiś czas (do następnych wyborów) tego będę się trzymać!
    • Gość: soso biedny pan minister.. IP: 195.41.66.* 01.12.03, 14:33
      .. wrocil dopiero co do kraju i go nie poznaje. Ile to lat siedzial w tym
      Neapolu?
      Taraz kilku innych panow zarzeka sie, ze to co pisza gazety o grach hazardowych
      jest 'wykluczone'. Pamietam, jak kilka miesiecy temu inny pan minister zarzekal
      sie, ze co jak co ale do szefa policja ma 100% zaufanie. Potem przyjal jego
      dymisje.
      Klamstwo na klamstwie i klamstwem pogania. Cale szczescie, ze jest prasa i ze
      ludzie moga wybierac. Gadajcie sobie co chcecie, wazni panowie, ale narod nie w
      ciemie bity.
      • Gość: ość Re: biedny pan minister.. IP: *.zabrze-roosvelta.sdi.tpnet.pl 01.12.03, 17:08
        Gość portalu: soso napisał(a):

        > .. wrocil dopiero co do kraju i go nie poznaje. Ile to lat
        siedzial w tym
        > Neapolu?
        > Taraz kilku innych panow zarzeka sie, ze to co pisza gazety o
        grach hazardowych
        >
        > jest 'wykluczone'. Pamietam, jak kilka miesiecy temu inny pan
        minister zarzekal
        >
        > sie, ze co jak co ale do szefa policja ma 100% zaufanie. Potem
        przyjal jego
        > dymisje.
        > Klamstwo na klamstwie i klamstwem pogania. Cale szczescie, ze
        jest prasa i ze
        > ludzie moga wybierac.

        .... i dotąd w pełni zgadzam się z Tobą.
        Natomiast dalej, jak niżej, to mocno przesadziłeś.

        Gadajcie sobie co chcecie, wazni panowie, ale narod nie w
        >
        > ciemie bity.

        Naród, jak przychodzi do istotnych dla niego wyborów, to w
        większości przypadków wykazuje, że jest mocno w ciemię bity.
        A "wybrańcy" jakich obecnie mamy, poczynając od nadobywatela
        pożal sie boże prezydenta, wybrani przez tenże naród świadczą o
        tym dobitnie.
        Czyż trzeba innych dowodów ?
    • Gość: skorupiak Re: Cimoszewicz: cała scena polityczna jest blisk IP: 62.119.24.* 01.12.03, 14:36
      Jestescie Polaczki za potulni i w niewoli katolandu , komuchy i
      kler myja raczke w raczke razem . Do dzela , czas robic
      "rewolucje francuska" w Polsce , na szafot komuchom , klerom ,
      partyjnym kolesiom , zlodziejom itd. Jak chcecie byc Polakami a
      nie Polaczkami to stanmi sie okrutni by tzw elity zapamietaly
      raz na zawsze . Czyncie "rewolucje francuska"!!!!!!!!!!!!!
      Gilotyny , topory , szubienice , roztrzeliwania żądamy dla elit
      3 RP.
      P.S. Zlodziejaszkom mniejszego kalibru proponuje scinanie rak!!!!
      Niech żyje rewolucja i śmierć dla Kwachów , Millerów , Wałesów
      , Michników , Giertychów , Lepperów , Glempów i podobnym im
      typów.
      • Gość: Tolek Rewolucja? IP: bolivar:* / 10.64.24.* 01.12.03, 15:31

        Skorupiak, a co po tej rewolucji? Nastepny haos?!
        Dokoncz swoja mysl.
        Pozdrawienia z Place de la Concorde.
        • Gość: skorupiak Re: Rewolucja? IP: 62.119.24.* 02.12.03, 12:51
          Gość portalu: Tolek napisał(a):

          >
          > Skorupiak, a co po tej rewolucji? Nastepny haos?!
          > Dokoncz swoja mysl.
          > Pozdrawienia z Place de la Concorde.

          Nie , Tolku. Chaosu nie bedzie bo Ciebie wybiora na "polskiego
          Napoleona" a potem bedzie kolejny rozbior Polski pod egida ONZ.

          Pozdrawiam , Skorupiak.
      • Gość: Beny tez mi Polak IP: 213.68.127.* 01.12.03, 16:01
        Gość portalu: skorupiak napisał(a):

        > Jestescie Polaczki za potulni i w niewoli katolandu , komuchy i
        Znalazl sie wielki wojownik. Jak ci te szwedzkie socjale przytna
        to wrocisz do Polski z podkulonym ogonem. Tylko uwazaj abys sie
        nie zalapal na obcinanie raczek.
        • Gość: Skorupiak Re: tez mi Polak IP: 62.119.24.* 02.12.03, 12:54
          Gość portalu: Beny napisał(a):

          > Gość portalu: skorupiak napisał(a):
          >
          > > Jestescie Polaczki za potulni i w niewoli katolandu ,
          komuchy i
          > Znalazl sie wielki wojownik. Jak ci te szwedzkie socjale
          przytna


          > to wrocisz do Polski z podkulonym ogonem. Tylko uwazaj abys sie
          > nie zalapal na obcinanie raczek.

          Nawet i bez tych socjalow jest tu mi autentycznie dobrze jak w
          raju i nie mam zamiaru jechac do piekla ( Polski)

          Pozdrawiam Skorupiak.
    • Gość: stachu44 Scena polityczna w ogniu - a AGORA gasi benzyna! IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 01.12.03, 14:37
      Pani Raczynska to urodzony piroman. Ale niech pamieta, ze "Dom
      Slowa" juz sie palil.
    • douglasmclloyd Propozycja Rywina też była aburdem 01.12.03, 15:37
      Do czasu.
      • Gość: realista Re: Propozycja Rywina też była aburdem IP: *.acn.waw.pl 01.12.03, 16:42
        douglasmclloyd napisał:I jest absurdem,przecież oprócz
        polskiego bałaganu nic nie zostało udowodnione a Rywin dostanie
        tylko niewielki wyrok za wprowadzanie w błąd lub robienie kogoś
        w konia.Ciekawe kto natomiast poniesie olbrzymie koszty
        organizacyjne tego przedstawienia

        > Do czasu.
        • douglasmclloyd Re: Propozycja Rywina też była aburdem 01.12.03, 16:56
          Gość portalu: realista napisał(a):

          > douglasmclloyd napisał:I jest absurdem,przecież oprócz
          > polskiego bałaganu nic nie zostało udowodnione a Rywin dostanie
          > tylko niewielki wyrok za wprowadzanie w błąd lub robienie kogoś
          > w konia.Ciekawe kto natomiast poniesie olbrzymie koszty
          > organizacyjne tego przedstawienia

          SLD.

          >
          > > Do czasu.
    • Gość: les Re: Cimoszewicz: cała scena polityczna jest blisk IP: *.atl.client2.attbi.com 01.12.03, 15:37
      nie wiem czy w platwormie jest wiecej zlodziei niz w sojuszu
      lewych dochodow,stawiam znak rownosci,z tym ze w po mozna
      znalesc rodzynki jak jan.mam pytanie do skorupiaka , kto by
      zostal?
    • Gość: jak Re: Cimoszewicz: cała scena polityczna jest blisk IP: *.tkb.net.pl 01.12.03, 16:07
      Panie Cimoszewicz, załatw Pan lotnisko w Białymstoku, albo
      chociaż jakąś dobrą drogę z Warszawy do Białegostoku, jakąś
      dwupasmową, byle szybko, bo dalej niestety będziesz się musiał
      męczyć i latać do swojej rezydencji helikopterem, a to przecież
      niebezpieczne, bo jak Pan nie daj boże zginie to kto tak jak Pan
      bedzie walczył jak Lew o nasze polskie sprawy w Unii
      Europejskiej. Naprawdę wielkim patriotą Pan jest
    • piotr33k2 Re: Cimoszewicz- ty nic nie wiesz! 01.12.03, 16:26
      cimoszewicz może być sobie zdumiony on zawsze był inny od
      wiekszości sld ,on nie jest z układu i nie wie co się dzieje
      naprawde w sld albo udaje że nie widzi ,on sam jest czysty i
      mysli że inni z sld są tacy sami jak on ale się dłęboko
      myli ,nie wiem czy jaskiernia wzioł te dolary ale faktem jest
      że jego bliski współpracownik miał 10 000 automatów do gier on
      temu w telewizji nie zaprzeczył więc coś z tym jest ,tak samo
      jak z tym wstrętnym aroganckim babsztylem błochowiak ona już
      drugi raz ma udowodniony udział w podejrznych matactwach
      finansowych .najpierw w babianicach z tym przetargiem teraz z
      grami losowymi ,i pomyśleć że taki pseudoautorytet śmie
      dochodzić prawdy w komisji śledczej !,to paranoja najpierw
      beger teraz błochowiak !też powinna być wykluczona z komisji i
      zrzec się immunitetu ale kolesie partyjni nie dadzą jej zrobić
      krzywdy .
    • Gość: realista Re: Cimoszewicz: cała scena polityczna jest blisk IP: *.acn.waw.pl 01.12.03, 16:35
      Dziennikarze to też panikarze i jeżeli coś usłyszą robią z tego
      wielką aferę.Udowodnijcie nam konkretnym wyrokiem sądowym, że
      macie rację,rzucać oskarżenia na lewo i prawo to normalna
      nieuczciwość, która powinna być karana przez prawo.
      • Gość: Marian serdecznie witam dyrektora zoo w rollcity IP: *.gdynia.mm.pl 01.12.03, 16:51
        "Aksamitka" tuż tuż .Czy zdoła zmieść wszystie smiecie z areny publicznej
        zalezy jak zwykle od wczesniejszych ustaleń.
        Widzę samorozwiazanie sejmu jako podstawowy warunek łagodnego lądowania SLD.
      • Gość: rak Proponuję Jaskiernię na prokuratora. IP: 194.146.248.* 01.12.03, 20:32
        Gwarantowane umorzenie wszystkich spraw tak samo jak
        moskiewskiej pozyczki millera. Sądy nie będa wtedy już
        potrzebne.
    • Gość: AA Re: Cimoszewicz: cała scena polityczna jest blisk IP: *.dip.t-dialin.net 01.12.03, 17:26
      OJ, KOMUNISTOM PALI SIE GRUNT POD NOGAMI, PRZYSZLA KRYSKA NA
      MATYSKA
    • Gość: Bialy Kruk Re: Cimoszewicz: cała scena polityczna jest blisk IP: *.mcbone.net / *.mcbone.net 01.12.03, 18:37
      ....przejsc do historii albo do histerii.Jestescie bliscy histerii-to prawda.
    • Gość: ezra Jestem zdumiony tym, co zastałem w kraju po powrocie IP: *.torun.sdi.tpnet.pl 01.12.03, 18:57
      No cóż, po prostu reprezentował Pan inny kraj niż ten ,który Pan
      pamiętał. To się zdarza gdy pojawiają się klapki na oczach.
    • Gość: MT Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 01.12.03, 19:36
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR
      Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na
      UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas
      na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR Najwyższy
      Czas na UP więcej ...
      • Gość: szczur Re: Najwyższy Czas na UPR Najwyższy Czas na UPR N IP: 194.146.248.* 01.12.03, 20:22
        Ty masz coś z głową.
    • Gość: mt http://www.upr.org.pl/upr/ IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 01.12.03, 19:39
      www.upr.org.pl/upr/
    • Gość: mt Rżną głupa IP: *.opole.cvx.ppp.tpnet.pl 01.12.03, 19:41
    • Gość: rak Jak Cimoszka poreczył 35 mln $ USA IP: 194.146.248.* 01.12.03, 20:19
      ... kolegom z SLD w imieniu Skarbu Państwa na wybudowanie
      fabryki osocza a którzy mieli własnych 100 tys. zł a którą
      to kasę wyprowadzili a fabryki nie wybudowali to było OK.
      Zapłacili podatnicy. Więc o co chodzi teraz. Teraz płacą
      kumple z pruszkowa. Interes sie kręci. Więc w czym problem -
      rżnie głupa Cimocha .

      dyrektor_zoo napisał:

      > Podzielam zdumienie herr Włodka. Społeczeństwo - po tylu
      afeRach
      > pownno juz byc oswojone i przyzwyczajoen. A tu wrzawa jakby
      cos
      > nowego było.
      > Moze sceneria inna ale engine (głowny motyw) ten sam
    • Gość: jozek Re: Cimoszewicz: zyje w fantazji!!! IP: *.proxy.aol.com 01.12.03, 21:00
      Cimoszewicz ty jestes za mieki,najlepiej bys zostal za granica.
      Twoi koledzy kradna a ty zyjesz w fantazji.Obudz sie bo to SLD
      rozkrada panstwo.SLD zrobila wiecej szkod niz Hitler.
      Twoja partia zlodzieji i cymbalow musi odejsc,bo sie nie
      sprawdziliscie.Jestescie nieudalna banda zlodzieji i koruptow.
      Boicie sie o swoje stolki bo was nikt nie zatrudni nigdzie!!!!
      Trzeba rozliczyc ta bande z narodem!!!
      • Gość: Thor Re: Cimoszewicz: zyje w fantazji!!! IP: *.btk.net.pl / *.btk.net.pl 01.12.03, 21:20
        Oj, Józuś-Józuś, dziecko drogie. A lekcje odrobiłeś? Z języka ojczystego
        zaległości masz duże, przysiądź trochę.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka