crotalus1
14.05.09, 11:49
Nie wiem dlaczego tak wszyscy się podniecają tym Wałęsą z
Libertasem? Patrząc z punktu widzenia Libertasu w Polsce to
pocałunek śmierci od Wałęsy. Jaki człowiek głosujący na LPR i
Rydzyka zagłosuje na partię kojarzoną z Wałęsą (straszliwym agentem
Bolkiem…)? Patrząc z punktu widzenia Europy Libertas jest potrzebne
jako wyrzut sumienia, żeby UE nie skostniała i popadła w
samozadowolenie. Zresztą Wałęsa sam to mówił na kongresie.