Dodaj do ulubionych

Wałęsa, a Libertas

14.05.09, 11:49
Nie wiem dlaczego tak wszyscy się podniecają tym Wałęsą z
Libertasem? Patrząc z punktu widzenia Libertasu w Polsce to
pocałunek śmierci od Wałęsy. Jaki człowiek głosujący na LPR i
Rydzyka zagłosuje na partię kojarzoną z Wałęsą (straszliwym agentem
Bolkiem…)? Patrząc z punktu widzenia Europy Libertas jest potrzebne
jako wyrzut sumienia, żeby UE nie skostniała i popadła w
samozadowolenie. Zresztą Wałęsa sam to mówił na kongresie.
Obserwuj wątek
    • republika.republika jest kultura obrazkowa 14.05.09, 11:53

      mamy obrazek Wałęsy z Ganleyem i logo Libertas. Tym co Wałęsa tam mówi nikt się
      nie zajmuje
    • ponte_aronte uważam, że to jest genialna krajowa 14.05.09, 12:15
      rozgrywka Wałęsy

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka