mike.recz Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicza 29.09.11, 22:00 Ta wiekopomna myśl musi być upamiętniona w całości. www.se.pl/wydarzenia/opinie/sakiewicz-bronie-kibicow-jak-zydow-i-kulakow_207178.html Publikacja: 27.09.2011 21:30 | Aktualizacja: 28.09.2011 13:37 "Super Express": - Wojna premiera z kibicami trwa. Kto ma rację? Tomasz Sakiewicz: - Kibice. Tak jak w czasach Stalina byłbym po stronie kułaków, a w hitlerowskich Niemczech po stronie Żydów. Dziś rząd ewidentnie zachowuje się jak ci, którzy rozkułaczali kułaków. Gdy krzywdzi się kogoś za samą przynależność do danej grupy, trzeba stać po jego stronie. Dziennikarz musi być reprezentantem opinii publicznej, a nie władzy. - O co toczy się ta wojna? - Premier chyba dał się podpuścić "Gazecie Wyborczej", która od lat prowadzi wojnę z kibicami. To środowiska bardzo sobie wrogie. Kibice często odwołują się do haseł patriotycznych i konserwatywnych, a te w "Wyborczej" nie są mile widziane. Tusk miał też pewnie nadzieję na pewien PR-owy zysk. Ponieważ kibice mieli już doprawioną gębę, to on walcząc z kimś niepopularnym, miał w planach zyskać poparcie. - Plan się premierowi udał? - Tylko na początku. Ale ostatnio sprawa zaczęła mu się wymykać spod kontroli. Okazało się, że środowiska kibicowskie mają dużo szersze poparcie, niż to się PR-owcom Tuska wydawało. To poważna siła społeczna. Premier sądził, że ma do czynienia z kilkuset tysiącami ludzi, a tak naprawdę nadział się na rzeszę kilku milionów. Co więcej, przedstawiciele innych dziedzin sportu zaczęli się solidaryzować z tym protestem. Bardzo dobra organizacja kibiców, umiejętność robienia demonstracji, zaczęły premierowi zabierać poparcie i paraliżować kampanię. Ci, co mieli być ofiarami jego kampanii PR-owej, nagle zaczęli mu ją demobilizować. - Premier jednak nie chce walczyć z konserwatywnymi poglądami kibiców, tylko z ich chuliganerią. - Zdumiewające, że z tą chuliganerią zaczął walczyć, gdy fala groźnych incydentów już opadła i to sami kibice zdusili większość z nich. Nie twierdzę, że są tam same anioły. Jest wielu ludzi groźnych i przestępców. Ale łatwo było ich zidentyfikować - to ci najgłośniejsi, o dość specyficznym wyglądzie. Jak dziś robią burdy, to poza stadionami. Zresztą tacy się znajdą w każdym środowisku. Liczba bandytów wśród kibiców jest taka sama, jak wśród członków rządu czy wśród dziennikarzy. Zawsze trafi się jakaś czarna owca. - To dobrze, że obie strony spotkały się wczoraj przy "okrągłym stole"? - Rozmawiać zawsze warto. O ile jednak jest coś takiego jak rząd państwa, to nie ma rządu kibiców. Jedni wymiękną, inni stwardnieją, ci się poddadzą rządowej propagandzie, a tamci nie. Nietrudno znaleźć kibica, który podpisze z premierem jakąś umowę. Tymczasem z najważniejszych reprezentantów tego środowiska jeden siedzi w więzieniu, a z drugim premier nie chce się spotkać. Zmienić coś może tylko realne działanie, a nie demonstracyjne rozmowy. Tomasz Sakiewicz Redaktor naczelny "Gazety Polskiej" Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicza 07.10.11, 22:53 kampanianazywo.pl/wp-content/uploads/gpc.jpg „Po półtora roku badań nabrałem przekonania, że katastrofa w Smoleńsku nie była wypadkiem” – napisał Tomasz Sakiewicz. Czyli tak właśnie było, "ostatnia rozmowa braci Kaczyńskich" została odpalona! Odpowiedz Link Zgłoś
dix.y Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 07.10.11, 23:18 wolę sakiewicza niż tomcia liza co to kibiców wyzywa od bandziorów prof monika płatek karnista z uw udowadnia że donek źle postępuje z kibolami www.youtube.com/watch?v=TE3tJptKCKM Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 07.10.11, 23:22 Ty tu nie kombinuj jak koń pod górę tylko się określ jasno czy wstępujesz do klubu czy nie. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 20.10.11, 18:33 aszdziennik.wordpress.com/2011/10/20/tomasz-sakiewicz-to-nie-bylo-samobojstwo-kaddafi-obawial-sie-o-swoje-zycie/ - Śmierć Muammara Kaddafiego to nie przypadek – twierdzi redaktor naczelny „Gazety Polskiej” i „Gazety Polskiej Codziennie”. Tomasza Sakiewicza cytuje dziś Reuters. Zdaniem szefa „GP” dużo wskazuje, że libijski dyktator nie popełnił samobójstwa. - Jest za dużo niejasności – mówi Sakiewicz w rozmowie z reporterem Reutersa. – Kaddafi nie chciał umrzeć, ciągle uciekał, walczył. Ostatnio był za to niezwykle bezpardonowo atakowany przez opozycję. Wiem też, że obawiał się o swoje życie. Zdaniem redaktora trudno też wyjaśnić, co na miejscu robiły siły rebeliantów. Jak dowiaduje się „ASZdziennik”, jeszcze dziś naczelny „Gazety Polskiej” złoży odpowiednie doniesienie do prokuratury. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Tomasza Sakiewicza cytuje dziś Reuters!!! ŁOmatko! 20.10.11, 18:41 Ależ ten nasz redaktor idzie... jak burza piaskowa! Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Francja bierze przykład z Red. Tomasza Sakiewicza! 21.10.11, 15:41 To się nazywa siła oddziaływania! Tomasz Sakiewicz wystosował dramatyczny apel do czytelników „Gazety Polskiej Codziennie”. Napisał w nim m.in.: „Redagujemy gazetę w warunkach skrajnych (...). Kto może, niech kupi drugi egzemplarz i da go sąsiadowi albo koledze”. www.wirtualnemedia.pl/artykul/tomasz-sakiewicz-pracujemy-w-skrajnych-warunkach-kupujcie-po-dwa-egzemplarze www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-wspolpracownica-sarkozyego-knebluje-prase,nId,369169 Współpracownica Sarkozy'ego knebluje prasę 24 minuty temu Francuska prawica próbuje zakneblować wolność wypowiedzi w nietypowy sposób. Mer podparyskiego miasta Puteaux - była bliska współpracownica prezydenta Nicholasa Sarkozy'ego - wykupiła wszystkie egzemplarze tygodnika, w którym zamieszczono artykuł z oskarżeniem jej o korupcję. Zarzuty dotyczą też malwersacji finansowych oraz przelania milionów euro na konta w rajach podatkowych. Z kiosków zniknął tygodnik "Le Canard Enchaine", który specjalizuje się w dziennikarstwie śledczym. Kilkuset działaczy rządzącej prawicy wykupiło wszystkie egzemplarze, co wywołało polityczną wojnę. Lewicowa opozycja wzywa swoich zwolenników, by kupowali pismo w innych miastach i wysyłali je pocztą losowo wybranym mieszkańcom Puteaux. "Adresy znajdziecie w książce telefonicznej" - instruują działaczy lewicy ich szefowie. Redakcja tygodnika zapowiedziała z kolei, że dodrukuje tyle egzemplarzy czasopisma, że w najbliższych dniach "zasypie" nimi podparyskie kioski. Planowana jest również darmowa dystrybucja tygodnika wśród przechodniów na ulicach. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Francja bierze przykład z Red. Tomasza Sakiew 21.10.11, 16:02 No ba! Siła jego wielką jest! ps. lecę wykupić ... przyszły numer codziennej GaPy. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Francja bierze przykład z Red. Tomasza Sakiew 21.10.11, 16:47 Już dostępny w kioskach: images37.fotosik.pl/1127/e563a1009cfc4c21.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
jareal Re: Francja bierze przykład z Red. Tomasza Sakiew 21.10.11, 18:08 To identycznie, jak Prezydent Polski. Tylko teraz to nie Ruskie Prezydenta zamordowali. Amerykańce chyba. Ależ ten nasz Redaktor ma nosa. Co za geniusz !!! Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Francja bierze przykład z Red. Tomasza Sakiew 21.10.11, 18:21 O, nie! Wykupuje tylko te, które się jeszcze NIE ukazały ;) Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Re: Francja bierze przykład z Red. Tomasza Sakiew 21.10.11, 18:35 mike.recz napisał: > Już dostępny w kioskach: > > images37.fotosik.pl/1127/e563a1009cfc4c21.jpg Pierwszy raz widzę ten organ (prasowy). Czemu temu orłowi doprawili rogi jak na szyldzie restauracji Buffalo Grill ? Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Francja bierze przykład z Red. Tomasza Sakiew 21.10.11, 18:46 gat45 napisała: Pierwszy raz widzę ten organ (prasowy). Czemu temu orłowi doprawili rogi jak na szyldzie restauracji Buffalo Grill ? Ależ to jest gazeta wyborcza. Gazeta wyborcza jedynie słuszna: kampanianazywo.pl/wp-content/uploads/gpc.jpg I nie wiem, w której dokładnie jest Pani grupie lecz z całą pewnością winna jest Pani zwycięstwa moralnego Pana Prezesa. www.rp.pl/artykul/107684,735464-Jaroslaw-Kaczynski-o-przyczynach-porazki.html?p=2 Trzecia sprawa to publikacje sensacyjne, ale niepoparte nowymi faktami, dotyczące katastrofy smoleńskiej. Mowa o „Gazecie Polskiej Codziennie"? To nie zaszkodziło w przypadku tych, którzy to czytali. Natomiast zaszkodziło w przypadku tych, którzy nie czytali, ale słyszeli o tym. Odpowiedz Link Zgłoś
gat45 Re: Francja bierze przykład z Red. Tomasza Sakiew 21.10.11, 18:32 Ja mam tę wykupioną "Kaczkę w okowach". Służę skanem, jakby co do czego. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Brak Sakiewicza w „Tygodniu Sakiewicza"! 29.10.11, 00:22 Czytam sobie nagłówek ale w tekście potwierdzenie słuszności naszego fan klubu. niezalezna.pl/18229-przepraszamy-za-brak-sakiewicza-w-%E2%80%9Etygodniu-sakiewicza%E2%80%9D Z powodu wyjątkowej sytuacji program „Tydzień Sakiewicza” obędzie się bez udziału Tomasza Sakiewicza. Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny „Gazety Polskiej”, z powodów rodzinnych nie będzie mógł poprowadzić autorskiego programu. W ostatnich dniach adoptował kilkumiesięczne bliźniaki. A program zostanie wyemitowany w sobotni poranek i poprowadzi go dyrektor "Gazety Polskiej VOD" Jacek Sobala. Zapraszamy! Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Gońcie się warszawko z Rzepy! 14.11.11, 16:54 Ulica Filtrowa kibola nie opuści i nie odpuści! niezalezna.pl/18926-polska-kibolska-nie-magierowska Polska kibolska, a nie Magierowska (foto. GP) „Nie wiem, czy za dziesięć lat będzie pamiętany jakikolwiek artykuł Marka Magierowskiego z <<Rzeczpospolitej>>. Jestem za to pewien, że będziemy odczuwać pozytywne skutki dojrzewania środowiska kibicowskiego, największego ruchu z udziałem młodych ludzi, do podjęcia spraw narodowych” – z publicystą „Rzeczpospolitej” polemizuje w dzisiejszej „Gazecie Polskiej Codziennie” Piotr Lisiewicz. Kim jest modelowy publicysta „Rzeczpospolitej”? To osobnik z trudem maskujący zniesmaczenie polską prawicą. Z wyższością odnosi się do moherowych babć, bo to nawiedzone dewotki. Boi się kiboli, bo to chuligani. Ludzi z klubów „GP” uważa za zbiorowisko wariatów. Jarosław Kaczyński to dla niego osobnik, który był inteligentem z Żoliborza, ale już nie jest, bo nie słucha jego światłych rad. „Modelowy” od lat próbuje wymienić go na Marcinkiewicza, Sikorskiego, Ujazdowskiego, Kluzik, Kowala itp. Kogo „modelowy” ceni? Głównie własną wyższość nad tamtymi. Na nieszczęście prawica musi mieć jakiś elektorat. Ale jaki? „Modelowy” chciałby, żeby był on taki, jak ma PO. Ściślej: taki, jak pisze „GW”, że PO ma. Młody, wykształcony, z wielkich miast. Z tym, że konserwatywny. Nawet nie niepodległościowy czy prawicowy. „Konserwatywny” brzmi zagranicznie. I do niczego na krajowym podwórku nie zobowiązuje. Na przykład do oszołomskiej dociekliwości w sprawie Smoleńska. Albo stawiania się oligarchom. Konserwatysta lubi biznes i może dogadać się z Putinem. Kogo bała się Antifa? Marek Magierowski nie jest wprawdzie „modelowym”, ale napisał ostatnio modelowy tekst z owego gatunku. Po Marszu Niepodległości postulował, by „Odkleić się od kiboli”. „Czy konserwatysta może dziś w Polsce, w jakimkolwiek miejscu publicznym, manifestować swój patriotyzm bez udziału kiboli?” – spytał. Cóż, niektórzy już próbowali. To było pod Krzyżem Pamięci. Telegadzinówki poszczuły wówczas motłoch na jego obrońców. I okazało się, że nasze państwo pozwala, by na nich pluć i oddawać mocz. Policja? Nie widziała. Media? Szczuły. Konserwatywna „Rz”? Zdezerterowała. Magierowski? Doradzał PiS, że działania w tej sprawie „z punktu widzenia politycznych zysków są całkowicie jałowe”. Dlaczego nie pluto na uczestników Marszów Niepodległości? Dlaczego Antifa nie urządziła im „radosnego happeningu” i wolała wyżywać się z dala na przechodniach? A policja oddzielała obie grupy? Bo kibicom bojówkarz od Tarasa boi się zajrzeć w oczy. Scenki, jak kombatanci podchodzą do kibiców i mówią: „w was jest przyszłość”, widziałem, jeżdżąc po Polsce dziesiątki razy. Polecam film, jak do kibiców przemawia na kopcu Powstania Warszawskiego gen. Ścibor-Rylski. Kibice mają ten obraz głęboko w sercach. Wszyscy szkodzimy PR-owo Magierowski pisze, że kibice szkodzą PR-owo. A kto nie szkodzi? Kaczor szkodzi, mohery szkodzą, „GP” z sektą smoleńską szkodzi. Jeśli ktoś się stawia, szkodzi. Zbigniew Romaszewski opisał, jak w czasie marszu kibole zmuszali zamaskowanych prowokatorów do zaprzestania demolki. Ponad 90 proc. kibiców uczestniczących w marszach zachowywało się godnie. Ale Magierowski wie swoje. On nie wierzy „GW”, jeśli kłamie na temat „Rzeczpospolitej” czy jego kolegów. Jeśli łże o kibolach nie tylko wierzy, ale i powtarza jej brednie: „wywieszali jakiś patriotyczny transparent (by potem przez 90 minut, bez skrupułów, rzucać ponad nim k…wami)”. Gdzie, Marku? Na jakim stadionie? Odpowiem Ci: nigdy i na żadnym. Ze zbliżenia obozu patriotycznego z kibicami Magierowski zrozumiał tyle, że to była „niezrozumiała decyzja PiS” podjęta „w okresie przedwyborczym”. Nie, to efekt wielu lat pracy setek liderów środowiska, o których istnieniu nie masz Marku pojęcia. Tysięcy rozmów, patriotycznych inicjatyw poza stadionami, ognisk z kombatantami, wykładów. Podejmowanych „nie dla mediów, wizerunku, tylko z dumy i szacunku”. Jeśli „Gazeta Polska” dołożyła tu swoją skromną cegiełkę, mamy prawo być dumni. „Warszawka” bez misji Nie wiem, czy za dziesięć lat będzie pamiętany jakikolwiek artykuł Marka Magierowskiego. Jestem za to pewien, że będziemy odczuwać pozytywne skutki dojrzewania środowiska kibicowskiego, największego ruchu z udziałem młodych ludzi, do podjęcia spraw narodowych. Dlatego myślę, że starsze panie z klubu „GP” na wschodzie Polski jeżdżące w towarzystwie 20-letnich kibiców po miasteczkach z pokazami filmu „Kibol” bliższe są inteligenckiej misji, niż konserwatywna „warszawka”, nie wychylająca nosa poza świat własnych stereotypów. Odpowiedz Link Zgłoś
zbigniews1934 Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 14.11.11, 21:44 Popieram Pana inicjatywe jezeli jest ona szczera ale chciałnym zachecic do czytania oprocz Niezaleznej rowniez bardzo dobre gazety jak Gazeta Polska(tygodnik)oraz Gazeta Polska codzienna .Szczegolnie ta ostatnia codzienna jest warta polecenia ,poniewaz zawiera prawdziwe wiadomosci i komentrze z nazego kraju.Cena Gazety Polskiej codziennej to tylko 1zł 80gr. Pozdrowienia dla wylogowanego pielęgniarzaBardzo podobał mi sie wiersz ktory Pan zamiescił w swoim poscie bo wysoko cenie red.T.Sakowicza.Pragne nadmienic ze istniejace kluby Gazety Polskiej w całym kraju sa tego sa tego dowodem. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Pozdro dla Pana Wylogowanego Pielęgniarza !!! 14.11.11, 22:37 Proponuję jakąś nagrodę specjalistyczną dla Pana Zbigniewa za poniższy/powyższy post! zbigniews1934 napisał: > Popieram Pana inicjatywe jezeli jest ona szczera ale chciałnym zachecic do czyt > ania oprocz Niezaleznej rowniez bardzo dobre gazety jak Gazeta Polska(tygodnik) > oraz Gazeta Polska codzienna .Szczegolnie ta ostatnia codzienna jest warta pole > cenia ,poniewaz zawiera prawdziwe wiadomosci i komentrze z nazego kraju.Cena Ga > zety Polskiej codziennej to tylko 1zł 80gr. Pozdrowienia dla wylogowanego pielę > gniarzaBardzo podobał mi sie wiersz ktory Pan zamiescił w swoim poscie bo wyso > ko cenie red.T.Sakowicza.Pragne nadmienic ze istniejace kluby Gazety Polskiej > w całym kraju sa tego sa tego dowodem. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Pozdro dla Pana Wylogowanego Pielęgniarza !!! 15.11.11, 18:30 niezalezna.pl/18993-powstaje-film-o-sakiewiczu Trzymam kciuki za tę superprodukcję! Odpowiedz Link Zgłoś
mliscie Re: Pozdro dla Pana Wylogowanego Pielęgniarza !!! 15.11.11, 22:21 to będzie rock - opera! jestem gotowa się na to wybrać Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicza 16.01.12, 18:32 Dziękuję bardzo, teraz cała Europa się dowie, kim są Polni Wolacy! Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 29.01.12, 08:38 Niech mu gwiazda pomyślności nigdy nie zagaśnie... I niech Ruskie nigdy wraku nie oddadzą, to zapewni mu wieczny chleb oraz kupowanie kolejnych podstarzałych: niezalezna.pl/22525-jerzy-jachowicz-o-palikocie Ciekawe za ile Pan Jachowicz się sprzedał Sakiewiczowi trzymającemu w ręku przemysł smoleński. Skoro ten podstarzały dziennikarz Gazety Wyborczej jest drukowany w szmacie codziennej, to muszą mu płacić. Nigdy tego bajkopisarza nie uważałem ale ten tekst jest już przysłowiowym gwoździem do trumny. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 29.01.12, 11:10 mike.recz napisał: > Ciekawe za ile Pan Jachowicz się sprzedał Sakiewiczowi Może za te 16.000, które miał zasądzone? Pani Kania mu pożyczyła z tych od Dochnalowej ;) Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Wróg czai się wszędzie! 18.02.12, 12:42 niezalezna.pl/23717-rosyjskie-sluzby-na-pogrzebie-plk-tobiasza 2012-02-18 10:39 Rosyjskie służby na pogrzebie płk. Tobiasza (foto. Kwarc) Reporter „Gazety Polskiej Codziennie” przed pogrzebem płk. Tobiasza sfotografował samochód z tablicami rosyjskiego korpusu dyplomatycznego, który przybył na uroczystości pogrzebowe. Na pogrzebie płk. Leszka Tobiasza pojawiło się wielu żołnierzy WSI, a także... rosyjscy „dyplomaci”. Reporter „Codziennej” sfotografował samochód, którym na uroczystości pogrzebowe przybyli Rosjanie. Z ustaleń reportera „Codziennej” wynika, że czarna KIA Sportage z przyciemnianymi szybami z oznaczeniem rosyjskiego korpusu dyplomatycznego przyjechała prosto z Moskwy. kurjer.salon24.pl/392039,rosyjskie-sluzby-na-pogrzebie-plk-tobiasza-wpadka-gpc 18.02.2012 11:408 opublikowana w: KURJER przez JOT@ "Rosyjskie służby na pogrzebie płk. Tobiasza" - wpadka GPC "Gazeta Polska Codziennie" i portal niezalezna.pl zaliczyły kolejną wpadkę. Według tych mediów na pogrzebie płk. Leszka Tobiasza mieli być obecni przedstawiciele rosyjskich służb. Jako dowód opublikowano zdjęcie samochodu marki KIA na rosyjskich numerach dyplomatycznych. "Z ustaleń reportera 'Codziennej' wynika, że czarna KIA Sportage z przyciemnianymi szybami z oznaczeniem rosyjskiego korpusu dyplomatycznego przyjechała prosto z Moskwy" - podaje niezalezna.pl Na fotografii widać samochód z czerwoną tablicą jaką na terenie Federacji Rosyjskij używają pojazdy zagranicznych placówek dyplomatycznych o numerze rejestracyjnym 086 D394 77. Sęk w tym, że kod 086 oznacza przedstawicielstwo Rzplitej, a kod 77 - Moskwę. Tym samym auto rzeczywiście przyjechało z rosyjskiej stolicy, a dokładnie - z polskiej ambasady, natomiast jeśli jego pasażerowie mieli być "przedstawicielami służb" to w stu procentach służb Najjaśniejszej. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Wróg czai się wszędzie! 22.02.12, 12:38 A Sumlińskiego tam nie wypatrzyli? Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Oni wypatrzą z całą pewnością! 04.03.12, 16:34 Taaaaka ekipa www.gazetakrakowska.pl/artykul/523017,krakow-manifestacja-w-obronie-tv-trwam-zdjecia,id,t.html Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 29.01.12, 11:50 z tego co mi wiadomo to mitoman Jachowicz od dawna nie ma już nic wspólnego z GW.ocenie nie powinien być poddawany wiek Jachowicza tylko jego liczne wady mentalne i brak talentu. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicza 17.03.12, 17:36 Niech PRAWDA żyje wiecznie! 212.7.212.21/niezalezna/fm365pl_logo1.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Bezkompromisowy heros nasz redaktor Tomasz!!! 13.04.12, 08:39 ... W piątek o godzinie18.00 zamierzam położyć tulipany przed Pałacem Prezydenckim. (...) Nie wiem czy za to pobiją, zamkną czy tylko dadzą mandat. Mam to w nosie ... Odpowiedz Link Zgłoś
man_sapiens Re: Bezkompromisowy heros nasz redaktor Tomasz!!! 13.04.12, 08:53 Bohater! W nosie ma nawet to, że "oni" go oleją. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Bezkompromisowy heros nasz redaktor Tomasz!!! 13.04.12, 09:23 Tusk znów go zamknie w kazamatach reżimu i będzie musiał publikować już nie w drugim, ale w trzecim obiegu. PS. dlaczego składa kwiaty przed jakimś budynkiem a nie na grobie? Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Bezkompromisowy heros nasz redaktor Tomasz!!! 13.04.12, 18:48 forum.gazeta.pl/forum/f,28,Kraj.html Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Boszsz, jak ON dzielny i bezkompromisowy!!! 19.04.12, 08:25 "Polacy* są ogłupieni, ale powoli się budzą, pod sztandarami jeszcze nas nie biją, ale już cenzurują". Brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *Wolacy się ogłupić nie dali i nie śpią nigdy, w nich cała nadzieja! Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Bezczelny, bezprzykładny, bezwzględny ATAK 06.06.12, 09:31 na naszego ukochanego redaktora! To się musi skończyć! ... Wtopa ... Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce NITY! 22.06.12, 18:12 ... Jedynie eksplozja mogła spowodować wyrwanie dziesiątków nitów spajających konstrukcję skrzydła rządowego tupolewa – podkreśla dr inż. Wacław Berczyński, ekspert i konstruktor z firmy Boeing. Zdaniem Antoniego Macierewicza są to przełomowe ustalenia w badaniu przyczyn katastrofy ... Tak trzymać, red. Tomaszu! W końcu prawda wyjdzie nitem! Odpowiedz Link Zgłoś
volupte Re: NITY! 22.06.12, 18:16 Ten wątek za długi. Nie lepiej było otworzyć nowy z linkiem do tego artykułu ? Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: NITY! 22.06.12, 18:27 Nie. FanKlub im. bohaterskiego redaktora Tomasza S. istnieje i trFa. ... Nie damy miana Polski zgnieść Nie pójdziem żywo w trumnę. Na Polski imię, na Jej cześć Podnosim czoła dumne, Odzyska ziemię dziadów wnuk... - Tak nam dopomóż Bóg! ... Odpowiedz Link Zgłoś
wujaszek_joe Re: NITY! 22.06.12, 19:01 trwa i trwa mać! my informujemy, oni kłamią Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicza! 27.08.12, 17:46 Kolejny etap niezależności zaliczony! www.press.pl/newsy/prasa/pokaz/39720,PiS-inwestuje-w-Gazete-Polska-Codziennie PiS inwestuje w "Gazetę Polską Codziennie" autor: Małgorzata Wyszyńska 27.08.2012 07:15 Powiązana z PiS spółka Geranium przejęła większość udziałów w wydającej dziennik "Gazeta Polska Codziennie" spółce Forum SA. Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "GPC", zapewnia, że inwestor zobowiązał się nie ingerować w treść pisma. Geranium zostało wpisane do Krajowego Rejestru Sądowego w lipcu br. Jego kapitał założycielski wynosi 150 tys. zł. Według wpisu do KRS, spółka zajmuje się działalnością wydawniczą i producencką. Jej wspólnikiem jest spółka Srebrna, związana z Instytutem Lecha Kaczyńskiego, właścicielka biurowców w Al. Jerozolimskich i przy ul. Srebrnej w Warszawie. Ma w Geranium 149 udziałów. Spółka córka Srebrnej, Słowo Niezależne, jest właścicielką miesięcznika "Nowe Państwo" i portalu Niezalezna.pl. Związany z PiS jest też prezes Geranium Jacek Cieślikowski, radny Warszawy i asystent prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Srebrną wiąże też z Geranium osoba Janiny Goss, bliskiej znajomej prezesa Kaczyńskiego i byłej szefowej rady nadzorczej TVP z nadania PiS, która jest także członkiem zarządu spółki Srebrna. W lipcu br. Goss zastąpiła Tomasza Sakiewicza na stanowisku prezesa spółki Forum. – Życzeniem inwestora było, by prezesem Forum została pani Goss. Jednak ustąpienie ze stanowiska było moją decyzją. Chciałem zająć się pracą redakcyjną, a nie zarządzaniem – mówi Tomasz Sakiewicz. Zapewnia, że inwestor nie będzie mieć wpływu na kształt "GPC". – Podpisaliśmy umowę, w której Geranium zobowiązało się do nieingerowania w sprawy redakcyjne. Sympatyzuję z niektórymi poglądami PiS, ale robienie partyjnej gazety mnie nie interesuje – twierdzi Sakiewicz, który nadal pozostaje wiceprezesem spółki Słowo Niezależne oraz redaktorem naczelnym "Gazety Polskiej". W pierwszym półroczu br. średnia rozpowszechnianie płatne razem "GPC" wyniosło 26 919 egz. (dane ZKDP). MW Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Brawa dla red. Tomasza!!! 27.08.12, 20:13 mike.recz napisał: > > Tomasz Sakiewicz, redaktor naczelny "GPC", zapewnia, że inwestor zobowiązał > się nie ingerować w treść pisma. > Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Brawa dla red. Tomasza!!! 10.09.12, 19:54 www.youtube.com/watch?v=G_NZ-FJXQl0&feature=player_detailpage#t=1482s „Oczywiście można powiedzieć, ze redaktor Sakiewicz w niespodziewanym napadzie uczciwości postanowił zlikwidować w Polsce korupcje, która poprzednio usprawiedliwiał jeśli korzystali z niej kaczyści”. niezalezna.pl/32720-gp-kontra-tvn-i-michnik-przyjdz Odpowiedz Link Zgłoś
zbysio45 Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 10.09.12, 21:54 Nawet na tym forum sa ludzie ktorzy cenia i pomagaja Panu redaktorowi Sakiewiczowi i od dawna kupuja oraz czytaja Gazete Polska,Uwarzan RZE,Gazete Polska Codzienna.Rowniez popieraja walke redaktora Sakiewicza o prawdziwa informacje dla społeczenstwa na temat korupcji.nepotyzmowi i pazernoisci oraz egoizmowi Platfysow.Pozdrowienia dla internauty o nicku wylogowany pielegniarz . Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 11.09.12, 09:48 zbysio45 napisał: > Nawet na tym forum sa ludzie ktorzy cenia i pomagaja Panu redaktorowi Sakiewicz > owi i od dawna kupuja oraz czytaja Gazete Polska,Uwarzan RZE,Gazete Polska Codz > ienna.Rowniez popieraja walke redaktora Sakiewicza o prawdziwa informacje dla s > połeczenstwa na temat korupcji.nepotyzmowi i pazernoisci oraz egoizmowi Platfys > ow.Pozdrowienia dla internauty o nicku wylogowany pielegniarz . *oklaski* Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Dziecko Sakiewicza-Pereira Walcząca zostało 13.09.12, 23:02 wystawione na robotę. Zwykła zasada PC gangu. Adwokata ma załatwionego jak papę "Paprykarz" od Hofmana. Uwalić Tuska za pomocą sędziego Milewskiego! Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Z taką ochroną red. Sakiewiczowi 17.09.12, 15:07 nie stanie się krzywda! wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,12500417,Egzorcysci_przygotowali_medaliony_dla_Kaczynskiego.html?lokale=torun&v=1&obxx=12500417#opinions Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 03.10.12, 17:31 POLSKA TELEWIZJA INFORMACYJNA wolne media telewizja Sakiewicz TS | 03 października 2012 | 12:55 ZBIERAMY PIENIĄDZE – POTRZEBA 3 MLN ZŁ POLSKA TELEWIZJA INFORMACYJNA (ROBOCZA NAZWA: TELEWIZJA TOMKA SAKIEWICZA) ZBIERAMY PIENIĄDZE – POTRZEBA 3 MLN ZŁ KONTO „Fundacja „Cegiełka dla wolności słowa” Konto złotówkowe: WBK Bank Zachodni 92109024020000000119875904 Konto dolarowe: PL 521090 2402 0000 0001 1988 4287 (kod sweeft) WBK PPL PP Trzeba wspierać wszystkich, którym się udało. Będziemy do upadłego (!!!) walczyć o miejsce na multipleksie cyfrowym dla Telewizji TRWAM, bo to miejsce nam się po prostu należy. Jednak nawet w wypadku sukcesu, będzie to jedna przeciwko 7 pozostałym telewizjom reprezentującym odmienne widzenie świata i pojęcie o misji dziennikarstwa. Jedna na 7 - to za mało! Musimy budować niezależne silne media na dużą skalę. Dlatego podczas protestu Solidarnych 2010 pod budynkiem TVP zrodził się pomysł zbierania funduszy na Polską Telewizję Informacyjną pod roboczą nazwą Telewizją Tomka Sakiewicza. Skoro Gazeta mu się udała, w każdym razie nikomu innemu nie udało się tak, jak jemu, to trzeba wykorzystać te talenty. Tomek Sakiewicz zadeklarował, że będzie można myśleć o telewizji, w momencie kiedy uda się nam uzbierać na ten cel 3 miliony złotych. Ci, którzy prowadzą największe stacje telewizyjne, wiedzą, że jak na warunki kapitałowe profesjonalnych telewizji jest to suma absolutnie niewystarczająca, jednak Tomek Sakiewicz startował już w trudniejszych warunkach z projektami, które się udawały. 3 miliony złotych oznacza np. 150 tys. osób, które wpłacą na ten cel po 20 zł. Fundacja „Cegiełka dla wolności słowa”, której jestem fundatorem, otworzyła subkonto: Telewizja Tomka Sakiewicza. Zobowiązuję się do przekazania całości zebranej na subkoncie sumy bez żadnych marż na rzecz tworzonej telewizji, a jeśli nie uda się zebrać wymaganej sumy w określonym czasie – do przekazania pełnej kwoty na rzecz Gazety Polskiej lub według wskazania Tomka Sakiewicza na jedno z niezależnych przedsięwzięć medialnych. Zbieramy pieniądze od 3X2012 do 3X2014. Co miesiąc na bieżąco będziemy podawać wysokość uzbieranej kwoty i pozostałej potrzebnej sumy na stronie Stowarzyszenia Solidarni 2010 – www.solidarni2010.pl Jesteśmy w stanie wywalczyć tyle wolności, ile jesteśmy w stanie jej sobie wyobrazić. Dlatego zapraszam do uruchomienia wyobraźni – możemy mieć telewizję informacyjną, która nie kłamie! Fundacja „Cegiełka dla wolności słowa” – subkonto Telewizja Tomka Sakiewicza WBK Bank Zachodni 92109024020000000119875904 Start: 3X2012 Brakująca suma do uzbierania: 3mln zł Ewa Stankiewicz solidarni2010.pl/11138-polska-telewizja-informacyjna.html Namiotowa Joanna d'Arc, Pani Ewa Stankiewicz wie jak stworzyć sobie miejsce pracy ;) Zawsze to jednak lepiej brać sprawy w swoje ręce niż palić samochody innych stacji TV jak lubią to robić prawaccy bandyci. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 03.10.12, 19:11 Porównanie Stankiewicz E. do Joanny d'Arc? Litości!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 31.10.12, 17:28 Tomasz Sakiewicz o Śmierci Chorążego Remigiusza Musia (29.10.2012) Nieznany wywiad z Panem Remugiuszem Musiem zza światów wkrótce. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Pięknie, red. Tomaszu S.!!! 22.01.13, 13:49 O Jadwidze śp. Kaczyńskiej > "Matka prezydenta i byłego premiera z natury jest osobą publiczną. Ale nie o to też chodzi. Ona zamyka w sobie pewną całość, wychowała dwóch wspaniałych Polaków. Sama miała przeszłość AK-owską. Całe życie walczyła o wolną Polskę. To wyraz postawy i szacunku dla całego jej życia, które zaowocowało pięknym, wspaniałym potomstwem. Ona może być symbolem tego, czego dziś jest mało." Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 19.03.13, 14:22 wylogowany.pielegniarz napisał: W skrócie FRS. Tak, to ON Ponieważ zdjęcie z "Dziennika" nie wytrzymało próby czasu proponuję zastąpić je aktualnym: Fotó: Sárközy György polgarportal.hu/images/hirek/rolunkszol/bem/bem%20szobor26.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 30.04.13, 12:40 Patrzę na owoce, nie na gesty Dariusz Pogorzelski Z o. dr. Tadeuszem Rydzykiem CSsR, dyrektorem Radia Maryja, rozmawia Dariusz Pogorzelski Udzielając wywiadu „Naszemu Dziennikowi” dotyczącego książki Tomasza Sakiewicza, chciał Ojciec rozpętać jakąś awanturę? Redaktor Sakiewicz w reakcji na tę rozmowę w internecie opublikował tekst, w którym napisał między innymi: „Apeluję, by nie rozpętywać awantur, na których skorzysta tylko i wyłącznie przeciwnik”. – W żadnym wypadku nie miałem takiego zamiaru. Ustosunkowałem się do tego, co w swojej książce napisał pan Sakiewicz i co jest nieprawdą w stosunku do mnie. Nie mogę się zgodzić na nieprawdę, jest już jej wiele w mediach liberalno-lewicowych. A teraz pojawiły się kolejne, i to ze strony, która nazywa się prawicową. Dlatego zgodziłem się na ten wywiad, w którym też przypomniałem pewne fakty. Bardzo ważne fakty, do niektórych odniósł się pan Sakiewicz. – Redaktor Sakiewicz nie zaprzeczył, że byliśmy w „Gazecie Polskiej” pomówieni o współpracę z jakimiś służbami rosyjskimi. Napisał też, że Ks. Abp Stanisław Wielgus sam przyznał się do współpracy z SB. Powtórzę to, co powiedziałem w poprzednim wywiadzie: Ksiądz Arcybiskup mówił do mnie i do kilku innych księży na temat tego, co działo się w związku z ingresem: „To było poza mną”. Wszystko to działo się w czasie zamachu na jego posługę Arcybiskupa, a zapytany, czy dostawał („leki”) jakieś środki, powiedział: „Dawali mi jakieś środki na uspokojenie”. Czy nie wpływano więc także na jego świadomość? Wiemy, że medialnie przy pomocy także ludzi, którzy nazywali się dziennikarzami katolickimi i prawicowymi, zaszczuto Księdza Arcybiskupa. Już po tych wydarzeniach zapytałem Księdza Arcybiskupa, czy współpracował. Odpowiedział: nie i nikomu nie zrobiłem krzywdy. W swojej książce red. Sakiewicz pisze też: „próbowałem [po sprawie Księdza Arcybiskupa Wielgusa] jakoś sprawę załagodzić z Ojcem Tadeuszem Rydzykiem, ale nie za cenę wycofania się z oczywistych faktów”. Jakie to były próby? – Po pierwsze, red. Sakiewicz nie rozmawiał ze mną w tych i innych sprawach. Nie otrzymałem też od niego żadnej korespondencji. Ten fragment książki bardzo mnie zaskoczył. Pisząc, że próbował jakoś tę sprawę załagodzić, ale nie za cenę wycofania się z oczywistych faktów, sugeruje, że ze mną rozmawiał czy prowadził jakąś wymianę zdań. Nic takiego nie miało miejsca. Z panem Sakiewiczem rozmawiałem raz w życiu, kiedy zaprosiłem go do Radia Maryja. Drugi raz na rocznicy pogrzebu Pana Prezydenta przy wyjściu z bazyliki Mariackiej. Pan Sakiewicz zapytał mnie, czy pójdę pod Krzyż Katyński. Odpowiedziałem panu Sakiewiczowi: Panie redaktorze, Ksiądz Arcybiskup Wielgus, Ksiądz Arcybiskup Wielgus. I tak się rozstaliśmy. Chciałbym jeszcze powiedzieć jedną rzecz. Jeżeli ktoś kocha Kościół, to widać to w całej jego postawie. Proszę wybaczyć, ale jakoś nie zauważam w „Gazecie Polskiej” wielkiej miłości do Kościoła, raczej to jest gazeta laicka. Ale, Ojcze, w „Gazecie Polskiej” zamieszczane były medaliki św. Benedykta, redakcja organizowała pielgrzymkę do św. Ojca Pio. To przecież piękne religijne inicjatywy. – W gazetach zamieszczane były różne rzeczy. „Gazeta Wyborcza” po śmierci Jana Pawła II miała o nim dodatki, które reklamowano m.in. na billboardach w całej Polsce z napisem „nasz papież”. Ale czy to było z miłości do Kościoła? Pamiętajmy: „Po uczynkach ich poznacie”. To, że są medaliki, to jeszcze nie wszystko. Przy tego typu sprawach zawsze obawiam się, czy nie ma tu jakiejś manipulacji. Proszę zobaczyć, ile razy manipulowano nami. Zrobiono wiele po to, aby zagospodarować katolików, odwołując się do wartości chrześcijańskich i patriotycznych. W 1980 roku „Solidarność” zgromadziła bardzo oddanych Panu Bogu i Polsce ludzi, których – jak się okazało – „wyprowadzono w pole”. Potem kilka razy było podobnie. Ja też byłem naciągnięty na patriotyzm, na Pana Boga, na Kościół, uwierzyłem i uwierzyło wielu ludzi. Później okazywało się, że było to „wyprowadzenie wojska w pole”. Patrzę na owoce, nie na gesty. A poza tym często było tak, że na sprawach pobożnościowych zarabiali w Polsce niekoniecznie katolicy, nie mówię, że pan Sakiewicz nie jest katolikiem. Po ukazaniu się w „Naszym Dzienniku” naszej rozmowy z Ojcem pojawiły się w niektórych środowiskach komentarze, że Ojciec dzieli prawicę. Jak Ojciec oceni te opinie? – Nie mam żadnego zamiaru dzielić kogokolwiek. Odpowiedziałem na to, co red. Sakiewicz napisał. Nie odzywałbym się, gdyby nie te nieprawdziwe słowa w ostatniej książce. Redaktor Sakiewicz w swojej odpowiedzi na wywiad z Ojcem pisze: „Przekazuję Ojcu Rydzykowi i jego współpracownikom znak pokoju”. No to szlachetny gest. – Tak, trzeba podać dłoń, ale najpierw trzeba odwołać pewne rzeczy. Redaktor Sakiewicz nigdy nie odwołał tego, co napisała „Gazeta Polska” o rzekomej współpracy Radia Maryja ze służbami rosyjskimi. Podtrzymuje zarzuty wobec Księdza Arcybiskupa, nie zwracając uwagi na to, jak było naprawdę. Najpierw trzeba odwołać to, co się napisało czy powiedziało, i ewentualnie przeprosić. Taka jest kolej rzeczy. Mogę jeszcze jedno powiedzieć. Nie gniewam się na nikogo, na red. Sakiewicza też się nie gniewam, nie mam takiego zwyczaju. Mówię tylko o faktach i życzę Bożych łask, Bożego błogosławieństwa. Dziękuję za rozmowę. www.naszdziennik.pl/wp/31289,patrze-na-owoce-nie-na-gesty.html Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych No to anwad ma zagwozdkę 30.04.13, 12:46 za którą ruską agenturą być - sakiewiczowo-macierewiczową czy rydzykową. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Dzyń, dzyń! - tak będzie dobrze? 30.04.13, 12:54 Już lecę dzwonić, red. Sakiewiczu Tomaszu! niezalezna.pl/40683-zadzwon-do-swojego-operatora-ws-telewizji-republika Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Solorz już nie śmierdzi Sakiewiczowi? 30.04.13, 12:57 Frondziarzom już od dawna nie śmierdzi i robią za jego kasę programy. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Mamy nowego Fanklubowicza Redaktora Sakiewicza! 05.08.13, 18:20 www.czasbialegostoku.pl/artykul/oskar-wadolowski-lewakow-trzeba-zamykac-do-wiezien-tylko-u-nas-opowiada-dlaczego-zaatakowal -A jak z tymi dziennikarzami pracującymi w mediach prawicowych? -Nie każdy dziennikarz, który kreuje się na prawicowego jest takim w rzeczywistości. Przykładowo redaktor Sakiewicz jest w porządku, ale do red. Karnowskich miałbym już zastrzeżenia. Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Mamy nowego Fanklubowicza Redaktora Sakiewicz 06.08.13, 08:23 Red. Sakiewicz może być dumny! Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Mamy nowego Fanklubowicza Redaktora Sakiewicz 06.08.13, 08:45 obraza.uczuc.religijnych napisał: > Red. Sakiewicz może być dumny! Może być? Ależ on jest dumny! Nasz ukochany red. Tomasz S.! Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Mamy nowego Fanklubowicza Redaktora Sakiewicz 06.08.13, 12:09 Czasem aż oczy bolą patrzeć, jak się przemęcza dla naszego Fanklubu, prezes Sakiewicz Tomasz, naszego Fanklubu. Ciągle pracuje! Wszystkiego przypilnuje i jeszcze inni, niektórzy, wtykają mu szpilki. To nie ludzie – to wilki! Niech żyje nam prezes sto lat! Odpowiedz Link Zgłoś
mietowe_loczki Re: Mamy nowego Fanklubowicza Redaktora Sakiewicz 06.08.13, 12:10 To jeszcze raz ja, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłam, bo byłam chora. Mam zwolnienie. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Mamy nowego Fanklubowicza Redaktora Sakiewicz 06.08.13, 12:36 I chrypę ;) Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Red. "dobra rada" Tomasz S. zawsze pomocny! 28.08.13, 12:44 ... Apeluję, by przyjechać w sposób zorganizowany, z transparentami klubów „Gazety Polskiej” ... Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Red. "dobra rada" Tomasz S. zawsze pomocny! 28.08.13, 16:10 Nie dają głosić PRAWDY Panu Tomaszowi! www.msz.gov.pl/pl/aktualnosci/wiadomosci/0_gazeta_polska__przyznaje_racje_msz 28 SIERPNIA 2013 „Gazeta Polska” przyznaje rację MSZ „Gazeta Polska” opublikowała sprostowanie MSZ (patrz: załącznik) wobec nieprawdziwego artykułu „MSZ ukrywa przekręty wizowe” z 15.05.2013. Artykuł został w całości usunięty ze strony www.gazetapolska.pl oraz stron z nią powiązanych. Tygodnik w najbliższym czasie ma wyrazić ubolewanie z powodu krzywdzących oskarżeń oraz przeprosić Konsul Generalną z Brześcia Annę Nowakowską za naruszenie jej dóbr osobistych. MSZ będzie zawsze, tak jak w tej sprawie, stanowczo działał przeciwko nieprawdziwym, szkalującym dobre imię Ministerstwa i jego pracowników publikacjom w mediach. Marcin Bosacki Rzecznik Prasowy PS Przy okazji przypominam redakcji „Gazety Polskiej” iż moje, przesłane Państwu mejlem w sprostowaniu, nazwisko brzmi: Bosacki www.msz.gov.pl/resource/a7d0679a-be2d-4c49-b786-549b37603907:JCR www.gazetapolska.pl/28636-msz-ukrywa-przekrety-wizowe Tekst można znaleźć na przykład tu: polaki.org/?p=2086 Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Biedny, biedny red. Tomasz S.! 28.08.13, 16:20 W dodatku musi się w milczeniu (knebel!) przyglądać takim "błyskotliwym karierom". Ale jak tylko odzyskamy MSZ, to... Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz KonDonku! Redaktor Sakiewicz idzie po ciebie! 31.08.13, 15:37 Idziemy obalić Donalda Tuska Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Miller, uważaj! 31.08.13, 19:10 Ależ on odważny, ten nasz red. Tomasz S.! Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Niezlustrowane sądy! 07.09.13, 12:03 www.ngopole.pl/2013/09/07/solidarna-polska-wygrywa-w-sadzie-z-gazeta-polska-codziennie/ Solidarna Polska wygrywa w sądzie z Gazetą Polską Codziennie! 07/09/2013 Sąd w Rzeszowie wydał prawomocne orzeczenie w trybie wyborczym i nakazał przeprosić kontrolowanej przez PiS Gazecie Polskiej Codziennie – Kazimierza Ziobro za kłamstwa na temat jego życiorysu. Gazeta ma zapłacić 50 tys. kary. Okazało się, że GPC posługiwała się podrobiną legitymacją PZPR Kazimierza Ziobro. GPC oprócz przeprosin będzie musiała wpłacić 50 tys. odszkodowania na Caritas. Komunikat biura prasowego: Solidarna Polska złożyła w środę w Sądzie Okręgowym w Rzeszowie pozew w trybie wyborczym przeciwko spółce wydającej Gazetę Polską Codziennie. Wydawca tej gazety, kontrolowana przez polityków PiS spółka FORUM SA, zlecił spoty radiowe, które kłamliwie insynuowały, że Kazimierz Ziobro, odznaczony przez prezydenta Lecha Kaczyńskiego Złotym Krzyżem Zasługi za walkę z systemem komunistycznym, kandydat SP w wyborach uzupełniający do Senatu, był rzekomo członkiem PZPR. Sąd Okręgowy oddalił 5 września wniosek Kazimierza Ziobro ze względów na niewłaściwy – w ocenie sądu – tryb dochodzenia roszczeń. Dzisiaj o godz. 10:00 Sąd Apelacyjny w Rzeszowie w prawomocnym orzeczeniu uznał roszczenia Kazimierza Ziobro. Wydawca Gazety Polskiej Codziennie, FORUM SA, musi sprostować nieprawdziwą informację jakoby Kazimierz Ziobro należał do komunistycznej Polskiej Zjednoczonej Partii Robotniczej a także przeprosić Kazimierza Ziobro za naruszenie jego dóbr osobistych. Sprostowanie i przeprosiny muszą zostać zamieszczone bezpośrednio po serwisie informacyjnym radia RDN Małopolska jeszcze przed wyborami, w sobotę 7 września o godz. 20:00 i w niedzielę 8 września o godz. 8:00 rano. Sąd podzielił stanowisko, że sprawa może być rozpoznawana w trybie wyborczym i w pełni podzielił argumentację, że rozpowszechniane pomówienia stanowią agitację wyborczą, choć formalnie nie pochodzą od konkurencyjnego komitetu wyborczego. We władzach Forum S.A. wydawcy Gazety Polskiej Codziennie, zasiadają osoby należące lub ściśle związane z Prawem i Sprawiedliwością, w tym Ryszard Czarnecki, członek najwyższych władz Prawa i Sprawiedliwości oraz Poseł do Parlamentu Europejskiego z listy PiS, Barbara Skrzypek, dyrektor biura poselskiego Jarosława Kaczyńskiego, Katarzyna Lubiak, radna gminy Wołomin wybrana z listy Prawa i Sprawiedliwości, kandydatka w wyborach do Sejmu w 2011 r. z list Prawa i Sprawiedliwości, a także, pracująca jako sekretarka w biurze Jarosława Kaczyńskiego Jacek Rudziński – osobisty kierowca i asystent Prezesa PiS. W toku postępowania, Gazeta Polska Codziennie nie przedstawiła żadnych dowodów na swoje tezy. Sąd uznał za w pełni zasadne nakazanie publikacji sprostowania i przeprosin w trakcie ciszy wyborczej. Sąd stwierdził, że podanie treści orzeczenia do wiadomości publicznej nie lamie ciszy wyborczej i jest zgodne z kodeksem wyborczym. Tylko bowiem w taki sposób mogą zostać usunięte negatywne skutki bezprawnych działań podjętych przez Gazetę Polską Codziennie. Wyrok jest prawomocny. Biuro Prasowe SP I tweet sprzed godziny: Patryk Jaki @PatrykJaki @Samueljrp @WojciechMucha ktory z Was na komputerze podrobil legitymacje PZPR Kazimierza Ziobro? Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Bóg zapłać, red. Tomaszu S.! 07.09.13, 19:44 ... Na szczęście są jeszcze prawi patrioci! ... Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Niesłychany atak reżimu na wolnościową prasę 09.09.13, 09:46 drugiego obiegu. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Red. Sakiewicz bezlitośnie lustruje posłów PiS 17.09.13, 23:44 niezalezna.pl/46088-ujawniamy-dokumenty-ziobro-byl-czlonkiem-pzpr Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 19.09.13, 19:01 niezalezna.pl/46196-dreamliner-znowu-uziemiony-na-pokladzie-mial-byc-tomasz-sakiewicz oi39.tinypic.com/2ah5ik6.jpg Znowu chcieli zamordować prezydenta: www.klubygp.pl/wodzislaw-sl-spotkanie-z-red-nacz-gazety-polskiej-tomaszem-sakiewiczem-4-wrzesnia/ Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Zakładam forumowy Fanklub Redaktora Sakiewicz 20.09.13, 07:33 Czy pan red. Tomasz nie zapomniał zabrać przechodnich rekwizytów: www.fakt.pl/m/Repozytorium.Obiekt.aspx/-690/-550/faktonline/634263015319410874.jpg ? Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Bimenda źle skonstruował dreamlinera 20.09.13, 09:43 i uderzył w partyzanta wolnego słowa. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz To już jest terroryzm medialny i napaść rządowych 23.09.13, 15:21 mediów na niezależnego dziennikarza za pomocą swego przyczajonego współpracownika mającego za zadanie zdyskredytować Partyzanta/Prezydenta Wolnego Słowa. niezalezna.pl/46327-sukces-sakiewicza-na-greenpoincie Dodano: 23.09.2013 [12:39] Około 250 osób uczestniczyło w spotkaniu na Greenpoincie w Nowym Jorku z red. naczelnym Gazety Polskiej Tomaszem Sakiewiczem. - Takich tłumów nie było tu od spotkania z Janem Pietrzakiem - podkreślał szef klubu Gazety Polskiej w Nowym Jorku Janusz Sporek. Przerobili nam Partyzanta/Prezydenta Wolnego Słowa na zwykłego kabareciarza! Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: To już jest terroryzm medialny i napaść rządo 23.09.13, 15:25 Mnie to podpada pod obrazę uczuć religijnych. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: To już jest terroryzm medialny i napaść rządo 23.09.13, 16:35 Chcą go kupić?! "Widać też rosnące zainteresowanie polskich biznesmenów" Red. Tomasz S. jest bezcenny! Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz To jest terroryzm medialny i napaść 10.10.13, 00:24 wyborcza.pl/politykaekstra/1,133047,14745313,Szef__Gazety_Polskiej___uczen_Macierewicza__Tomasz.html Nasz ci on! Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych To skandal żeby pisać o rodzinie red. Sakiewicza! 10.10.13, 08:11 Pisać można wyłącznie o rodzinie Michnika. Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Z kim będzie tak prawdziwie historycznie? 15.10.13, 16:49 "Prawda historyczna szybko usunięta. Rzeźba gwałciciela z Armii Czerwonej zniknęła z Gdańska" "Artysta jest również inicjatorem akcji społecznej zakrycia napisu "im. Lenina" na bramie Stoczni Gdańskiej i zastąpienia go logo "Solidarności" . Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Z kim będzie tak prawdziwie historycznie? 15.10.13, 17:13 W odniesieniu do tego to aborcja może być "usuwaniem prawdy historycznej" ;) Jeżeli się nie przesłyszałem, to za moment nasz idol będzie gościem Tomasza Kwaśniewskiego w popołudniu RDC. www.rdc.pl/artykul/nowy-adres-do-sluchania-rdc-online/ Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Z kim będzie tak prawdziwie historycznie? 16.10.13, 10:21 Kwaśniewskiego nie trawię ... Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Kto odpowie na apel???? 24.10.13, 09:53 niezalezna.pl/47509-czytelnicy-mozecie-nam-pomoc Odpowiedz Link Zgłoś
ave.duce Re: Kto odpowie na apel???? 24.10.13, 10:31 Mam odpowiedzieć: 1. idąc do sądu 2. wspomagając finansowo 3. idąc do sądu i wspomagając finansowo? Odpowiedz Link Zgłoś
obraza.uczuc.religijnych Re: Kto odpowie na apel???? 24.10.13, 10:35 Najlepiej wesprzeć finansowo i iść do sądu bo przecież pan Targalski tylko wyraził opinię, że ten cały Michnik usprawiedliwiał korupcję komuchów. A za opinię nie powinno się skazywać przecież. Pan Targalski na pewno nie miał nic przeciwko filmowi dokumentalnemu "Dramat w trzech aktach" zawierającemu całą gamę opinii. Odpowiedz Link Zgłoś
mike.recz Sukces w walce o wolność słowa red. Sakiewicza! 04.12.13, 17:49 Redaktor Sakiewicz walczy o wolność słowa: niezalezna.pl/43938-dosyc-gazeta-polska-pozywa-stefana-niesiolowskiego I zwycięża: niezalezna.pl/49095-absurdalna-decyzja-sadu-przyzwolenie-na-chamskie-zachowanie-niesiolowskiego Jak najbardziej można twierdzić iż Gazeta Polska Codziennie to "pisowska propagandowa szmata" i z "pisowską propagandową szmatą" nie rozmawiać. niezalezna.pl/uploads/foto2013/49095-558791386171381.jpg Odpowiedz Link Zgłoś