Dodaj do ulubionych

sprawa Cugier- Kotki

09.06.09, 12:30
Pani "aktorka" nie wyglądała co prawda na pobitą, ale jeśli
faktycznie policja odmówiła przyjęcia zgłoszenia to jest niebywały
skandal. Policja może odmówić wszczęcia sledztwa, ale każde
zgloszenie winno być przyjęte i udokumentowane. Nawet zgłoszenie
mitomanki.
Jeśli natomiast p. Cugier - Kotka kłamie też może ponieść
odpowiedzialność karną.
Obserwuj wątek
    • boblebowsky Re: sprawa Cugier- Kotki 09.06.09, 12:34
      Moim zdaniem jakieś zajście miało miejsce, ale wydaje się że całkowicie
      niewspółmierne do szumu jaki po nim powstał.
      I mimo tego że wygląda to symulowanie policja powinna się tym zająć.
      • ponte_aronte mogła się potknąć i przewrócić 09.06.09, 12:57
        taki sensacyjny materiał miałby się zmarnować? trzeba było wykorzystać
    • pies_na_czarnych.o Re: sprawa Cugier- Kotki 09.06.09, 13:01
      Jezeli policja u niej byla to na pewno jest jakas notatka sluzbowa.
      Policjanci nie sa zobowiazani dawac jej jakichkolwiek papierkow
      jezeli nie bylo zgloszenia przestepstwa.
      Tak samo pogotowie ratunkowe nie wydaje zadnych swistkow. Udzielaja
      pomocy i robia notatke w dzienniku.

      Osobiscie uwazam, ze ta pani klamie i bedzie miala z tego powodu
      powazne klopoty.
    • crotalus1 Re: sprawa Cugier- Kotki 09.06.09, 13:08
      Ma to przykryć porażkę PiSu i walki Ziobru z Jarkiem.
    • snajper55 Nie ma zgłoszenia ani obdukcji 09.06.09, 13:08
      "Policjanci rozmawiali dzisiaj z aktorka telefonicznie. Proponowali jej nawet,
      że podjadą do niej i odbiorą zeznania, ale na razie bez rezultatu - twierdzi
      Sokołowski. Sama zainteresowana twierdzi, że policjanci rzeczywiście
      powiedzieli jej , żeby zgłosiła napad na komisariacie i żeby zrobiła obdukcję w
      szpitalu. Aktorka zapowiedziała, że zrobi obdukcję dziś popołudniu."
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80273,6703356,Policja__Czekamy_na_zawiadomienie_od_Cugier_Kotki.html
      S.
    • spokojny.zenek Re: sprawa Cugier- Kotki 09.06.09, 13:20
      Piotrze, przecież to ewidentny "dziadek z Wehrmachtu", tyle że z jakichś powodów
      wstrzymany (nieudolnie).
      • pies_na_czarnych.o Re: sprawa Cugier- Kotki 09.06.09, 13:38
        Zaloze sie, ze e-maile z pogrozkami od razu wyrzucala do kosza. Na
        serwerze tez sie nie zachowaly.
        • etwas-geheimnis Re: sprawa Cugier- Kotki 09.06.09, 13:44
          Bedą:-)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka