Dodaj do ulubionych

Nagrody SDP

14.12.03, 22:54
Niech mi ktoś wytłumaczy który to jest ta "hiena"?
Tuby propagandowej nie ogladam albo bardzo rzadko
i nie kojarzę tego typa:)
Obserwuj wątek
    • Gość: kamil Re: Nagrody SDP IP: *.torun.mm.pl 14.12.03, 23:50
      to baran ktory pracuje w lokalnym oddziale TVB Bydgoszcz. Kiedys
      robil material o kierowcach przekraczajacych szybkosc -
      sfilmowal swoj samochod. To ci powinno wystarczyc by zrozumiec
      co to za typ. ;-)
      • Gość: tom hahah:)))) ale debil może Warcholski powinno być:)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.03, 00:10
    • goniacy.pielegniarz Re: Nagrody SDP 14.12.03, 23:57
      basia.basia napisała:

      > Niech mi ktoś wytłumaczy który to jest ta "hiena"?
      > Tuby propagandowej nie ogladam albo bardzo rzadko
      > i nie kojarzę tego typa:)


      To ten wysoki gość. Od jakiegoś czasu robi materiały o polityce wewnętrznej, o
      partiach, rządzie, itd. Zastąpił chyba tego równie "obiektywnego" Rudnika
      (chyba tak on się nazywał).
      • basia.basia Re: Nagrody SDP 15.12.03, 00:38
        goniacy.pielegniarz napisał:

        > basia.basia napisała:
        >
        > > Niech mi ktoś wytłumaczy który to jest ta "hiena"?
        > > Tuby propagandowej nie ogladam albo bardzo rzadko
        > > i nie kojarzę tego typa:)
        >
        >
        > To ten wysoki gość. Od jakiegoś czasu robi materiały o polityce wewnętrznej,
        o
        > partiach, rządzie, itd. Zastąpił chyba tego równie "obiektywnego" Rudnika
        > (chyba tak on się nazywał).

        Nie kojarzę ale pamiętam, że się ktoś tutaj pastwił nad
        tym typem i chyba nawet Kataryna tylko nie pamietam powodu.
        Hiena Orcholski, dobre:)
        • maksimum TY LEPIEJ POWIEDZ BASKA,GDZIE JEST KASKA 15.12.03, 00:57
          Gdzie ja schowalas,bo na Tobie skupiaja sie wszystkie podejrzenia.
          • basia.basia Re: TY LEPIEJ POWIEDZ BASKA,GDZIE JEST KASKA 15.12.03, 01:09
            maksimum napisał:

            > Gdzie ja schowalas,bo na Tobie skupiaja sie wszystkie podejrzenia.

            Jak to na mnie! Dlaczego na mnie?
            Jej się już zdarzało znikać na jakiś czas przecież.
            Może gdzieś wyjechała? A może ją wnerwiłeś i musi
            odreagować?:)

            pzdr

            ps
            Wszyscy za nią tęsknimy:)
            • maksimum Re: TY LEPIEJ POWIEDZ BASKA,GDZIE JEST KASKA 15.12.03, 03:44
              basia.basia napisała:

              > maksimum napisał:
              >
              > > Gdzie ja schowalas,bo na Tobie skupiaja sie wszystkie podejrzenia.
              >
              > Jak to na mnie! Dlaczego na mnie?
              > Jej się już zdarzało znikać na jakiś czas przecież.
              > Może gdzieś wyjechała? A może ją wnerwiłeś i musi
              > odreagować?:)

              To ja juz do niej jade z nowym telewizorem i przeprosinami.

              > pzdr
              >
              > ps
              > Wszyscy za nią tęsknimy:)
              • Gość: marcee Re: TY LEPIEJ POWIEDZ BASKA,GDZIE JEST KASKA IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 16.12.03, 00:02
                a za mna nikt nie teskni, widze
                • marcepanna KASKA ZALAPALA SIE NA DESANT BRUKSELSKI 16.12.03, 00:16
                  i ma was w dupie wszystkich razem
                  przeciez nie bedzie pierdolic latami z wami w internecie
    • lupus.lupus Hyaenidae 15.12.03, 10:11
      Orcholski w charakterystyczny dla "DTV" sposób przedstawił niedawno konflikt
      prokuratury z prasą. Zasłynął również pokazując całej Polsce dwa zadrapania,
      które bohatersko zdobył próbując dostać się do toruńskiej twierdzy Savonaroli.
      Myślę, że tytuł "stada hien" należał się zbiorowo całej redakcji "DTV".
    • marcepanna Re: Nagrody SDP 16.12.03, 00:21
      ciekawe czy Lupek i baska zmienia nicki jak kataryna.kataryna poszla z foruma
      zabawne
      • basia.basia Cześć Marcee:) 16.12.03, 00:59
        marcepanna napisała:

        > ciekawe czy Lupek i baska zmienia nicki jak kataryna.kataryna poszla z
        foruma
        > zabawne

        Kataryna wróći a my nie będziemy nicków zmieniać:)
        Choć powiem Ci, że ja się nie lubię wyróżniać w tłumie
        a przez ten podwójny nick to czsami biję po oczach.
        Mogłam być Basia6 albo 125 i mi się nie podobało,
        więc zostałam podwójna:)
        A najpiękniejszą ksywę to masz Ty.

        ps
        Czy się kiedyś te nasze ścieżki przetną?

        • maksimum Re: Cześć Marcee:) 16.12.03, 01:35
          basia.basia napisała:

          > marcepanna napisała:
          >
          > > ciekawe czy Lupek i baska zmienia nicki jak kataryna.kataryna poszla z
          > foruma
          > > zabawne
          >
          > Kataryna wróći a my nie będziemy nicków zmieniać:)
          > Choć powiem Ci, że ja się nie lubię wyróżniać w tłumie
          > a przez ten podwójny nick to czsami biję po oczach.
          > Mogłam być Basia6 albo 125 i mi się nie podobało,
          > więc zostałam podwójna:)
          > A najpiękniejszą ksywę to masz Ty.
          >
          > ps
          > Czy się kiedyś te nasze ścieżki przetną?

          Tez cos czuje ze marcepanna ma racje i kataryna zalapala sie na tlumaczke w
          Brukseli.
          • rolotomasi Basi.Basi.< > RoloTomasi 16.12.03, 01:49
            To co wycięli
            Rolowi
            weszyli
            Maniekxxx-owi
            forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=9641755&a=9648667
        • lupus.lupus Re: Cześć Marcee:) 16.12.03, 12:09
          basia.basia napisała:


          > A najpiękniejszą ksywę to masz Ty.

          To prawda. Marcee ma najpiękniejszą :)) Również jako marcepanna. Szczęściarz z
          tego Maćka : )
      • lupus.lupus Re: Nagrody SDP 16.12.03, 12:01
        Nie przyjmuję do wiadomości faktu, że Kataryna opuściła forum. Robi sobie
        przerwę dla higieny i tyle.
        Ja nie zmieniam. Czasem dla niepoznaki przywdziewam sherwoodzki kaptur.

        • basia.basia Re: Nagrody SDP 16.12.03, 12:05
          lupus.lupus napisał:

          > Nie przyjmuję do wiadomości faktu, że Kataryna opuściła forum. Robi sobie
          > przerwę dla higieny i tyle.
          > Ja nie zmieniam. Czasem dla niepoznaki przywdziewam sherwoodzki kaptur.
          >

          I dobrze, bo ona wróci:) Zapewniam.
          Choć sądzę, że będzie miała mniej czasu dla forum.
          A ten kaptur:) Wiem który. Coś podobnego!
          • Gość: 1111 Re: Nagrody SDP IP: *.acn.pl 16.12.03, 12:20
            Zna ktos moze telefon do redaktora Orcholskiego????
            Wicie, rozumicie, ten, tego, chcialbym mu zlozyc gratulacje i zapytac Go, kiedy
            i gdzie odbierze ta jakze cenna nagrode....
            • lupus.lupus Re: Nagrody SDP 16.12.03, 12:28
              Gość portalu: 1111 napisał(a):

              > Zna ktos moze telefon do redaktora Orcholskiego????
              > Wicie, rozumicie, ten, tego, chcialbym mu zlozyc gratulacje i zapytac Go,
              kiedy
              >
              > i gdzie odbierze ta jakze cenna nagrode....

              Zadzwoń na Robrat. Połączą Cię bezpośrednio. Mają gorącą linię.


          • goniacy.pielegniarz Re: Nagrody SDP 16.12.03, 12:59
            basia.basia napisała:


            > A ten kaptur:) Wiem który. Coś podobnego!

            Czyli ostatecznie zostałem uniewinniony :)

            • lupus.lupus Re: Nagrody SDP 16.12.03, 13:11
              goniacy.pielegniarz napisał:


              > Czyli ostatecznie zostałem uniewinniony :)

              Byłeś podejrzany Pielęgniarzu? : )


              • goniacy.pielegniarz Re: Nagrody SDP 16.12.03, 13:28
                lupus.lupus napisał:

                > goniacy.pielegniarz napisał:
                >
                >
                > > Czyli ostatecznie zostałem uniewinniony :)
                >
                > Byłeś podejrzany Pielęgniarzu? : )

                Ano byłem :) Ale bardzo krótko. Ze względu na imię chyba :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka