basia.basia 14.12.03, 22:54 Niech mi ktoś wytłumaczy który to jest ta "hiena"? Tuby propagandowej nie ogladam albo bardzo rzadko i nie kojarzę tego typa:) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: kamil Re: Nagrody SDP IP: *.torun.mm.pl 14.12.03, 23:50 to baran ktory pracuje w lokalnym oddziale TVB Bydgoszcz. Kiedys robil material o kierowcach przekraczajacych szybkosc - sfilmowal swoj samochod. To ci powinno wystarczyc by zrozumiec co to za typ. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: tom hahah:)))) ale debil może Warcholski powinno być:)) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.03, 00:10 Odpowiedz Link Zgłoś
goniacy.pielegniarz Re: Nagrody SDP 14.12.03, 23:57 basia.basia napisała: > Niech mi ktoś wytłumaczy który to jest ta "hiena"? > Tuby propagandowej nie ogladam albo bardzo rzadko > i nie kojarzę tego typa:) To ten wysoki gość. Od jakiegoś czasu robi materiały o polityce wewnętrznej, o partiach, rządzie, itd. Zastąpił chyba tego równie "obiektywnego" Rudnika (chyba tak on się nazywał). Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Re: Nagrody SDP 15.12.03, 00:38 goniacy.pielegniarz napisał: > basia.basia napisała: > > > Niech mi ktoś wytłumaczy który to jest ta "hiena"? > > Tuby propagandowej nie ogladam albo bardzo rzadko > > i nie kojarzę tego typa:) > > > To ten wysoki gość. Od jakiegoś czasu robi materiały o polityce wewnętrznej, o > partiach, rządzie, itd. Zastąpił chyba tego równie "obiektywnego" Rudnika > (chyba tak on się nazywał). Nie kojarzę ale pamiętam, że się ktoś tutaj pastwił nad tym typem i chyba nawet Kataryna tylko nie pamietam powodu. Hiena Orcholski, dobre:) Odpowiedz Link Zgłoś
maksimum TY LEPIEJ POWIEDZ BASKA,GDZIE JEST KASKA 15.12.03, 00:57 Gdzie ja schowalas,bo na Tobie skupiaja sie wszystkie podejrzenia. Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Re: TY LEPIEJ POWIEDZ BASKA,GDZIE JEST KASKA 15.12.03, 01:09 maksimum napisał: > Gdzie ja schowalas,bo na Tobie skupiaja sie wszystkie podejrzenia. Jak to na mnie! Dlaczego na mnie? Jej się już zdarzało znikać na jakiś czas przecież. Może gdzieś wyjechała? A może ją wnerwiłeś i musi odreagować?:) pzdr ps Wszyscy za nią tęsknimy:) Odpowiedz Link Zgłoś
maksimum Re: TY LEPIEJ POWIEDZ BASKA,GDZIE JEST KASKA 15.12.03, 03:44 basia.basia napisała: > maksimum napisał: > > > Gdzie ja schowalas,bo na Tobie skupiaja sie wszystkie podejrzenia. > > Jak to na mnie! Dlaczego na mnie? > Jej się już zdarzało znikać na jakiś czas przecież. > Może gdzieś wyjechała? A może ją wnerwiłeś i musi > odreagować?:) To ja juz do niej jade z nowym telewizorem i przeprosinami. > pzdr > > ps > Wszyscy za nią tęsknimy:) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: marcee Re: TY LEPIEJ POWIEDZ BASKA,GDZIE JEST KASKA IP: *.krakow.cvx.ppp.tpnet.pl 16.12.03, 00:02 a za mna nikt nie teskni, widze Odpowiedz Link Zgłoś
marcepanna KASKA ZALAPALA SIE NA DESANT BRUKSELSKI 16.12.03, 00:16 i ma was w dupie wszystkich razem przeciez nie bedzie pierdolic latami z wami w internecie Odpowiedz Link Zgłoś
lupus.lupus Hyaenidae 15.12.03, 10:11 Orcholski w charakterystyczny dla "DTV" sposób przedstawił niedawno konflikt prokuratury z prasą. Zasłynął również pokazując całej Polsce dwa zadrapania, które bohatersko zdobył próbując dostać się do toruńskiej twierdzy Savonaroli. Myślę, że tytuł "stada hien" należał się zbiorowo całej redakcji "DTV". Odpowiedz Link Zgłoś
marcepanna Re: Nagrody SDP 16.12.03, 00:21 ciekawe czy Lupek i baska zmienia nicki jak kataryna.kataryna poszla z foruma zabawne Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Cześć Marcee:) 16.12.03, 00:59 marcepanna napisała: > ciekawe czy Lupek i baska zmienia nicki jak kataryna.kataryna poszla z foruma > zabawne Kataryna wróći a my nie będziemy nicków zmieniać:) Choć powiem Ci, że ja się nie lubię wyróżniać w tłumie a przez ten podwójny nick to czsami biję po oczach. Mogłam być Basia6 albo 125 i mi się nie podobało, więc zostałam podwójna:) A najpiękniejszą ksywę to masz Ty. ps Czy się kiedyś te nasze ścieżki przetną? Odpowiedz Link Zgłoś
maksimum Re: Cześć Marcee:) 16.12.03, 01:35 basia.basia napisała: > marcepanna napisała: > > > ciekawe czy Lupek i baska zmienia nicki jak kataryna.kataryna poszla z > foruma > > zabawne > > Kataryna wróći a my nie będziemy nicków zmieniać:) > Choć powiem Ci, że ja się nie lubię wyróżniać w tłumie > a przez ten podwójny nick to czsami biję po oczach. > Mogłam być Basia6 albo 125 i mi się nie podobało, > więc zostałam podwójna:) > A najpiękniejszą ksywę to masz Ty. > > ps > Czy się kiedyś te nasze ścieżki przetną? Tez cos czuje ze marcepanna ma racje i kataryna zalapala sie na tlumaczke w Brukseli. Odpowiedz Link Zgłoś
rolotomasi Basi.Basi.< > RoloTomasi 16.12.03, 01:49 To co wycięli Rolowi weszyli Maniekxxx-owi forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=13&w=9641755&a=9648667 Odpowiedz Link Zgłoś
lupus.lupus Re: Cześć Marcee:) 16.12.03, 12:09 basia.basia napisała: > A najpiękniejszą ksywę to masz Ty. To prawda. Marcee ma najpiękniejszą :)) Również jako marcepanna. Szczęściarz z tego Maćka : ) Odpowiedz Link Zgłoś
lupus.lupus Re: Nagrody SDP 16.12.03, 12:01 Nie przyjmuję do wiadomości faktu, że Kataryna opuściła forum. Robi sobie przerwę dla higieny i tyle. Ja nie zmieniam. Czasem dla niepoznaki przywdziewam sherwoodzki kaptur. Odpowiedz Link Zgłoś
basia.basia Re: Nagrody SDP 16.12.03, 12:05 lupus.lupus napisał: > Nie przyjmuję do wiadomości faktu, że Kataryna opuściła forum. Robi sobie > przerwę dla higieny i tyle. > Ja nie zmieniam. Czasem dla niepoznaki przywdziewam sherwoodzki kaptur. > I dobrze, bo ona wróci:) Zapewniam. Choć sądzę, że będzie miała mniej czasu dla forum. A ten kaptur:) Wiem który. Coś podobnego! Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: 1111 Re: Nagrody SDP IP: *.acn.pl 16.12.03, 12:20 Zna ktos moze telefon do redaktora Orcholskiego???? Wicie, rozumicie, ten, tego, chcialbym mu zlozyc gratulacje i zapytac Go, kiedy i gdzie odbierze ta jakze cenna nagrode.... Odpowiedz Link Zgłoś
lupus.lupus Re: Nagrody SDP 16.12.03, 12:28 Gość portalu: 1111 napisał(a): > Zna ktos moze telefon do redaktora Orcholskiego???? > Wicie, rozumicie, ten, tego, chcialbym mu zlozyc gratulacje i zapytac Go, kiedy > > i gdzie odbierze ta jakze cenna nagrode.... Zadzwoń na Robrat. Połączą Cię bezpośrednio. Mają gorącą linię. Odpowiedz Link Zgłoś
goniacy.pielegniarz Re: Nagrody SDP 16.12.03, 12:59 basia.basia napisała: > A ten kaptur:) Wiem który. Coś podobnego! Czyli ostatecznie zostałem uniewinniony :) Odpowiedz Link Zgłoś
lupus.lupus Re: Nagrody SDP 16.12.03, 13:11 goniacy.pielegniarz napisał: > Czyli ostatecznie zostałem uniewinniony :) Byłeś podejrzany Pielęgniarzu? : ) Odpowiedz Link Zgłoś
goniacy.pielegniarz Re: Nagrody SDP 16.12.03, 13:28 lupus.lupus napisał: > goniacy.pielegniarz napisał: > > > > Czyli ostatecznie zostałem uniewinniony :) > > Byłeś podejrzany Pielęgniarzu? : ) Ano byłem :) Ale bardzo krótko. Ze względu na imię chyba :) Odpowiedz Link Zgłoś