Dodaj do ulubionych

Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac PiS?

25.07.09, 12:29
Ich dzialalnosc powinna zmusic wladze do zastanowienia sie na
legalnoscia dialania tej partyji. Wszystko co robia jest skierowane
przeciwko Polsce.
Obserwuj wątek
    • semionkolcow Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 12:32
      już dawno to podnosiłem i cieszy mnie ,że powoli inni też zaczynają się
      zastanawiać .
      • pies_na_czarnych.o Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 12:48
        semionkolcow napisał:

        > już dawno to podnosiłem i cieszy mnie ,że powoli inni też zaczynają
        się
        > zastanawiać .

        Nie wiem pod jakim nickiem o to podnosiles. Ja pod swoim robie to juz
        od wiekow:o))
        • semionkolcow Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 12:53
          nie chodzi o licytację kto wcześniej ,ale ważne ,żeby dotarło do opinii
          publicznej z kim mamy do czynienia
    • jurek_siurek Opinie psychiatrów 25.07.09, 12:37
      na podstawie You Tube:
      • semionkolcow Re: Opinie psychiatrów 25.07.09, 12:38
        nie można tolerować bandy ,która w sposób ostentacyjny łamie prawo i namawia
        innych do jego łamania.
        • jurek_siurek JUż nasza plagiatorka się odezwała-Ona tak zawsze 25.07.09, 12:42
          sama nie myśli (nie jest za bystra) to innym pomysły odbiera

          forum.gazeta.pl/forum/w,28,98260166,98260166,zdelegalizowac_PO_.html
          • semionkolcow Re: JUż nasza plagiatorka się odezwała-Ona tak za 25.07.09, 12:44
            nikomu z polityków ,dziennikarzy nie przeszkadza ,że partia polityczna
            zasiadająca w sejmie popiera łamanie prawa ?
          • wos9 Re: JUż nasza plagiatorka się odezwała-Ona tak za 25.07.09, 14:20
            jurek_siurek napisał:

            > sama nie myśli (nie jest za bystra) to innym pomysły odbiera
            >
            > forum.gazeta.pl/forum/w,28,98260166,98260166,zdelegalizowac_PO_.html

            kikuta...
    • wanda43 Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 13:28
      Interesyja mnie kulisy powstania PiS, a wczesniej PC. Kto ich wspierał i skąd
      mieli tyle kasy? Przydal by sie jakis dziennikarz, ktory by sie pokusil o
      napisanie rzetelnej biografii obu panow K i przylepionego do nich towarzystwa. A
      moze na odwrot?
    • pies_na_czarnych.o Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 13:41
      to_ci_pis.da napisała:

      > Tak, za propagowanie
      kaczyzmu-
      faszyzmu.


      Zgadza sie. Kaczyzm to jest najgorszy stopien faszyzmu.
      • sas125 Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 14:01
        tylko ze ten herszt nie mail dziadka w wehrmachcie...
        • masuma Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 14:10
          Miał za to w KPP
          • sas125 Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 14:38
            w KPP ?-oni nie z SLD
        • pies_na_czarnych.o Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 14:27
          sas125 napisał:

          > tylko ze ten herszt nie mail dziadka w wehrmachcie...



          A gdzie twoj dziadek dzialal? Szczerze prosze :o)))
        • pies_na_czarnych.o Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 16.08.09, 12:50
          sas125 napisał:

          > tylko ze ten herszt nie mail dziadka w wehrmachcie...

          Za to mial dziadka w carskim wojsku. Oficera, nie jakiegos tam
          szeregowca z Wehrmacht.
    • pies_na_czarnych.o Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 14:32
      +
    • etwas-geheimnis Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 14:40
      PiS wszystko co robi ,to robi dla Polski...IV Polski.:-)
      • semionkolcow Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 26.07.09, 06:25
        niech adwokaci myślą
    • pies_na_czarnych.o Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 17.08.09, 14:00
      +
    • jamnik_pis2 Was nie trzeba delegalizować. 17.08.09, 14:10
      Odejdziecie w niebyt,jak dym PO sobotnim grillu.
      • etwas-geheimnis Re: Was nie trzeba delegalizować. 17.08.09, 14:12
        Wynalazku Jara .:-)
        • pies_na_czarnych.o Re: Was nie trzeba delegalizować. 17.08.09, 14:14
          etwas-geheimnis napisał:

          > Wynalazku Jara .:-)

          Jarku tylko dlatego dokonal tego wynalazku :p
          • jamnik_pis2 A wam zostaje kuchnia z fajerkami.. 17.08.09, 14:58
            ..i kubełko na wyngiel.
      • zapijaczony_ryj_23456789_12345 Re: Was nie trzeba delegalizować. 17.08.09, 16:52
        jamnik_pis2 napisał:

        > Odejdziecie w niebyt,jak dym PO sobotnim grillu.

        Za to waszego "Geniusza" będą wnuki naszych wnuków pokazywać swoim wnukom, zeby
        już nigdy więcej ktoś taki nie został premierem:
        www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=lc2pYkoD_9I
    • ukos Nie ma, głupota nie jest zakazana n/t 17.08.09, 14:45
      • zapijaczony_ryj_23456789_12345 Re: Nie ma, głupota nie jest zakazana n/t 17.08.09, 16:22
        Fakt. Można publicznie zrobić z siebie kretyna mocucjąc się zesłuchawką i nadal
        być premierem
        • fury11 Re: Nie ma, głupota nie jest zakazana n/t 17.08.09, 17:09
          A mylenie flag narodowych (vide Yp Yp Fotyga z wybałuszem)? A awantura na
          granicy Gruzji, co groziło wybuchem 3 światowej? A torpedowanie nominacji,
          układów, traktatów? A ustawianie narodu po stronie zomo dodajmy. I pogardę
          publicznie wyrażaną dla premiera rządu (że niby wychował się na innym podwórku:
          przynajmniej GDZIEŚ SIĘ W OGÓLE WYCHOWAŁ)? A nieznajomość hymnu? A posmiewisko
          dla całego świata z bliźniaków na czele państwa, ewenement w skali historii?
          Kacze won. Na zawsze
          • zapijaczony_ryj_23456789_12345 Re: Nie ma, głupota nie jest zakazana n/t 17.08.09, 17:15
            fury11 napisał:

            > A mylenie flag narodowych (vide Yp Yp Fotyga z wybałuszem)? A awantura na
            > granicy Gruzji, co groziło wybuchem 3 światowej? A torpedowanie nominacji,
            > układów, traktatów? A ustawianie narodu po stronie zomo dodajmy. I pogardę
            > publicznie wyrażaną dla premiera rządu (że niby wychował się na innym podwórku:
            > przynajmniej GDZIEŚ SIĘ W OGÓLE WYCHOWAŁ)? A nieznajomość hymnu? A posmiewisko
            > dla całego świata z bliźniaków na czele państwa, ewenement w skali historii?
            > Kacze won. Na zawsze

            Panprezydent, to odrębne zagadnienie i niedługo naród Go podliczy ..w wyborach!
    • dupetek To tak, jakbyś pytał o alkohol w gabinecie Wecika 17.08.09, 17:17
      Wszyscy korzystajomm i nikt nie wie, o co siem rozchodzi:)
      pies_na_czarnych.o napisał:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka