pies_na_czarnych.o 25.07.09, 12:29 Ich dzialalnosc powinna zmusic wladze do zastanowienia sie na legalnoscia dialania tej partyji. Wszystko co robia jest skierowane przeciwko Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
semionkolcow Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 12:32 już dawno to podnosiłem i cieszy mnie ,że powoli inni też zaczynają się zastanawiać . Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 12:48 semionkolcow napisał: > już dawno to podnosiłem i cieszy mnie ,że powoli inni też zaczynają się > zastanawiać . Nie wiem pod jakim nickiem o to podnosiles. Ja pod swoim robie to juz od wiekow:o)) Odpowiedz Link Zgłoś
semionkolcow Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 12:53 nie chodzi o licytację kto wcześniej ,ale ważne ,żeby dotarło do opinii publicznej z kim mamy do czynienia Odpowiedz Link Zgłoś
semionkolcow Re: Opinie psychiatrów 25.07.09, 12:38 nie można tolerować bandy ,która w sposób ostentacyjny łamie prawo i namawia innych do jego łamania. Odpowiedz Link Zgłoś
jurek_siurek JUż nasza plagiatorka się odezwała-Ona tak zawsze 25.07.09, 12:42 sama nie myśli (nie jest za bystra) to innym pomysły odbiera forum.gazeta.pl/forum/w,28,98260166,98260166,zdelegalizowac_PO_.html Odpowiedz Link Zgłoś
semionkolcow Re: JUż nasza plagiatorka się odezwała-Ona tak za 25.07.09, 12:44 nikomu z polityków ,dziennikarzy nie przeszkadza ,że partia polityczna zasiadająca w sejmie popiera łamanie prawa ? Odpowiedz Link Zgłoś
wos9 Re: JUż nasza plagiatorka się odezwała-Ona tak za 25.07.09, 14:20 jurek_siurek napisał: > sama nie myśli (nie jest za bystra) to innym pomysły odbiera > > forum.gazeta.pl/forum/w,28,98260166,98260166,zdelegalizowac_PO_.html kikuta... Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 13:28 Interesyja mnie kulisy powstania PiS, a wczesniej PC. Kto ich wspierał i skąd mieli tyle kasy? Przydal by sie jakis dziennikarz, ktory by sie pokusil o napisanie rzetelnej biografii obu panow K i przylepionego do nich towarzystwa. A moze na odwrot? Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 13:41 to_ci_pis.da napisała: > Tak, za propagowanie kaczyzmu- faszyzmu. Zgadza sie. Kaczyzm to jest najgorszy stopien faszyzmu. Odpowiedz Link Zgłoś
sas125 Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 14:01 tylko ze ten herszt nie mail dziadka w wehrmachcie... Odpowiedz Link Zgłoś
masuma Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 14:10 Miał za to w KPP Odpowiedz Link Zgłoś
sas125 Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 14:38 w KPP ?-oni nie z SLD Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 14:27 sas125 napisał: > tylko ze ten herszt nie mail dziadka w wehrmachcie... A gdzie twoj dziadek dzialal? Szczerze prosze :o))) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 16.08.09, 12:50 sas125 napisał: > tylko ze ten herszt nie mail dziadka w wehrmachcie... Za to mial dziadka w carskim wojsku. Oficera, nie jakiegos tam szeregowca z Wehrmacht. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 14:32 + Odpowiedz Link Zgłoś
etwas-geheimnis Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 25.07.09, 14:40 PiS wszystko co robi ,to robi dla Polski...IV Polski.:-) Odpowiedz Link Zgłoś
semionkolcow Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 26.07.09, 06:25 niech adwokaci myślą Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Czy sa podstawy prawne, aby zdelegalizowac Pi 17.08.09, 14:00 + Odpowiedz Link Zgłoś
jamnik_pis2 Was nie trzeba delegalizować. 17.08.09, 14:10 Odejdziecie w niebyt,jak dym PO sobotnim grillu. Odpowiedz Link Zgłoś
etwas-geheimnis Re: Was nie trzeba delegalizować. 17.08.09, 14:12 Wynalazku Jara .:-) Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_czarnych.o Re: Was nie trzeba delegalizować. 17.08.09, 14:14 etwas-geheimnis napisał: > Wynalazku Jara .:-) Jarku tylko dlatego dokonal tego wynalazku :p Odpowiedz Link Zgłoś
jamnik_pis2 A wam zostaje kuchnia z fajerkami.. 17.08.09, 14:58 ..i kubełko na wyngiel. Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj_23456789_12345 Re: Was nie trzeba delegalizować. 17.08.09, 16:52 jamnik_pis2 napisał: > Odejdziecie w niebyt,jak dym PO sobotnim grillu. Za to waszego "Geniusza" będą wnuki naszych wnuków pokazywać swoim wnukom, zeby już nigdy więcej ktoś taki nie został premierem: www.youtube.com/watch?gl=PL&hl=pl&v=lc2pYkoD_9I Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj_23456789_12345 Re: Nie ma, głupota nie jest zakazana n/t 17.08.09, 16:22 Fakt. Można publicznie zrobić z siebie kretyna mocucjąc się zesłuchawką i nadal być premierem Odpowiedz Link Zgłoś
fury11 Re: Nie ma, głupota nie jest zakazana n/t 17.08.09, 17:09 A mylenie flag narodowych (vide Yp Yp Fotyga z wybałuszem)? A awantura na granicy Gruzji, co groziło wybuchem 3 światowej? A torpedowanie nominacji, układów, traktatów? A ustawianie narodu po stronie zomo dodajmy. I pogardę publicznie wyrażaną dla premiera rządu (że niby wychował się na innym podwórku: przynajmniej GDZIEŚ SIĘ W OGÓLE WYCHOWAŁ)? A nieznajomość hymnu? A posmiewisko dla całego świata z bliźniaków na czele państwa, ewenement w skali historii? Kacze won. Na zawsze Odpowiedz Link Zgłoś
zapijaczony_ryj_23456789_12345 Re: Nie ma, głupota nie jest zakazana n/t 17.08.09, 17:15 fury11 napisał: > A mylenie flag narodowych (vide Yp Yp Fotyga z wybałuszem)? A awantura na > granicy Gruzji, co groziło wybuchem 3 światowej? A torpedowanie nominacji, > układów, traktatów? A ustawianie narodu po stronie zomo dodajmy. I pogardę > publicznie wyrażaną dla premiera rządu (że niby wychował się na innym podwórku: > przynajmniej GDZIEŚ SIĘ W OGÓLE WYCHOWAŁ)? A nieznajomość hymnu? A posmiewisko > dla całego świata z bliźniaków na czele państwa, ewenement w skali historii? > Kacze won. Na zawsze Panprezydent, to odrębne zagadnienie i niedługo naród Go podliczy ..w wyborach! Odpowiedz Link Zgłoś
dupetek To tak, jakbyś pytał o alkohol w gabinecie Wecika 17.08.09, 17:17 Wszyscy korzystajomm i nikt nie wie, o co siem rozchodzi:) pies_na_czarnych.o napisał: Odpowiedz Link Zgłoś