Dodaj do ulubionych

Brawo panie Zoll !!!

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.12.03, 09:38
www.rzeczpospolita.pl/gazeta/wydanie_031227/prawo/prawo_a_1.html
zdążył Pan jeszcze wystartować w konkursie 'największa paranoja 2003r.'

duże szanse na punktowane miejsce- serdeczne gratulacje

aha, gdyby ktoś miał wątpliwości skąd wziąść środki na te szczytne
cele o które Pan walczy - proponuję obniżyć swiadczenia rodzinne
Obserwuj wątek
    • venus99 Re: Brawo panie Zoll !!! 28.12.03, 18:31
      co się dziwisz?
      ten znakomity profesor parafialny ożywił zygotę i stworzył z niej człowieka.
      jako prawnik kiepściutki ale jaki świetny cudotwórca kościelny.
    • Gość: Śmiewca Rzecznik czuły na plagę bezrobocia! wśród księży.. IP: *.acn.waw.pl 28.12.03, 18:38
      Czyżby już cienko przędli....
      W moim rankingu ma siódme miejsce, ale za całokształt jest czwarty.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka