Dodaj do ulubionych

Po prostu ..Tomek

25.08.09, 20:36
Parę dni temu w TOKFm odbywała się audycja w temacie TV. Stronami byli
pamiętny śledczy prof. Nałęcz Tomasz i wymieniany w RAPORCIE niejaki
Czarzasty, oskarżany o udział w GTW. Po kilku wymianach zdań Czarzastemu
wyrwało sie "TOMEK" w stosunku do prof. Nałęcza (a jakże) Tomasza. Prowadządzy
z lekka skonsternowany zapytał : " Panowie jesteście na TY?"
Ależ oczywiśie :) Panie redaktorze :) Tomek od 2o lat , wydaje w moim
wydawnictwie swoje książki i zarobił na tym kupę kasy :)))))

koniec cytatu :(

Przestańmy więc wierzyć w te brednie...
Obserwuj wątek
    • chateau Re: Po prostu ..Tomek 25.08.09, 20:50
      Pistolet z tego Czarzastego :-)
    • masuma Re: Po prostu ..Tomek 25.08.09, 20:52
      To było w TVN24
    • etta2 Re: Po prostu ..Tomek 25.08.09, 21:03
      "Czarzaste" odżyli, przecież właśnie weszli w koalicję z pisdactwem
      i mają stołki zapewnione. Szkoda, że bez kasy, hahahaha. BRAWO TUSK
      za ten mały manewr.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka