zoro_wieczorowo_poro
25.08.09, 20:36
Parę dni temu w TOKFm odbywała się audycja w temacie TV. Stronami byli
pamiętny śledczy prof. Nałęcz Tomasz i wymieniany w RAPORCIE niejaki
Czarzasty, oskarżany o udział w GTW. Po kilku wymianach zdań Czarzastemu
wyrwało sie "TOMEK" w stosunku do prof. Nałęcza (a jakże) Tomasza. Prowadządzy
z lekka skonsternowany zapytał : " Panowie jesteście na TY?"
Ależ oczywiśie :) Panie redaktorze :) Tomek od 2o lat , wydaje w moim
wydawnictwie swoje książki i zarobił na tym kupę kasy :)))))
koniec cytatu :(
Przestańmy więc wierzyć w te brednie...