Dodaj do ulubionych

Adam "Węgorz" Lipiński

07.09.09, 12:49
Dobre. A w PiSie nie lubią Michnika, bo to menda.
Obserwuj wątek
    • szopad Re: Adam "Węgorz" Lipiński 07.09.09, 12:52
      @jwojnar: ubawilem sie :)
    • prawieemeryt Adam "Węgorz" Lipiński. To zwykła 07.09.09, 12:54
      glista, choć nie przeczę rosówa. Jak tak można się pomylić?!
    • pietro62 Re: Adam "Węgorz" Lipiński 07.09.09, 13:17
      Weź pan tę Renatkę co ma w oczach kur...ki gdy widzi owies !! Albo Krzyśka Kononowicza ...
    • stoerungsquelle Re: Adam "Węgorz" Lipiński 07.09.09, 13:35
      Tez sie usmialam!



      -----
      Nie bądź zerem, bądź Europy bohaterem ? napisał w mejlu jeden z naszych gości jako argument zachęcający polityków do działania na rzecz naszego projektu (oryg. Don't be a zero, be a European hero!)
      www.scholar-online.pl
    • maciekgr Re: Adam "Węgorz" Lipiński 07.09.09, 16:29
      Kiedyś Jerzy Putrament pojechał do USA i napisał "reportarz" pod tytułem "Dwa łyki ameryki" z którego czytelnik dowiedział się, że w USA murzynów się bije i pije niedobry napój Coca-Cola. Jerzy Putrament miał odwagę podpisać się pod banialukami, a niejaki mar nie. Może Putrament myślał, że żaden czytelnik banialuk tam nie pojedzie i nie skonfrontuje bzdur z rzeczywistością. Na co liczy mar tego nie wiem!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka