jwojnar 07.09.09, 12:49 Dobre. A w PiSie nie lubią Michnika, bo to menda. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
prawieemeryt Adam "Węgorz" Lipiński. To zwykła 07.09.09, 12:54 glista, choć nie przeczę rosówa. Jak tak można się pomylić?! Odpowiedz Link Zgłoś
pietro62 Re: Adam "Węgorz" Lipiński 07.09.09, 13:17 Weź pan tę Renatkę co ma w oczach kur...ki gdy widzi owies !! Albo Krzyśka Kononowicza ... Odpowiedz Link Zgłoś
stoerungsquelle Re: Adam "Węgorz" Lipiński 07.09.09, 13:35 Tez sie usmialam! ----- Nie bądź zerem, bądź Europy bohaterem ? napisał w mejlu jeden z naszych gości jako argument zachęcający polityków do działania na rzecz naszego projektu (oryg. Don't be a zero, be a European hero!) www.scholar-online.pl Odpowiedz Link Zgłoś
maciekgr Re: Adam "Węgorz" Lipiński 07.09.09, 16:29 Kiedyś Jerzy Putrament pojechał do USA i napisał "reportarz" pod tytułem "Dwa łyki ameryki" z którego czytelnik dowiedział się, że w USA murzynów się bije i pije niedobry napój Coca-Cola. Jerzy Putrament miał odwagę podpisać się pod banialukami, a niejaki mar nie. Może Putrament myślał, że żaden czytelnik banialuk tam nie pojedzie i nie skonfrontuje bzdur z rzeczywistością. Na co liczy mar tego nie wiem! Odpowiedz Link Zgłoś