serockcapoeira
29.01.14, 14:26
Witam. Czy byłoby jakiekolwiek zainteresowanie gdyby powstało lodowisko w Serocku?
Wiem, że wiele osób jeździ np. do Legionowa na łyżwy, gdzie już od kilku lat KZB Legionowo Sp. z o.o. buduje corocznie lodowisko. Dziwi mnie, że u nas nie powstało coś takiego (zbyt wysokie koszty ??).