mysza_81
11.09.05, 20:23
Gdy drogi pomyli los zly i oczy mgla zasnuje Miej ufnosc nie lekaj sie!!
A kiedy gniew swiat Ci przysloni i zazdrosc jak chwast zakielkuje Miej w
Sobie Te ufnosc nie lekaj sie!!
Ty tylko Mnie poprowadz Tobie powierzam Ma droge, Ty tylko mnie poprowadz
Panie Moj!!!Poprowadz jak Jego prowadzisz przez drogi najprostrze z mozliwych
i okaz Mi jedna Te jedna z nich.
A kiedy juz glos Twoj uslysze i karmic sie Nim bede codzien Miej w sobie te
ufnosc nie lekaj sie!!
Ty tylko Mnie poprowadz Tobie powierzam Ma droge.
Ty tylko Mnie poprowadz Tobie powierazm Ma droge , Ty tylko Mnie poprowadz
Panie Moj!!!