Dodaj do ulubionych

Ty tylko Mnie poprowadz!!!

11.09.05, 20:23
Gdy drogi pomyli los zly i oczy mgla zasnuje Miej ufnosc nie lekaj sie!!
A kiedy gniew swiat Ci przysloni i zazdrosc jak chwast zakielkuje Miej w
Sobie Te ufnosc nie lekaj sie!!
Ty tylko Mnie poprowadz Tobie powierzam Ma droge, Ty tylko mnie poprowadz
Panie Moj!!!Poprowadz jak Jego prowadzisz przez drogi najprostrze z mozliwych
i okaz Mi jedna Te jedna z nich.
A kiedy juz glos Twoj uslysze i karmic sie Nim bede codzien Miej w sobie te
ufnosc nie lekaj sie!!
Ty tylko Mnie poprowadz Tobie powierzam Ma droge.
Ty tylko Mnie poprowadz Tobie powierazm Ma droge , Ty tylko Mnie poprowadz
Panie Moj!!!
Obserwuj wątek
    • cuski To tez z pielgrzymki ? 11.09.05, 20:26
      To tez z pielgrzymki ?
      • mysza_81 Tak!!! 11.09.05, 20:28
        Tak ale zadko co spiewalismy ja!Jest piekna.Niedawno sobie ja
        sciagnelam .Wlasnie jej teraz slucham.Juz enty raz!!smile
        • cuski Bogusia 11.09.05, 20:30
          Bogusia, poza muzyka religijna, czego jeszcze sluchasz ?
          • mysza_81 Moze to dziwne co terz napisze, ale.. 11.09.05, 20:31
            ....slucham tegoo co mi wpadnie w ucho.Nie mam konkretnego wykonawcy
          • mysza_81 Re: Bogusia 11.09.05, 20:32
            ostatnio przezucilam sie na szanty
            • cuski Szanty ??? 11.09.05, 20:35
              Szanty, to takie zeglarskie piosenki, TAK ???
              • mysza_81 Re: Szanty ??? 11.09.05, 20:37
                Tak zeglarskie.Nie wiem czemu mam takie zamilowania?Dziwne to jest!!
                • cuski Re: Szanty ??? 11.09.05, 20:40
                  Moze z zeglarstwem masz cos wspolnego ?
                  • mysza_81 Re: Szanty ??? 11.09.05, 20:42
                    No nie niestety nie!
      • mysza_81 Slyszales ja kiedys? 11.09.05, 20:30
        Mowie Ci warto!!
        • cuski Niestety nie ! 11.09.05, 20:34
          Niestety, nie mialem okazji !
    • speranzaa Re: Ty tylko Mnie poprowadz!!! 12.09.05, 17:30
      kolejny post dotyczacy pielgrzymki. ja tego nie neguje, tez bylam na
      pielgrzymce, ale to w koncu forum chicago a nie oaza czy pielgrzymka.
      • mysza_81 Hm..mmmm.. 12.09.05, 18:33
        No tak masz racje.To nie oaza ani pielgrzymka.Wniosek z tego jeden:widze,ze nie
        pasuje tu.No coz!Tak czasem bywa
        • cuski Bogusiu 12.09.05, 19:04
          Bogusiu, mysle, ze Speranzaa nie miala nic zlego na mysli !

          PS. Jedni lubia to, a drudzy tamto... nie ma co na sile przekonywac innych,
          ze to co sie lubi jest lepsze od tego, co akurat lubia inni.
          • mysza_81 Re: Bogusiu 12.09.05, 19:17
            Ale mnie pocieszyles
            • cuski Re: Bogusiu 12.09.05, 19:23
              Znam Speranze troszke i jestem przekonany,
              ze swoim postem nie chciala nikogo urazic !
              • mysza_81 Re: Bogusiu 12.09.05, 19:25
                Wiem!Ale ja to tak dobitnie zrozumialam, ze hej!I w cale nie ma nikomu tego za
                zlei sie nie gniewamsmileJuz niesmile
                • cuski Re: Bogusiu 12.09.05, 19:28
                  No to sie kurde bardzo ciesze, he he he...
                  • mysza_81 Re: Bogusiu 12.09.05, 19:39
                    Kurde???A co to Ty Kiepski jestes??Ogladalesc kiedys kiepskich?
                    • cuski Caly czas ogladam ... 12.09.05, 19:41
                      Caly czas ogladam, he he he...
                      I kurde powiem Ci jedno, ze mnie, M4vericka i Ferdusia
                      laczy jedno - zajebiscie lubimy piwo, he he he...
                      • mysza_81 Nie dziwota 12.09.05, 19:43
                        To jak tak piwko lubicie to pewnie i brzuszyska macie hehehehesmile))))))))
                        • cuski Nie wiem jak M4verick ... 12.09.05, 19:54
                          Nie wiem jak M4verick, ale ja jeszcze brzuszka nie mam, he he he...
                          • mysza_81 Nie masz brzuszka????Wow!!!!! 12.09.05, 19:56
                            Boziu to co TY masz zamiast brzuszka, chyba nie dziure???
                            • cuski A czekoladke :))) 12.09.05, 19:58
                              A czekoladke mam smile))
                              • mysza_81 Re: A czekoladke :))) 12.09.05, 20:02
                                To dobrze , ze choc tyle, bo gorzej jakbys mial tylko dziure!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka