mysza_81 19.10.05, 18:18 Bede miec okazje byc w Bielsku.Tam jest jakas rafineria czy cus takiego PS.Jesli mnie pamiec nie myli to ktos tu jest z Bielska,moze wiecie gdzie to jest???Pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_81 Juz... 19.10.05, 18:23 Juz wiem!Aga Ty to czasem z tych okolic nie jestes???Ale czy bedziesz wiedziec? PS.Pozdrawiam Cie serdecznie Odpowiedz Link
aga309 Re: Juz... 20.10.05, 12:38 Rafineria jest w Czechowicach- Dziedzicach, całkiem niedaleko jest od tego Bielsko )))) Kiedy będziesz?????? Odpowiedz Link
mysza_81 Kiedy bede...hmmm 20.10.05, 14:48 Jeszcze dokladnie nie wiem kiedy.Zobaczymy czy to wogole dojdzie do skutku,bo autobus kosztuje 8 stow i zalezy ile osob pojedzie,by jak najtaniej wyszlo. Odpowiedz Link
mysza_81 Tomek 21.10.05, 08:26 Tomek,no na przymusowa wycieczkeW ramach jednych cwiczen mamy jechac z uczelniAle ciekawe jak to wyjdzie Odpowiedz Link
mysza_81 Babka.... 22.10.05, 14:12 Babka z uczelni,prowadzi przedmiot,ktory sie zwie:"Technologia tłuszczow jadalnych".No i w ramach jednych cwiczen chce bysmy pojechali do jakiejs rafinerii albo tłoczni.No i akurat w Bielsku ma kontakty z tymi zakladami))))) PS.Wystarczajacej odpowiedzi udzielilam?))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
cuski Wystarczajacej, wystarczajacej... 22.10.05, 16:30 Wystarczajacej, wystarczajacej... PS. A wiesz, ze i w moim rodzinnym Jasle tez jest rafineria ? Odpowiedz Link
cuski Jedna z najstarszych... 22.10.05, 17:47 Jedna z najstarszych w Polsce, he he he... Odpowiedz Link