19.10.05, 18:18
Bede miec okazje byc w Bielsku.Tam jest jakas rafineria czy cus takiegosmile

PS.Jesli mnie pamiec nie myli to ktos tu jest z Bielska,moze wiecie gdzie to
jest???Pozdrawiamsmile
Obserwuj wątek
    • mysza_81 Juz... 19.10.05, 18:23
      Juz wiem!Aga Ty to czasem z tych okolic nie jestes???Ale czy bedziesz wiedziec?

      PS.Pozdrawiam Cie serdeczniesmile
      • aga309 Re: Juz... 20.10.05, 12:38
        Rafineria jest w Czechowicach- Dziedzicach, całkiem niedaleko jest
        od tego Bielsko smile))))
        Kiedy będziesz??????
        • mysza_81 Kiedy bede...hmmm 20.10.05, 14:48
          Jeszcze dokladnie nie wiem kiedy.Zobaczymy czy to wogole dojdzie do skutku,bo
          autobus kosztuje 8 stow i zalezy ile osob pojedzie,by jak najtaniej wyszlo.
          • cuski Mysza 20.10.05, 22:14
            Mysza, zamierzasz wybrac sie do Bielska na wycieczke ?
            • mysza_81 Tomek 21.10.05, 08:26
              Tomek,no na przymusowa wycieczkesmileW ramach jednych cwiczen mamy jechac z
              uczelnismileAle ciekawe jak to wyjdziesmile
              • cuski Mysza 22.10.05, 01:39
                A dlaczego akurat do Bielska ? smile
                • mysza_81 Babka.... 22.10.05, 14:12
                  Babka z uczelni,prowadzi przedmiot,ktory sie zwie:"Technologia tłuszczow
                  jadalnych".No i w ramach jednych cwiczen chce bysmy pojechali do jakiejs
                  rafinerii albo tłoczni.No i akurat w Bielsku ma kontakty z tymi zakladamismile)))))

                  PS.Wystarczajacej odpowiedzi
                  udzielilam?smile)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
                  • cuski Wystarczajacej, wystarczajacej... 22.10.05, 16:30
                    Wystarczajacej, wystarczajacej...

                    PS. A wiesz, ze i w moim rodzinnym Jasle tez jest rafineria ? smile
                    • mysza_81 Nie 22.10.05, 17:03
                      CiekawesmileJakas,na pokazna skale?
                      • cuski Jedna z najstarszych... 22.10.05, 17:47
                        Jedna z najstarszych w Polsce, he he he...
    • cuski :))) 20.10.05, 04:29
      Z Bielska jest Aga i Maja smile))
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka