05.11.05, 12:03
Biję rekordysmile))Spałam 14 godzinsmile)

PS.Może jakiś mały konkurs urządzic,hehehehee
Obserwuj wątek
    • cuski Bogusia 05.11.05, 16:31
      Bogusia, masz jakis pomysl na konkurs ? smile
      • aga309 Re: Bogusia 05.11.05, 17:24
        Konkurs byłby niezły pod tytułem : Kto dłużej spał ?
        Dodatkowym atutem byłaby opowieść o śnie, w którym coś się wyśniłosmile))
        • cuski Mialem jeden niesamowity sen w zyciu... 05.11.05, 17:28
          Mialem jeden niesamowity sen w zyciu... plakalem w nim jak bobr ze szczescia...
          gdy sie przebudzilem, moja poduszka byla cala mokra...

          PS. 1 Do dzis nie wiem, czy to byl sen, czy jawa !
          PS. 2 Ludzie, zycze Wam takiego snu !
        • mysza_81 Aga 05.11.05, 19:29
          Aga,chyba bym wygrala,tylko nie pamietam co mi sie snilosmile))))
          PS.Mam przeblyski,ze nam ukradli lodowke,tj.mojej siostrze i mnie na
          pielgrzymce.A i przenosne ubikacje,ale wiem czemu mi sie snily,bo wczoraj
          widzialam jak je wiezli do miastasmile)))
      • mysza_81 Re: Bogusia 05.11.05, 19:30
        Nie!Zadnego pomyslu,moja mozg dzis nie mysli normalniesmile))
        • aga309 Morzy mnie sen 09.11.05, 03:25
          Ale chce mi się spać , spadam smile))
          Dobranoc Wszystkim smile))
          • cuski Dobrej nocy Aga !!! 09.11.05, 03:27
            Dobrej nocy Aga !!!

            PS. Mam nadzieje, ze jutro zaswieci sloneczko nad naszym forum.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka