mysza_81 05.11.05, 12:03 Biję rekordy))Spałam 14 godzin) PS.Może jakiś mały konkurs urządzic,hehehehee Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
aga309 Re: Bogusia 05.11.05, 17:24 Konkurs byłby niezły pod tytułem : Kto dłużej spał ? Dodatkowym atutem byłaby opowieść o śnie, w którym coś się wyśniło)) Odpowiedz Link
cuski Mialem jeden niesamowity sen w zyciu... 05.11.05, 17:28 Mialem jeden niesamowity sen w zyciu... plakalem w nim jak bobr ze szczescia... gdy sie przebudzilem, moja poduszka byla cala mokra... PS. 1 Do dzis nie wiem, czy to byl sen, czy jawa ! PS. 2 Ludzie, zycze Wam takiego snu ! Odpowiedz Link
mysza_81 Aga 05.11.05, 19:29 Aga,chyba bym wygrala,tylko nie pamietam co mi sie snilo)))) PS.Mam przeblyski,ze nam ukradli lodowke,tj.mojej siostrze i mnie na pielgrzymce.A i przenosne ubikacje,ale wiem czemu mi sie snily,bo wczoraj widzialam jak je wiezli do miasta))) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Bogusia 05.11.05, 19:30 Nie!Zadnego pomyslu,moja mozg dzis nie mysli normalnie)) Odpowiedz Link
aga309 Morzy mnie sen 09.11.05, 03:25 Ale chce mi się spać , spadam )) Dobranoc Wszystkim )) Odpowiedz Link
cuski Dobrej nocy Aga !!! 09.11.05, 03:27 Dobrej nocy Aga !!! PS. Mam nadzieje, ze jutro zaswieci sloneczko nad naszym forum. Odpowiedz Link