cuski 29.11.05, 01:25 Czy piszecie (poza Chicago forum) na jakis innych forach dyskusyjnych ? Jesli chodzi o mnie, to czasami skrobne cos na forum Polki w Stanach. PS. Adminka tego forum jest przynajmniej normalna Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
himera24 Re: Czy piszecie na jakis innych forach dyskusyjn 29.11.05, 01:45 cuski napisał: > Czy piszecie (poza Chicago forum) na jakis innych forach dyskusyjnych ? > > Jesli chodzi o mnie, to czasami skrobne cos na forum Polki w Stanach. > > PS. Adminka tego forum jest przynajmniej normalna ja na forum nie pisze za czesto ale na usenecie tak, juz chyba gdzies pisalam na jakich gl. na psychologi, psychologia.milosc, anime, film, religia, rodzina, ah i na zbluzgaj Odpowiedz Link
aga309 Re: Czy piszecie na jakis innych forach dyskusyjn 30.11.05, 01:26 A jeśli chodzi o mnie to piszę tylko na Naszym Forum ) Odpowiedz Link
cuski Aga 30.11.05, 02:49 Wiem !!! )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) Odpowiedz Link
aga309 Re: Aga 30.11.05, 03:15 Chociaż przed chwilą wypowiedziałam się na jakimś innym Forum, bo nie mogłam się powstrzymać!!! Odpowiedz Link
cuski Re: Aga 30.11.05, 03:18 Zauwazylem Twoj post !!! Nawet nie wiesz, jak Ci dziekuje i ile to dla mnie znaczy !!! Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Czy piszecie na jakis innych forach dyskusyjn 01.12.05, 15:01 Nie!!!Z prostego powodu:bo wszedzie oprocz tego Forum sa glupie slowne przepychanki!!Nie ma takiej atmosfery,pelnej zyczliwosci itd.... PS.Z Wami czlowiek sie nie nudzi,heheehe Odpowiedz Link
mysza_81 Tomek 02.12.05, 17:53 Tomek,ciesz sie))) PS.Mam nadzieje,ze kiedys przypadkiem nie zmienie zdania Odpowiedz Link