cuski 11.12.05, 21:41 Jade na te sklepy ! PS. Do nastepnego razu Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_81 Tomek 11.12.05, 21:56 Tomek,okey.Udanych zakupow)) PS.Do nastepnego razu,hehehe Odpowiedz Link