Dodaj do ulubionych

Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio !!!

19.01.06, 05:44
Hey ludziska, dzisiaj wielka impreza na naszym czacie i na naszym radio smile

PS. Stawcie sie obowiazkowo smile
Obserwuj wątek
    • mysza_81 Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 13:02
      A co to za impreza byla?


      PS.Pewnie tlumy ludzi buszujacych bylosmile
      • cuski Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 15:53
        Swietowalismy pewna fuzje... zapewne domyslasz sie o czym pisze smile

        PS. Bylo zajebiscie... M4v urzadzil nocne rozmowy Polakow,
        no i sobie gadalismy przez tel. na radio smile))
        • mysza_81 Wiem... 19.01.06, 15:56
          Wiem,poinformowali mnie na czacie dzissmile
          • cuski Powaznie ??? 19.01.06, 15:58
            Powaznie ??? He he he...

            PS. 1 Ale gaduly smile))

            PS. 2 Wczoraj gralem do 2 w nocy... oczy podpieralem na wykalaczkach smile))
            • mysza_81 Jasnowlosa cos wspomniala,bo weszlam na czata... 19.01.06, 16:02
              Jasnowlosa cos wspomniala,bo weszlam na czata,ale pojawil sie ich pokoj i tak
              sie zaczelosmile
              A z drugiej strony domyslilam siesmile
              • cuski Najwazniejsze, ze wszyscy sa zadowoleni :))) 19.01.06, 16:10
                Najwazniejsze, ze wszyscy sa zadowoleni smile))
                • mysza_81 Re: Najwazniejsze, ze wszyscy sa zadowoleni :))) 19.01.06, 16:10
                  Tez tak uwazamsmile
        • speranzaa Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 17:43
          no fajnie bylo, tylko ze malo co z tego slyszalam , bo musialam isc
          spacccccccccccc, bo juz polnoc wybila. nie mozecie wczesniej gadac? maverickowi
          cos zawsze przyjdzie do glowy pozna nocasad
          • cuski Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 18:58
            Asiu, wieczory sa najlepsze, bo wiekszosc z nas wtedy wraca z pracy smile
    • magdeczka27 Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 13:12
      cuski napisał:

      > Hey ludziska, dzisiaj wielka impreza na naszym czacie i na naszym radio smile
      >
      > PS. Stawcie sie obowiazkowo smile
      dzieki za zaproszenie moze bede
      • cuski Madziu 19.01.06, 15:54
        Madziu, impreza byla wczoraj, ale mysle ze powtorzymy ja w niedlugim czasie smile
    • magdeczka27 Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 14:33
      cuski napisał:

      > Hey ludziska, dzisiaj wielka impreza na naszym czacie i na naszym radio smile
      >
      > PS. Stawcie sie obowiazkowo smile
      pewnie bedziecie sie fajnie bawic wiec po co ja tam bede zawadzac bawcie sie
      super tylko nie puszczajcie smutnej muzyki prosze
      • mysza_81 Magdeczka27 napisala 19.01.06, 15:41
        Magdeczka27 napisala:
        "pewnie bedziecie sie fajnie bawic wiec po co ja tam bede zawadzac bawcie sie
        super tylko nie puszczajcie smutnej muzyki prosze"

        Jak to po co?
        Po to by sie fajnie bawic,przeciez towarzystwo jest okeysmile
      • cuski Muzyka byla jajcarska ! 19.01.06, 15:56
        Muzyka byla jajcarska, bo Dj M4verick nadawal smile
    • mysza_81 Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 22:21
      Impreza trwa,a ja musze juz zmykacuncertain
      Wiec dobranoc wszystkim mowie,a tym co w popoludniu tkwia,to milego
      popoludnia,a potem i slodkich snow,bez karaluchowsmile

      PS.Trzymajta sie,bo mrozy nadchodza....byesmile
      • m4verick Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 20.01.06, 01:29
        a dzisiaj poprawiny tez?
        bo juz na czacie ludzi sporo, siedzi.
        • cuski Oj bylo dzisiaj ludzisk na czacie i na radio ! 20.01.06, 06:28
          Oj bylo dzisiaj ludzisk na czacie i na radio, az mnie uszy
          od sluchawek rozbolaly, a od gadania, az zaschlo mi w gardle smile))

          PS. Prawdziwe cyber-party smile))
      • cuski Dobrej nocy Bogusia :) 20.01.06, 06:26
        Dobrej nocy Bogusia smile

        PS. Nie uwierzysz, kto dzisiejszej nocy zadzwonil do naszego radia smile
        • mysza_81 Uwierze,bo wiem kto dzwonil:) 20.01.06, 17:02
          Uwierze,bo wiem kto dzwonilsmile
          Magdasmile))))))))))))))
          • cuski Bogusia 20.01.06, 17:05
            Jak uslyszalem Magde, to uwierz mi, az zaniemowilem smile))
            • mysza_81 No coz Magda jest uparta.... 20.01.06, 17:07
              No coz Magda jest uparta i jak sobie cos postanowi,to dopnie tegosmile
              • cuski Bogusia 20.01.06, 17:09
                Bogusia, uwierz mi, Magda byla bohaterka wieczoru smile))
                • mysza_81 Re: Bogusia 20.01.06, 17:10
                  Ciesze siesmile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka