cuski 19.01.06, 05:44 Hey ludziska, dzisiaj wielka impreza na naszym czacie i na naszym radio PS. Stawcie sie obowiazkowo Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mysza_81 Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 13:02 A co to za impreza byla? PS.Pewnie tlumy ludzi buszujacych bylo Odpowiedz Link
cuski Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 15:53 Swietowalismy pewna fuzje... zapewne domyslasz sie o czym pisze PS. Bylo zajebiscie... M4v urzadzil nocne rozmowy Polakow, no i sobie gadalismy przez tel. na radio )) Odpowiedz Link
cuski Powaznie ??? 19.01.06, 15:58 Powaznie ??? He he he... PS. 1 Ale gaduly )) PS. 2 Wczoraj gralem do 2 w nocy... oczy podpieralem na wykalaczkach )) Odpowiedz Link
mysza_81 Jasnowlosa cos wspomniala,bo weszlam na czata... 19.01.06, 16:02 Jasnowlosa cos wspomniala,bo weszlam na czata,ale pojawil sie ich pokoj i tak sie zaczelo A z drugiej strony domyslilam sie Odpowiedz Link
cuski Najwazniejsze, ze wszyscy sa zadowoleni :))) 19.01.06, 16:10 Najwazniejsze, ze wszyscy sa zadowoleni )) Odpowiedz Link
mysza_81 Re: Najwazniejsze, ze wszyscy sa zadowoleni :))) 19.01.06, 16:10 Tez tak uwazam Odpowiedz Link
speranzaa Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 17:43 no fajnie bylo, tylko ze malo co z tego slyszalam , bo musialam isc spacccccccccccc, bo juz polnoc wybila. nie mozecie wczesniej gadac? maverickowi cos zawsze przyjdzie do glowy pozna noca Odpowiedz Link
cuski Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 18:58 Asiu, wieczory sa najlepsze, bo wiekszosc z nas wtedy wraca z pracy Odpowiedz Link
magdeczka27 Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 13:12 cuski napisał: > Hey ludziska, dzisiaj wielka impreza na naszym czacie i na naszym radio > > PS. Stawcie sie obowiazkowo dzieki za zaproszenie moze bede Odpowiedz Link
cuski Madziu 19.01.06, 15:54 Madziu, impreza byla wczoraj, ale mysle ze powtorzymy ja w niedlugim czasie Odpowiedz Link
magdeczka27 Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 14:33 cuski napisał: > Hey ludziska, dzisiaj wielka impreza na naszym czacie i na naszym radio > > PS. Stawcie sie obowiazkowo pewnie bedziecie sie fajnie bawic wiec po co ja tam bede zawadzac bawcie sie super tylko nie puszczajcie smutnej muzyki prosze Odpowiedz Link
mysza_81 Magdeczka27 napisala 19.01.06, 15:41 Magdeczka27 napisala: "pewnie bedziecie sie fajnie bawic wiec po co ja tam bede zawadzac bawcie sie super tylko nie puszczajcie smutnej muzyki prosze" Jak to po co? Po to by sie fajnie bawic,przeciez towarzystwo jest okey Odpowiedz Link
cuski Muzyka byla jajcarska ! 19.01.06, 15:56 Muzyka byla jajcarska, bo Dj M4verick nadawal Odpowiedz Link
mysza_81 Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 19.01.06, 22:21 Impreza trwa,a ja musze juz zmykac Wiec dobranoc wszystkim mowie,a tym co w popoludniu tkwia,to milego popoludnia,a potem i slodkich snow,bez karaluchow PS.Trzymajta sie,bo mrozy nadchodza....bye Odpowiedz Link
m4verick Re: Dzisiaj Wielka Impreza na Czacie i na Radio ! 20.01.06, 01:29 a dzisiaj poprawiny tez? bo juz na czacie ludzi sporo, siedzi. Odpowiedz Link
cuski Oj bylo dzisiaj ludzisk na czacie i na radio ! 20.01.06, 06:28 Oj bylo dzisiaj ludzisk na czacie i na radio, az mnie uszy od sluchawek rozbolaly, a od gadania, az zaschlo mi w gardle )) PS. Prawdziwe cyber-party )) Odpowiedz Link
cuski Dobrej nocy Bogusia :) 20.01.06, 06:26 Dobrej nocy Bogusia PS. Nie uwierzysz, kto dzisiejszej nocy zadzwonil do naszego radia Odpowiedz Link
mysza_81 Uwierze,bo wiem kto dzwonil:) 20.01.06, 17:02 Uwierze,bo wiem kto dzwonil Magda)))))))))))))) Odpowiedz Link
mysza_81 No coz Magda jest uparta.... 20.01.06, 17:07 No coz Magda jest uparta i jak sobie cos postanowi,to dopnie tego Odpowiedz Link