Dodaj do ulubionych

Wierszyk moj malutki....

15.09.06, 05:08
Cos sie stalo - za malo,
Cos sie stalo - za duzo,
Cos sie z rak mi wyrwalo
I potrzasa ma dusza...
Wciaz

Cos sie zmienic powinno,
Cos sie chyba zmienilo,
Cos mnie meczy niewinna
Lecz przezyje
Bo musze

Dedykacja dla....
Moniboska
Obserwuj wątek
    • harajukugirl Re: Wierszyk moj malutki.... 15.09.06, 05:44
      Bom odpowiedzialna baba
      • cuski :) 15.09.06, 15:19
        smile
        • harajukugirl Cu 15.09.06, 15:21
          A to to wszystko musisz wiedziec... Ha,ha smile
          • cuski Mona 15.09.06, 15:22
            To juz mi sie usmiechnac nie mozna smile
            • harajukugirl Smiejmy sie... 15.09.06, 15:24
              I tak trzymaj, tylko mnie dziwi twoja domyslnosc.
              • cuski Domyslnosc ??? :))) 15.09.06, 15:26
                Domyslnosc ??? smile))
                • harajukugirl Re: Domyslnosc ??? :))) 15.09.06, 15:32
                  No mialam wrazenie ze usmiech mial podtext ale moze nie... dzieki za usmiech
                  mimo wszystko.
                  • cuski Mona 15.09.06, 15:34
                    Czasami jeden gest znaczy duzo wiecej, niz stronice zapisanego tekstu smile
                    • harajukugirl Re: Mona 17.09.06, 07:19
                      No ten gest ....te stronice...waga...moje zycie?
                      Tak byc nie powinno...coz moze pomoze...
                      pare uczuc i stworze....
                      prawie perfekcyjna...
                      monikowosc... inna...

                      Pozdrawiam Admina za weny przyczyne...pozdrawiam Aniola za chodzenie w kolo i
                      Ghurke i Tadzia i Zetke i Madzie i Aldone i Goske i Kikure sprosna i Jetpilot
                      starujac drinki nam serwujac i D.J.'a i Jozka za duchowosc luzna ( boze bron nie
                      oceniam- moge miec spostrzezenia!) Meveryka komika cynika fanatyka. Pozdrawaim i
                      caluje i nieumiarkuje przeciez jeszcze nie raz nawierszuje...
                      I tym wesolym akcentem...Dobranoc. Cmok na noc , Monikuchy pod poduchy niech sie
                      przysnia jej swintuchy...smile
                      • harajukugirl Zalezy wam na postach to macie mnie tez zalezy... 17.09.06, 07:32
                        ... na sztuce, aniolka nie opiepszaj Moniki za bycie rikikiki i spamowanie; my
                        dranie mamy to na sutanie... pozwol ,przebacz, zrozumiec moze czas sie na
                        umiec.. twe hormony szalone budza sie soon znudzone... dzieki bardzo...nie
                        wyrzuc; posiedz, pomysl, oszydzaj lecz zostaw...Dzieki smile Monika.
                        • harajukugirl Re: Zalezy wam na postach to macie mnie tez zalez 17.09.06, 07:50
                          No przyznam sie szczerze ze sama nie wierze; to mial byc post smialy; zrobil sie
                          watek maly...smile
                          • cuski Harajuku 19.10.06, 23:48
                            Rymujesz jak moj kumpel z Polski smile
                      • zbuntowany8aniol Harajuku 17.09.06, 18:50
                        Pozdrowienia za chodzenie w kolo??Hmmm,chyba lataniewink))
                        • harajukugirl Re: Harajuku 18.09.06, 05:22
                          No jak sie ma takie ladne skrzydelka to trzeba je chronic wiec sie chodzi...smile
                          P.S. Nie podlizuje sie!!!
                          • zbuntowany8aniol No wsumie masz racje...moje skrzydla,sa... 18.09.06, 12:11
                            ...snieznobiale niczym jak wyprane w Vizyrze,hihihi

                            PS>Dajze juz spokoj z tym podlizywaniembig_grinDD
      • ghurka Re: Wierszyk moj malutki.... 16.09.06, 03:22
        czas najwyzszy
      • ghurka Re: Wierszyk moj malutki.... 16.09.06, 04:00
        i moniboska chce zobaczyc , z tymi lyzwami.
    • ghurka Re: Wierszyk moj malutki.... 16.09.06, 03:24
      ladny wiersz .do nastepnego.
    • jetpilot1 Re: Wierszyk moj malutki.... 18.09.06, 21:42
      dzienx maleńka za pozdrowieniawink

      a teraz pije sobie jacka danielsa + wode gazowaną (już drugi tongue_out )
      • harajukugirl jetpilot 19.09.06, 21:31
        Pozdrawiam ponownie i smacznego! smile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka