Dodaj do ulubionych

Najpierw praca,potem imprezy:)))

15.09.06, 20:44
Wlasnie skonczylam powiedzmy poprawiac prace magisterskasmile))
A teraz ide polatac na zasluzony odpoczynek....udanego weekendu Wszystkim
zyczesmile)))))))))))
Obserwuj wątek
    • ghurka Re: Najpierw praca,potem imprezy:))) 16.09.06, 02:36
      ta praca musi byc jakas specjalna.jak znajde chwile czasu to sie zainteresuje
      skrobia bardziej doglebnie.
      • zbuntowany8aniol Ghurka 16.09.06, 19:56
        Ta praca jest specjalna,bo jest mojasmile))
        A tak na powaznie,to ilez ludzi tak zaczyna,ze najpierw imprezy,a potem nie
        maja czasu na podstawowe obowiazki....

        PS.A co do skrobi,to jest full wypas ksiazek na jej temat.
        • ghurka Re: Ghurka 17.09.06, 02:10
          no cale moje studia to byla jedna wielka impreza ,ale na wszystko mialem
          czas.najmniej na nauke, ale dzieki wrodzonym talentom dawalo sie rade calkiem
          dobrze.
          • harajukugirl Re: Ghurka 17.09.06, 06:47
            Reklama dzwignia handlu!
            • ghurka Re: Ghurka 17.09.06, 11:24
              niestety juz nie ma handlu
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka