zbuntowany8aniol 15.09.06, 20:44 Wlasnie skonczylam powiedzmy poprawiac prace magisterska)) A teraz ide polatac na zasluzony odpoczynek....udanego weekendu Wszystkim zycze))))))))))) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
ghurka Re: Najpierw praca,potem imprezy:))) 16.09.06, 02:36 ta praca musi byc jakas specjalna.jak znajde chwile czasu to sie zainteresuje skrobia bardziej doglebnie. Odpowiedz Link
zbuntowany8aniol Ghurka 16.09.06, 19:56 Ta praca jest specjalna,bo jest moja)) A tak na powaznie,to ilez ludzi tak zaczyna,ze najpierw imprezy,a potem nie maja czasu na podstawowe obowiazki.... PS.A co do skrobi,to jest full wypas ksiazek na jej temat. Odpowiedz Link
ghurka Re: Ghurka 17.09.06, 02:10 no cale moje studia to byla jedna wielka impreza ,ale na wszystko mialem czas.najmniej na nauke, ale dzieki wrodzonym talentom dawalo sie rade calkiem dobrze. Odpowiedz Link