Dodaj do ulubionych

Urysnów nocą...

07.01.02, 10:37
Będąc na Ursynowie wybrałem się na "nocny spacer" (w towarzystwie oczywiście,
bo sam to raczej bym się bał) i co?
Ano nic. Noc z soboty na piątek (przed weekendem), karnawał, największe osiedle
w Warszawie i w Polsce (nawet), a tu cisza i nawet pies z kulawą nogą (było
parę innych psów ale te kulawych nóg nie miały).
Może dlatego, że ciut zimno było ale czy na Ursynowie "życie nocne" nie
istnieje. Wierzyć mi się nie chce...
Może mój przewodnik nie znał miejsc, które warto nocą na Ursynowie
"nawiedzić"...?
Obserwuj wątek
    • gale Re: Urysnów nocą... 07.01.02, 11:15
      Ursynów to sypialnia, niestety. Dyskoteka w sypialni?

      gale
      ----
      gale.blog.pl
    • kulowoj Re: Urysnów nocą... 07.01.02, 23:17
      Rety, jak to, bałbyś się spacerować po Ursynowie w samotności?
      Tu jest bezpiecznie. Naprawdę. Choć można się bać, że się zabłądzi ...
      A co do nocnego życia - był jakiś czas temu wątek o knajpach na Ursynowie.
      Chyba nie jest aż tak źle. Dużych imprezowni nie uświadczysz, ale to chyba
      nawet lepiej. Małych lokali jest kilka i tylko od Twojej inwencji zależy do
      którego z nich trafisz :)
      Pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka