IP: 81.210.100.* 09.01.04, 19:56
Mam pewien problem, tzn dla niektórych to wcale nie byłby problem...Otórz
jestem z partnerem, i jest nam ze soba dobrze, a mnie bardzo zależy na tym
związku. Mój mężczyzna powiedział mi ostatnio,że powinnam być bardziej
twarda, zasadnicza i tajemnicza... ale ja nie wiem jak mam sie do tego
wsyztkiego zabrać.... nie wiem w jaki sposoób mam to zrobić. On jest
człowiekiem stanowyczym, i zawsze miał starsze kobiety... A ja nie chce go
stracić, bo jesli straciłabym jego, to nie miałabym nic. Nie wiem w jaki
sposób mam uczynić to, abym była twarda wobec niego... CO, mam odmówic mu
spotkania, jeśli i tak widzimy sie rzadko... nie mam pojęcia jak to zrobić,
ażeby później nie wynikło z tego nic złego... żeby nie było, że się już nim
nie interesuje... Nie wiem co mam ze sobą zrobić, nie moge się na niczym
skupić .... Proszę o jakiekolwiek wskazówki.
Obserwuj wątek
    • Gość: etamka Re: prosze... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.01.04, 21:29
      Hmm, moim zdaniem chodzi właśnie o to: jeżeli straciłabym jego, nie miałabym
      nic...Twarda - a może troszkę mniej zależna od niego, żeby nie powiedzieć
      uwieszona na nim? Tajemnicza - a może by tam na babski wyjazd w góry, sama, bez
      niego? Myślę, że powinnaś mieć też własne sprawy, tylko twoje, niekoniecznie
      tak trywialne, jak moje przykłady;).
      Gdybyś miała stracić ukochanego, już by odszedł - nie spełniasz wszystkich jego
      oczekiwań. A on chce naprawic te drobne usterki:) czyli jesteś prawie
      idealna...a takich kobiet raczej sie nie opuszcza.
    • leksheygyatso Kilka uwag ad vocem 10.01.04, 09:46
      witam,
      myslę,ze poruszyłaś b. ważny problem
      bardzo osobisty i intymny
      niekoniecznie do dyskusji na forum publicznym
      ale stało się:-)
      generalnie uważam,ze w związku nalezy mówić wprost o swoich oczekiwaniach,
      potrzebach, generalnie o uczuciach i wszystkim z tym związanym
      stereotypach,obawach etc.
      z drugiej strony każdy jest jak jest, taką osobe wybrałem i KOCHAM
      defacto niezależnie od tego jaka jest:-)
      dlatego myslenie o partnerze na zasadzie będziesz moją laleczką taką jaką sobie
      wymarzyłem niestety jest najczęściej niewerbalnym komunikatem jeśli nie
      bedziesz inna to ja zostawię Cię i pójde szukac tej laleczki:-(
      Dlatego uważam,ze powinnaś zacząc pracować nad sobą
      poznawac swoje emocje, potrzeby
      NIE BAC SIĘ
      uzyskac wsparcie od innych ludzi a szczególnie MĄDRYCH kobiet
      nie byc sama i nie tracić wiary i pewności siebie
      polecam warszawski ośrodek EKO OKO
      gdzie uzyskasz info o projekcie
      przeznaczonym dla kobiet
      Tańce w kręgu
      Sacred Circle Dance
      (warto spytac o podobne inicjatywy w Polsce)
      Ośrodek Kultury Ochoty
      Informacji udzielamy pod numerem telefonu:
      (0-prefiks-22) 822-64-87
      e-mail: zielenska@oko.com.pl
      polecam równiez strony OSKI zawierające spis najrozmaitszych grup wsparcia dla
      kobiet w Polsce( różnej kakości)
      www.oska.org.pl/informator/grupy04_03.html
      a także ośrodek do którego mam nawiększe zaufanie Laboratorium Psychedukacji w
      Warszawie w którym uzyskasz szczególowe info o warsztatach samorozwoju a także
      pomoc w znalezienu wiarygodnych i kompetentnych doradców w całej Polsce
      ( w Warszawie polecam w ciemno Barbarę Smolińską i Zofię Milską-Wrzosińską)
      www.lps.pl/index/warsztaty_rozwoju_osobistego/index.html
      KONTAKT:
      Laboratorium Psychoedukacji
      03-932 Warszawa
      ul. Katowicka 18
      TELEFONY:
      (022) 617-61-64
      (022) 616-13-72
      0501-201-490
      FAX
      (022) 617-24-52
      e-MAIL:
      lps@lps.pl
      WWW
      www.lps.pl
      pozdrawiam i życze duzo szczęścia w nowym roku
      NAMO AMITABHA BUDDHA
      lekshey gyatso


      • leksheygyatso Re: Kilka uwag ad vocem 10.01.04, 10:00
        Polecam równiez do konsultacji osobistej ew. kogo poleca poza Warszawą jedną z
        najmądrzejszych kobiet jaką spotkałem
        Olga
        PILINOW
        superwizor PTP
        nr lic. 22 Prywatna praktyka
        Warszawa
        tel. 0-602 526 578
        psychoterapia psychoanalityczna, szkolenie i superwizje
        pozdrawim
        NAMO AMITABHA BUDDHA
        lekshey

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka