Dodaj do ulubionych

DZISIAJ MIŁY PIĄTEK

26.03.10, 14:28
Szpilom się licznik przewinie i mi też. :D
Obserwuj wątek
    • kriss67 Re: DZISIAJ MIŁY PIĄTEK 26.03.10, 14:32
      Oby sie tylko nie we drugie strone:)
      • scorro Re: DZISIAJ MIŁY PIĄTEK 26.03.10, 14:36
        Dlatego nie napisałem, że się przekręci. :D
        • kriss67 Re: DZISIAJ MIŁY PIĄTEK 26.03.10, 14:41
          Przekręci, czyli wyjdzie nogami do przodu:)
    • woda.na.mlyn Re: DZISIAJ MIŁY PIĄTEK 26.03.10, 14:57
      Przy winie się szybciej przewinie ;)
      • scorro Re: DZISIAJ MIŁY PIĄTEK 26.03.10, 14:57
        Tak jest! :D
      • kriss67 Re: DZISIAJ MIŁY PIĄTEK 26.03.10, 14:58
        Wina i kara, Ikar dobrze o tym wie:)
    • twardycukierek Re: DZISIAJ MIŁY PIĄTEK 26.03.10, 16:07
      Pełza nam pauza ;P
    • twardycukierek pup n/t 27.03.10, 09:33

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka