scorro 26.03.10, 14:28 Szpilom się licznik przewinie i mi też. :D Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kriss67 Re: DZISIAJ MIŁY PIĄTEK 26.03.10, 14:32 Oby sie tylko nie we drugie strone:) Odpowiedz Link Zgłoś
scorro Re: DZISIAJ MIŁY PIĄTEK 26.03.10, 14:36 Dlatego nie napisałem, że się przekręci. :D Odpowiedz Link Zgłoś
kriss67 Re: DZISIAJ MIŁY PIĄTEK 26.03.10, 14:41 Przekręci, czyli wyjdzie nogami do przodu:) Odpowiedz Link Zgłoś
woda.na.mlyn Re: DZISIAJ MIŁY PIĄTEK 26.03.10, 14:57 Przy winie się szybciej przewinie ;) Odpowiedz Link Zgłoś
kriss67 Re: DZISIAJ MIŁY PIĄTEK 26.03.10, 14:58 Wina i kara, Ikar dobrze o tym wie:) Odpowiedz Link Zgłoś