Dodaj do ulubionych

Mowcie co chcecie, ale to pikne jest

25.10.10, 08:57
/10,88292,8561337,Nocny_montaz_ogromnych_rygli_na_stadionie.html]Trzeba na filmie przetrwac pierwsze 10 sekund strumyczka lajna reklamowego[/url]
Obserwuj wątek
    • szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 08:58
      Tutaj, kurde, ten filmik
      • redundant No, nie wiem... :P 25.10.10, 09:28
        1. Pompy do betonu żadnej nie ma.
        2. Jak już nie ma pompy, to chociaż jakaś rozpierducha by się przydała. A tu nic. :/

        Innymi słowy - zdania wśród uczonych są podzielone. :P
        • milleniusz Re: No, nie wiem... :P 25.10.10, 21:13

          > 2. Jak już nie ma pompy, to chociaż jakaś rozpierducha by się przydała. A tu nic. :/

          Nie no, poczekaj, będzie. Polski kibic nie jest jeszcze taki postępowy, żeby r*zjebać nieukończony stadion. To wbrew logice i nauce boskiej, zresztą.
          • redundant Re: No, nie wiem... :P 25.10.10, 22:44
            Ale o epic fail się rozchodzi tutej. Nie jakąś tam prostacką napierdalankę spod remizji rodem i płonące krzesełka. Ale prawdziwą katastrofę, w sensie zorbowskim. :)
            • milleniusz Re: No, nie wiem... :P 26.10.10, 19:59
              Epic fail, powiadasz? No tak, czy owak będzie trzeba poczekać do pierwszego meczu naszej reprezentacji. :]
      • milleniusz Perwera 25.10.10, 21:10
        Ale i tak wolę gołe baby.
        • szwagier_z_niemodlina Re: Perwera 26.10.10, 08:37
          milleniusz napisał:

          > Ale i tak wolę gołe baby.


          Mille, nie badzmy Pewexami. Nie mieszajmy dowch roznych systemow walutowych.
          • milleniusz Re: Perwera 26.10.10, 20:00
            Uważasz, że goliźnie z betonem nie po drodze? To błąd. Wielbłąd nawet!
    • twardycukierek Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:34
      To jest w fast forward czy przedozowałam kawę? :O
      • szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:40
        "Poklatkowe" to jest.
        A rygle som z betonu juz.
        A Cuxi ma @:-) A Redundzik nie, bo nie chcial. :-)
        • twardycukierek Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:43
          ... żartuję ;) A Ty jesteś który w tym filmie? ;)

          Dzięki, zerkam! Red ma ode mnie też maila, którego nie chce :D
          • szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:50
            Ja beton glownie wylewam :-)
            • twardycukierek Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:52
              Nie bądź taki skromny ;O A tak w ogóle podoba Ci się ten stadion?
              • szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:56
                Stadion jak stadion. Zobaczymy w praniu. Ale mnie cieszy skladanie czegos tak duzych klockow :-) I jeki udreczonych trolli wpisujacych sie pod takimi informacjami, nieodmiennie w duchu "to i tak do dupy jest, a ja mam to w dupie".
                • redundant Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 10:22
                  A po co to w nocy? Bo coś łatwiej/taniej/lepiej w ciszy?
                  Czy po prostu napięty harmonogram?
                  • szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 14:59
                    Noca przewoza z bocznicy na miejsce i od razu skladaja. :-)
                • twardycukierek Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 17:33
                  Lubię takie rzeczy wiedzieć o Tobie :)
    • king.james Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:48
      Robi wrażenie. :)
    • der_wanderer Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 10:11
      Ku chwale ojczyzny!
      www.youtube.com/watch?v=6T0hzPwwkoU&feature=related
      • szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 14:59
        Taaa-jest!
    • lupus76 Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 10:22
      Niech Ci będzie Szwagrze: mam plebejski gust i spaczone poczucie piękna :D
      • szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 15:00
        Calkiem jak ja :-ß
    • razzmatazzy Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 16:02
      Ładnie się te dźwigi ruszają :) Prawie jak 'Jezioro łabędzie' :D
      Czołem Bro! :))
    • fallen86 Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 26.10.10, 04:44
      Ciekawe! :D
      Szkoda tylko że widok z kamery był nijaki, można by wybrać lepszą perspektywę.
      • drzejms-buond Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 26.10.10, 09:47
        n/t

        ...ale który konkretnie ci się podobał, ten w kabinie czy na drabinie?
    • forumowicz_pospolity Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 26.10.10, 20:01
      raaazem raaa-zem!:)
      i niedlugo na meczyk,fajosko bedzie móc cos olukac na takim obiekcie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka