szwagier_z_niemodlina 25.10.10, 08:57 /10,88292,8561337,Nocny_montaz_ogromnych_rygli_na_stadionie.html]Trzeba na filmie przetrwac pierwsze 10 sekund strumyczka lajna reklamowego[/url] Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 08:58 Tutaj, kurde, ten filmik Odpowiedz Link Zgłoś
redundant No, nie wiem... :P 25.10.10, 09:28 1. Pompy do betonu żadnej nie ma. 2. Jak już nie ma pompy, to chociaż jakaś rozpierducha by się przydała. A tu nic. :/ Innymi słowy - zdania wśród uczonych są podzielone. :P Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: No, nie wiem... :P 25.10.10, 21:13 > 2. Jak już nie ma pompy, to chociaż jakaś rozpierducha by się przydała. A tu nic. :/ Nie no, poczekaj, będzie. Polski kibic nie jest jeszcze taki postępowy, żeby r*zjebać nieukończony stadion. To wbrew logice i nauce boskiej, zresztą. Odpowiedz Link Zgłoś
redundant Re: No, nie wiem... :P 25.10.10, 22:44 Ale o epic fail się rozchodzi tutej. Nie jakąś tam prostacką napierdalankę spod remizji rodem i płonące krzesełka. Ale prawdziwą katastrofę, w sensie zorbowskim. :) Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: No, nie wiem... :P 26.10.10, 19:59 Epic fail, powiadasz? No tak, czy owak będzie trzeba poczekać do pierwszego meczu naszej reprezentacji. :] Odpowiedz Link Zgłoś
szwagier_z_niemodlina Re: Perwera 26.10.10, 08:37 milleniusz napisał: > Ale i tak wolę gołe baby. Mille, nie badzmy Pewexami. Nie mieszajmy dowch roznych systemow walutowych. Odpowiedz Link Zgłoś
milleniusz Re: Perwera 26.10.10, 20:00 Uważasz, że goliźnie z betonem nie po drodze? To błąd. Wielbłąd nawet! Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:34 To jest w fast forward czy przedozowałam kawę? :O Odpowiedz Link Zgłoś
szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:40 "Poklatkowe" to jest. A rygle som z betonu juz. A Cuxi ma @:-) A Redundzik nie, bo nie chcial. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:43 ... żartuję ;) A Ty jesteś który w tym filmie? ;) Dzięki, zerkam! Red ma ode mnie też maila, którego nie chce :D Odpowiedz Link Zgłoś
szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:50 Ja beton glownie wylewam :-) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:52 Nie bądź taki skromny ;O A tak w ogóle podoba Ci się ten stadion? Odpowiedz Link Zgłoś
szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:56 Stadion jak stadion. Zobaczymy w praniu. Ale mnie cieszy skladanie czegos tak duzych klockow :-) I jeki udreczonych trolli wpisujacych sie pod takimi informacjami, nieodmiennie w duchu "to i tak do dupy jest, a ja mam to w dupie". Odpowiedz Link Zgłoś
redundant Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 10:22 A po co to w nocy? Bo coś łatwiej/taniej/lepiej w ciszy? Czy po prostu napięty harmonogram? Odpowiedz Link Zgłoś
szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 14:59 Noca przewoza z bocznicy na miejsce i od razu skladaja. :-) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 17:33 Lubię takie rzeczy wiedzieć o Tobie :) Odpowiedz Link Zgłoś
king.james Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 09:48 Robi wrażenie. :) Odpowiedz Link Zgłoś
der_wanderer Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 10:11 Ku chwale ojczyzny! www.youtube.com/watch?v=6T0hzPwwkoU&feature=related Odpowiedz Link Zgłoś
szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 14:59 Taaa-jest! Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 10:22 Niech Ci będzie Szwagrze: mam plebejski gust i spaczone poczucie piękna :D Odpowiedz Link Zgłoś
szwagier_z_niemodlina Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 15:00 Calkiem jak ja :-ß Odpowiedz Link Zgłoś
razzmatazzy Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 25.10.10, 16:02 Ładnie się te dźwigi ruszają :) Prawie jak 'Jezioro łabędzie' :D Czołem Bro! :)) Odpowiedz Link Zgłoś
fallen86 Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 26.10.10, 04:44 Ciekawe! :D Szkoda tylko że widok z kamery był nijaki, można by wybrać lepszą perspektywę. Odpowiedz Link Zgłoś
drzejms-buond Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 26.10.10, 09:47 n/t ...ale który konkretnie ci się podobał, ten w kabinie czy na drabinie? Odpowiedz Link Zgłoś
forumowicz_pospolity Re: Mowcie co chcecie, ale to pikne jest 26.10.10, 20:01 raaazem raaa-zem!:) i niedlugo na meczyk,fajosko bedzie móc cos olukac na takim obiekcie Odpowiedz Link Zgłoś