lidka449 16.05.12, 23:36 dajmy spokoj Andrzejowi ,nie lubie ludziom dokuczac i Wy tez odpuscie :) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
torado Re: ugoda... 16.05.12, 23:41 lidka449 napisała: > dajmy spokoj Andrzejowi ,nie lubie ludziom dokuczac i Wy tez odpuscie :) hihihihihhihihihihhihihihihihihihih....... Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej256 Re: ugoda... 16.05.12, 23:43 lidka449 napisała: > dajmy spokoj Andrzejowi ,nie lubie ludziom dokuczac i Wy tez odpuscie :) Prosze o zalinkowanie postu, gdzie mi sie dokucza : ) Chetnie zobacze. Odpowiedz Link Zgłoś
lidka449 Re: ugoda... 16.05.12, 23:54 ja tu z ludzkim odruchem,ze bylo Ci nieswojo :) pokoj buduje ,niezgoda rujnuje Odpowiedz Link Zgłoś
torado Re: ugoda... 16.05.12, 23:57 lidka449 napisała: > pokoj buduje ,niezgoda rujnuje ech....;-) Odpowiedz Link Zgłoś
lidka449 Re: ugoda... 17.05.12, 00:03 przyslowia sa madroscia narodow i chetnie z nich korzystam Tobie rowniez polecam :) Odpowiedz Link Zgłoś
torado Re: ugoda... 17.05.12, 00:10 lidka449 napisała: > przyslowia sa madroscia narodow > i chetnie z nich korzystam Tobie rowniez polecam :) a dziękuję dziękuję ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
andrzej256 Re: ugoda... 17.05.12, 00:15 lidka449 napisała: > ja tu z ludzkim odruchem,ze bylo Ci nieswojo :) > pokoj buduje ,niezgoda rujnuje Ok! No bo nieswojo bylo mi przeciez nie z powodu dokuczania... Odpowiedz Link Zgłoś
lidka449 Re: ugoda... 17.05.12, 00:22 tak wiem i wnioslam poprawke,pax,pax.pax :) Odpowiedz Link Zgłoś