16.05.12, 23:36
dajmy spokoj Andrzejowi ,nie lubie ludziom dokuczac i Wy tez odpuscie :)
Obserwuj wątek
    • torado Re: ugoda... 16.05.12, 23:41
      lidka449 napisała:

      > dajmy spokoj Andrzejowi ,nie lubie ludziom dokuczac i Wy tez odpuscie :)

      hihihihihhihihihihhihihihihihihihih.......
    • andrzej256 Re: ugoda... 16.05.12, 23:43
      lidka449 napisała:

      > dajmy spokoj Andrzejowi ,nie lubie ludziom dokuczac i Wy tez odpuscie :)

      Prosze o zalinkowanie postu, gdzie mi sie dokucza : ) Chetnie zobacze.
      • lidka449 Re: ugoda... 16.05.12, 23:54
        ja tu z ludzkim odruchem,ze bylo Ci nieswojo :)
        pokoj buduje ,niezgoda rujnuje
        • torado Re: ugoda... 16.05.12, 23:57
          lidka449 napisała:

          > pokoj buduje ,niezgoda rujnuje

          ech....;-)
          • lidka449 Re: ugoda... 17.05.12, 00:03
            przyslowia sa madroscia narodow
            i chetnie z nich korzystam Tobie rowniez polecam :)
            • torado Re: ugoda... 17.05.12, 00:10
              lidka449 napisała:

              > przyslowia sa madroscia narodow
              > i chetnie z nich korzystam Tobie rowniez polecam :)

              a dziękuję dziękuję ;-)
        • andrzej256 Re: ugoda... 17.05.12, 00:15
          lidka449 napisała:

          > ja tu z ludzkim odruchem,ze bylo Ci nieswojo :)
          > pokoj buduje ,niezgoda rujnuje

          Ok! No bo nieswojo bylo mi przeciez nie z powodu dokuczania...
          • lidka449 Re: ugoda... 17.05.12, 00:22
            tak wiem i wnioslam poprawke,pax,pax.pax :)
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka