mariolka99
26.02.06, 22:12
Mam doła megafulwypas, życ mi sie nie chce, nie jestem partnerem do rozmów.
Nieraz uda mi sie szczeknąc złosliwie na jakiś niezobowiązujący temat ale i
do tego już mi brak ochoty;/
Sory, jak wróce do żywych to dam znać.
Buźka.