Dodaj do ulubionych

Przepraszam Was

26.02.06, 22:12
Mam doła megafulwypas, życ mi sie nie chce, nie jestem partnerem do rozmów.
Nieraz uda mi sie szczeknąc złosliwie na jakiś niezobowiązujący temat ale i
do tego już mi brak ochoty;/
Sory, jak wróce do żywych to dam znać.
Buźka.
Obserwuj wątek
    • krakowski_inseminator Re: Przepraszam Was 26.02.06, 22:42
      Jeśli potrzebowałabyś kogoś do pogadania, to napisz...
      Trzymaj się dzielnie :*
    • anula001 Re: Przepraszam Was 26.02.06, 22:58
      jak cos, to nr gg znasz.

      Trzymaj sie mala:)
    • emzecik Re: Przepraszam Was 27.02.06, 22:41
      :-*, ggadulca nie proponuję...

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka