greg9999
04.04.07, 14:14
Nie mogę już patrzeć na te paskudne domy stawiane przez nowobogackich
zupełnie pozbawionych gustu. Popatrzcie tylko na ten koszmar:
fotoforum.gazeta.pl/72,2,864,60005184.html
I proszę nie myśleć, że komuś zazdroszczę sukcesu, bo nie o to chodzi. Boli
mnie po prostu, że chyba nigdzie na świecie nie ma tak ohydnych domów jak w
Polsce. Przecież ludzie jeżdżą po świecie, oglądają różne cuda. Dlaczego
więc, mając przecież sporo kasy, nie potrafią tworzyć czegoś pięknego i
gustownego?