flisy 17.08.09, 10:40 [b][size=40]?[/size][/b] `~!@#$%^&*()_+}{:|?><,./;\=- Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
twardycukierek Re: ` 17.08.09, 10:44 Wrrrrr... ani mi się śni klikać na 'graj' ;/ Odpowiedz Link Zgłoś
flisy Re: ` 17.08.09, 10:47 [b][size=40][color=orange]![/color][/size][/b] /.;,?>:<=)-*(+_)(*&^%$#@! Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: ` 17.08.09, 10:59 Ech, z Górniak to jest dziwna sprawa. Wyśmienite głosisko, do tego niezłe opakowanie, tylko braki w inteligencji plus zarozumiałość i bufonada skutecznie zrażają do niej ludzi. Taki doskonałe przeciwieństwo Madonny :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: ` 17.08.09, 15:36 Wiesz, a na mnie jej głos działa jak paliwo rakietowe ;# Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: ` 17.08.09, 18:24 Nazwijmy to raczej wystrzałem ;D na orbitę. Odpowiedz Link Zgłoś
lupus76 Re: ` 17.08.09, 18:33 Hmmmmmm. Kosmiczne doznania.... no nie wiedziałem, że jesteś aż taką fanką :) Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: ` 17.08.09, 18:38 Taaaaa, to wręcz KULT: nie słucham jej, nie mogę na nią patrzeć, nie śmiem! Wrrrrrrrrrrrrr................. ;# Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: ` 17.08.09, 18:47 Chcesz cukierkowego wejścia smoka? Wrzuć Edytkę ;/////////// Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: ` 17.08.09, 23:02 Jasne, za kogo mnie MASH? :D Oooooo, jestem tak blisko oglądania wszystkich od początku! Po Twoim przypomnieniu wrzuciłam scenę, Monsieur Alfonse ma atak... serca ;D z powodu Mme Edith :D Odpowiedz Link Zgłoś
twardycukierek Re: ` 17.08.09, 12:23 Wrzuć jeszcze Dodę a posmakujesz moich zębów ;)) ;# Odpowiedz Link Zgłoś