17.08.09, 10:40
[b][size=40]?[/size][/b]

`~!@#$%^&*()_+}{:|?><,./;\=-
Obserwuj wątek
    • twardycukierek Re: ` 17.08.09, 10:44
      Wrrrrr... ani mi się śni klikać na 'graj' ;/
      • evva78 Re: ` 17.08.09, 10:47
        Też jesteś "big fan"? :))
        • twardycukierek Re: ` 17.08.09, 11:10
          Toczę 'big piana'!

          ;D ;&
      • flisy Re: ` 17.08.09, 10:47
        [b][size=40][color=orange]![/color][/size][/b]

        /.;,?>:<=)-*(+_)(*&^%$#@!
    • lupus76 Re: ` 17.08.09, 10:59
      Ech, z Górniak to jest dziwna sprawa. Wyśmienite głosisko, do tego niezłe
      opakowanie, tylko braki w inteligencji plus zarozumiałość i bufonada skutecznie
      zrażają do niej ludzi. Taki doskonałe przeciwieństwo Madonny :D
      • twardycukierek Re: ` 17.08.09, 15:36
        Wiesz, a na mnie jej głos działa jak paliwo rakietowe ;#
        • lupus76 Re: ` 17.08.09, 18:21
          Odlatujesz? :D
          • twardycukierek Re: ` 17.08.09, 18:24
            Nazwijmy to raczej wystrzałem ;D na orbitę.
            • lupus76 Re: ` 17.08.09, 18:33
              Hmmmmmm. Kosmiczne doznania.... no nie wiedziałem, że jesteś aż taką fanką :)
              • twardycukierek Re: ` 17.08.09, 18:38
                Taaaaa, to wręcz KULT: nie słucham jej, nie mogę na nią patrzeć, nie śmiem!
                Wrrrrrrrrrrrrr................. ;#
                • lupus76 Re: ` 17.08.09, 18:44
                  Jak chiński cesarz :D
                  • twardycukierek Re: ` 17.08.09, 18:47
                    Chcesz cukierkowego wejścia smoka? Wrzuć Edytkę ;///////////
                    • lupus76 Re: ` 17.08.09, 18:58
                      Jakie wejście? Masz odwagę, żeby
                      kliknąć? :D
                      • twardycukierek Re: ` 17.08.09, 23:02
                        Jasne, za kogo mnie MASH? :D Oooooo, jestem tak blisko oglądania wszystkich od
                        początku! Po Twoim przypomnieniu wrzuciłam scenę, Monsieur Alfonse ma atak...
                        serca ;D z powodu Mme Edith :D
    • twardycukierek Re: ` 17.08.09, 12:23
      Wrzuć jeszcze Dodę a posmakujesz moich zębów ;)) ;#

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka