Dodaj do ulubionych

Odruch wymiotny mam

02.01.17, 11:33
To spod jego pióra wyszła Szopka Noworoczna w TVP. Jest szefem TVP 2. Był w opozycji i w PZPR, kpił z Kaczyńskich, pisał do "Gazety Polskiej". Gdyby to nie była prawda, taka biografia brzmiałaby jak fantastyka. Oto Marcin Wolski - człowiek z science fiction.

weekend.gazeta.pl/weekend/1,152121,20396354,nadredaktor-kim-jest-marcin-wolski-nowy-szef-tvp-2.html#MT
Mówią ,że tylko krowa nie zmienia poglądów - ale na litość -ile razy???Za komuny Wolski,wydawało się ,miał pazur i był satyrykiem pełną gębą.Z biegiem lat okazał się chorągiewką, człowiekiem zupełnie bez honoru.
Obserwuj wątek
    • jaga_22 Re: Odruch wymiotny mam 02.01.17, 12:24
      Obejrzałam,bo muszę znać wroga,choć im podniosłam oglądalność.
      Bezwstydnicy.
      A oto jak skwitował mój ksiądz .

"Dobra robota Towarzyszu Wolski!
      Aktyw artystyczny także stanął na wysokości zadania:
      Jacek Borkowski, Jerzy Zelnik, Aleksandra Ciejek-Ziemkiewicz, Katarzyna Sawczuk, Aldona Struzik, Tadeusz Chudecki, Jan Kulczycki, Zbigniew Lesień, Mariusz Odwarzny, Marta Jaoko, i Andrzej Rosiewicz. Po prostu WSTYD"
      • ewa9717 Re: Odruch wymiotny mam 02.01.17, 12:33
        Nie oglądałam, bo od lat mam na tego kogoś odruch jak Iryska, a i uwierzyć nie mogę, ze dzisiejszy prawdziwy wolak kaczy to ten dawny Wolski z Sześćdziesiątki. I Rosiewicz, ach, jaki to fajny chłopak był...
          • iryska2604 Re: Odruch wymiotny mam 02.01.17, 16:49
            - Strasznie łatwo jest zrobić szopkę jednostronną, strasznie łatwo jest służyć jednej stronie. I strasznie łatwo jest potem nie patrzeć innym w oczy, zwłaszcza, gdy oczy rozbiegane - mówi w rozmowie z Gazeta.pl Jerzy Kryszak o tegorocznej "Szopce.." w TVP.

wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/7,114883,21195095,jerzy-kryszak-o-szopce-noworocznej-jazda-po-sikorskim-prymitywna.html#MT
            Bardzo mądrze skomentował to Kryszak. Wolski juz sie całkiem zeszmacił i zastanawiam się czy on sobie nie zdaje sprawy jak go inni odbierają? Chyba nie - on należy do tych nieprzemakalnych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka