Dodaj do ulubionych

ALE NUMER !!!

24.04.21, 19:17
"Ja tam bym dla pewności jeb... jeszcze fotoradar. Co by kobitom wyhamować już przy wyjściu zapał i prędkość na zakupy. A przynajmniej jakby jej cyknął fotę, to byłby tzw. >>cashback<< z wydanych pieniędzy i to bez potrzeby użycia kart lojalnościowych" - proponował następny komentator.

wroclaw.wyborcza.pl/wroclaw/7,35771,27015665,w-jaworze-na-chodniku-znajduja-sie-progi-zwalniajace.html#S.main_topic-K.C-B.6-L.3.maly
Obserwuj wątek
  • dociek Re: ALE NUMER !!! 27.04.21, 09:52
   Skrajnie katolicki dziennikarz Tomasz Terlikowski przejrzał na oczy?

   KUL jest taki, jaki w przeważającej mierze jest dziś Kościół w Polsce

   - Większości polskich duchownych będzie bliżej do poglądów księdza Tadeusza Guza, niż do księdza Alfreda Wierzbickiego - ocenia Tomasz P. Terlikowski, dziennikarz i publicysta katolicki, pisarz i filozof.
   W jakim kierunku zmierza Katolicki Uniwersytet Lubelski?

   W największym skrócie: w tym samym, w jakim zmierza większość polskiego Kościoła. Uczelnia niczym się tutaj nie różni. Większości polskich duchownych będzie bliżej do poglądów księdza Tadeusza Guza, niż do opinii księdza Alfreda Wierzbickiego.Większość duchowieństwa niechętnie patrzy na rozliczanie i karanie przestępstw pedofilskich w Kościele, a już na pewno na próby wyciągania konsekwencji wobec hierarchów za zaniedbania w tej kwestii. Reasumując – KUL jest taki, jaki w przeważającej mierze jest dziś kler w Polsce.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka