zajbel Re: Tak bym chciała ! 28.05.09, 22:27 czyli 3 x O tzn brak, odwagi, okazji, ochoty Odpowiedz Link
chochlik5 Re: Tak bym chciała ! 29.05.09, 10:06 Chciała bym zrobić porządek w szfie i pozbyć się od dawna nie noszonych ciuchów, ale nie chce mi się, bo jak pomyślę że to wszystko trzeba sensownie pochować albo popakować to brak mi odwagi. Boję się że zabraknie mi sił do sfinalizowania zamierzenia.. Odpowiedz Link
polnaro Re: Tak bym chciała ! 29.05.09, 14:25 Jeśli to "coś" zależy od Ciebie, to po prostu zastanów się od czego zacząć i do dzieła, nie ma nic gorszego niż po czasie żałować, że nie zrobiliśmy czegoś co należało zrobić. Gorzej jeśli chciałabyś czegoś, co nie zależy od Ciebie / ja to właśnie przerabiam/, a mogłoby uszczęśliwić i Ciebie, i kogoś drogiego. Jak zmotywować bliską osobę do podjęcia działania we właściwym kierunku? Odpowiedz Link
anoagata Re: Tak bym chciała ! 29.05.09, 14:58 Chyba w tym sęk ,że właśnie nie zależy od forum albo bardzo zależy od forum,chcę podyskutować na forum a tu co się dzieje!! Jedna baba drugiej babie zasadziła w d.... gr.... no i idę do ogrodu..Pozdrawiam wszystkich jakoś mi tu nie pasi niech mnie ktoś z tego wyprowadzi,jeżeli ja błądzę. Odpowiedz Link
laskanebeska_live Re: Tak bym chciała ! 29.05.09, 15:45 Ja tam jestem nowa i wiecej podglądaczka ale poczytałam sobie to i owo bo z koniecznosci (choroba) miałam sporo czasu.Anoagato,ty chyba trzymałaś nie z tym z kim trzeba...Przyjaciół sie dobiera wg jakichs cech,nie? Odpowiedz Link
anoagata Re: Tak bym chciała ! 29.05.09, 16:10 Jako mój watek to okupuję nara kompa tak napisała wilczyca i jestem jej dżwięczna /tak napiasałam/.Lasko! właśnie nie rozumiemy się przyjaciół na forum nie szukam tu jest dyskusja tak ja myślę a może jestem w błędzie bo od niedawna tu jestem i tych konwenansów jeszcze nie poznałam.Dzieki Irysko ,że dałaś wpis ale zapoznałam się tylko co nie co. Odpowiedz Link
floema Re:Anoagata 30.05.09, 09:50 Mnie się wydaje,że powinnaś napisać do kilku albo jednej wyselekcjonowanej osoby na priva.Wybierz osobę /po zapoznaniu się przez ogólną wyszukiwarkę/ ,która jest długo na forum a przed tym przeczytaj jej wypowiedzi chociaż w interesującym Cię zakresie.Nie wszyscy mający nicki, mają pocztę gazety a własne skrzynki mogą mieć zastrzeżone. Odpowiedz Link
wadera1953 Re:Anoagata 20.06.09, 21:33 A dlaczego cnotę straciłaś chyba ,że jeszcze masz.Głupa palisz i tyle.Wejdź na foeum Bez granic to zrozumiesz więcej. Tam tak nie -ą,ają. Odpowiedz Link
pan666 Re:Anoagata 21.06.09, 07:03 anoagata napisała: Floema! ale dlaczego?? _______________________ Drogi Agacie ! chcialo by ci sie ale niewiesz jak? wybierz sie ta tance do pobliskiej Remizy Strazackiej a z pewnoscia znajdzie sie ktos chetny by cie przerznac ! Odpowiedz Link
aga-kosa Re:Anoagata 21.06.09, 08:14 pan 666 udostępniła wszystkim dobry tekst kabaretowy dla III wieku .Oj , boję się ja boję ,że i mnie to dopadnie. Nie piszę o braku czeku, bo to trzeba mieć emeryturę ,którą warto w banku przechowywać.Widzę ,że wiele więcej czasu zajmują drobne czynności i dlatego chciałabym aby doba miała 36 godzin ,no i niech ich w roku dalej będzie 365.aga Odpowiedz Link
oneze-nkowa Re:Anoagata 21.06.09, 08:47 Były trzy dwójki i juz z dwójek zrobiły się trzy szóstki jakie to proste. Odpowiedz Link
anoagata Re:Anoagata 21.06.09, 19:13 Aj straciłam tyle czasu a tu taki komplement to ty Pan tak do mnie mów bo tak mi dobrze a ja nie wiedziałam o tym ze mnie jeszcze ktoś porżnie. Odpowiedz Link
pan666 Re: Tak bym chciała !,ale co ???? ,zapomnialam ! 20.06.09, 08:53 Ostatnio stwierdzono u mnie Syndrom Starczego Braku Skupienia Uwagi /SSBSU/. Przejawia się on następująco: - Decyduję się na podlanie ogrodu. - Kiedy rozwijam wąż do podlewania ogrodu, patrzę na mój samochód i stwierdzam, że wymaga umycia. - Kiedy udaję się po kluczyki do samochodu zauważam leżącą na stole pocztę i rachunki, które wcześniej wyjęłam ze skrzynki. - Postanawiam przejrzeć pocztę przed umyciem samochodu. - Kładę kluczyki na stole i wrzucam reklamy do kosza i zauważam, że jest pełny. - Decyduję się odłożyć rachunki i opróżnić kosz. - Wtedy przychodzi mi na myśl, że wychodząc z koszem do śmietnika będę blisko skrzynki pocztowej więc mogę najpierw wysłać rachunki płatne czekiem. - Biorę do ręki leżącą na stole książeczkę czekową i stwierdzam, że został mi jeden czek. Nowa książeczka czekowa jest w biurku w gabinecie. -Wchodzę do gabinetu a na biurku stoi puszka Coca Coli, którą niedawno piłam. - Stwierdzam, że Coca Cola jest ciepła i trzeba ją wstawić do lodówki. -Idąc do kuchni z Coca Colą w ręku zwracam uwagę na kwiaty na parapecie wymagają podlania. - Odstawiam Coca Colę na parapet i … odkrywam leżące tam moje okulary, których szukałam od samego rana. -Postanawiam, że lepiej będzie jeżeli je zaraz położę z powrotem na biurko, ale najpierw podleję kwiaty. - Odkładam okulary na parapet i idę do kuchni po wodę. Nagle zauważam pilota telewizyjnego. Ktoś zostawił go na stole kuchennym. - Zdaję sobie sprawę, że wieczorem kiedy będziemy chcieli oglądać telewizję będę znowu szukała pilota i nie przypomnę, że jest na stole kuchennym. Decyduję się położyć go na miejsce przy telewizorze. Tam gdzie powinien być. Ale najpierw podleję kwiaty. - Przy nalewaniu wody do dzbanka wylewa się trochę na podłogę. Odkładam pilota na stół, biorę szmatę i wycieram podłogę. - Wracam do pokoju i próbuję sobie przypomnieć co ja właściwie chciałem zrobić. Pod koniec dnia: > Ogród jest nie podlany > Samochód jest nie umyty > Rachunki są nie zapłacone > Puszka ciepłej Coca coli stoi na biurku > Kwiaty są suche > Jest tylko jeden czek w mojej książeczce czekowej > Nie mogę znaleźć pilota telewizyjnego > Nie mogę znaleźć moich okularów > I nie wiem co zrobiłam z kluczykami od samochodu A kiedy zastanawiam się dlaczego dzisiaj nic nie zostało zrobione jestem naprawdę zdumiona bo wiem, że przez calutki dzień byłam bardzo zajęta i jestem rzeczywiście zmęczona. Zdaję sobie sprawę z tego, że jest to poważny problem. Mam jeszcze prośbę. Przekaż tę informację wszystkim, których znasz, bo nie pamiętam komu ją już opowiadałam. Nie śmiej się, jeżeli to nie jesteś Ty, Twój dzień nadchodzi ! > STARZENIE SIĘ JEST NIEUNIKNIONE > DOROŚLENIE JEST OPCJONALNE > ŚMIANIE SIĘ Z SAMEGO SIEBIE JEST TERAPEUTYCZNE Odpowiedz Link
wadera1953 Re: Tak bym chciała !,ale co ???? ,zapomnialam ! 20.06.09, 21:30 U nas z czeków chyba się raczej nie korzysta tak na co dzień. Cyt...- Biorę do ręki leżącą na stole książeczkę czekową i stwierdzam, że został mi jeden czek. Nowa książeczka czekowa jest w biurku w gabinecie...koniec cyt. Odpowiedz Link
pan666 Re: Tak bym chciała !,ale co ???? ,zapomnialam ! 21.06.09, 06:59 wadera1953 napisała: > U nas z czeków chyba się raczej nie korzysta tak na co dzień. > > Cyt...- Biorę do ręki leżącą na stole książeczkę czekową i stwierdzam, że > został mi jeden czek. Nowa książeczka czekowa jest w biurku w > gabinecie...koniec cyt. po inwazji "plastic card" checki zadko sie uzywa-dobre do placenia rachunkow,ew.zlodziej nic na tym niezyska gdyz chec na dana osobe/firme , ja w dalszym ciagu uzywam checow - "stary dinosaur" ze mnie. Odpowiedz Link
wadera1953 Re: Tak bym chciała !,ale co ???? ,zapomnialam ! 21.06.09, 08:12 Jak wolisz checę to dobrze ,też nie lubię plastiku i gumy..Ha,ha,ha. Odpowiedz Link