Dodaj do ulubionych

Humor poprawia zycie ...

19.07.09, 09:44

... szczegolnie jesli jest taka nudna pogoda jak u mnie ...
nie pada, ale slonca tez nie ma, i ochlodzilo sie.

Przyslal mi to pewien pan z Krakowa "listem okreznym", dostaje takie
od niego od czasu do czasu.


Project Manager usiadł w samolocie obok małej dziewczynki.
Manager zagadał do dziewczynki i spytał czy ma ochotę trochę z nim
porozmawiać.Dziewczynka zamknęła spokojnie książkę którą czytała i
powiedziała: "ok. Bardzo chętnie. Więc o czym będziemy rozmawiać?"
Manager na to : "może o logistyce?" "OK" odpowiedziała. "to bardzo
interesujący temat. Mam jednak wpierwpytanie: jak to się dzieje że
koń, krowa i jeleń jedzą to samo, czyli trawę. Jeleń wydala
małesuche kuleczki, krowa duże, płaskie, rzadkie placki, a koń
wysuszone klumpy. Możepotrafi mi Pan wytłumaczyć co jest tego
przyczyną?" "Nie mam pojęcia" - odpowiedział manager po chwili
zastanowienia. Na to dziewczynka odpowiedziała: "czy czuje się Pan
zatem naprawdę wystarczająco kompetentny by rozmawiaćo logistyce
skoro temat zwykłego gówna przekracza Pańską wiedzę..."
Obserwuj wątek
    • zajbel Re: Humor poprawia zycie ... 19.07.09, 09:59
      Brawo dla tej małej. Tak powinniśmy odpowiadać tym wszystkim którzy
      ponoć lepiej niż my wiedzą czego potrzebujemy i co powinnismy robić.
    • wadera1953 Re: Humor poprawia zycie ... 19.07.09, 10:02
      Bardzo śmieszne.Tylko z czego tu się śmiać? Chyba z niewiedzy osoby układającej
      ta historyjkę.
      • super222 Re: Humor poprawia zycie ... 19.07.09, 10:50
        Zazdroszczę *tego pana z Krakowa*.
        big_grin
        • pia.ed Re: Humor poprawia zycie ... 19.07.09, 11:13
          • pia.ed Re: Humor poprawia zycie ... 19.07.09, 11:29

            Przysyla od czasu do czasu, teraz coraz rzadziej ...
            problem jest w tym, ze jesli jest to jakies smieszne zdejcie z
            podpisem, to przysyla to
            linkiem, a ja mimo najlepszych checi przewaznie nie moge tych
            linkow otworzyc!

            PS. Co do slowa logistyka, to jeszcze pare lat temu myslalam,
            ze to jest cos zwiazane z logicznym mysleniem, a wlasciwie to
            najpierw nie zwrocilam uwagi, ze take slowo istnieje!
            Ale mloda znajoma z internetu zaczela studiowac wlasnie logistyke
            i przy okazji zapytalam, co to oznacza!
            • wadera1953 Re: Humor poprawia zycie ... 20.07.09, 09:34
              Znaczy się przed tym nie myślała.
              • super222 Re: Humor poprawia zycie ... 20.07.09, 09:53
                Obce wyrazy to znaczy z języków obcych długo
                będą nam sprawiały trudności w zrozumieniu...
                Mnie np. bardzo sie podoba taki duży samochód
                dostawczy w kolorze żółtym i napisami, w których
                dominuje słowo logistic.
                Z auta wysiadał młody (najcześciej) mężczyzna
                i niosąc jedną kopertę albo malutki pakunek
                dzwonił domofonem do - tak myślę - odbiorcy.
                Dopiero po jakimś czasie skojarzyłam, że jest
                to dostawa poczty, tylko przez inną firmę niż
                tę, która nam się kojarzy. Taki sposób myślenia.
                Dobrze jest z komputerem, tyle się można nauczyć.
                Pozdrawiam. Życzę miłego dnia. big_grin
                • anoagata Re: Humor poprawia zycie ... 04.09.09, 20:30
                  A co byście powiedziały jak by wam wróbel zrobił kupę na głowie???
                  • wadera5 Re: Humor poprawia zycie ... 05.09.09, 09:03
                    A dlaczego akurat wróbel a nie skrzydlate
                    • maria73 Re: Humor poprawia zycie ... 05.09.09, 12:11
                      uczenie logistyka to :

                      Logistyka jest terminem opisującym proces planowania, realizowania i
                      kontrolowania sprawnego i efektywnego ekonomicznie przepływu surowców,
                      materiałów, wyrobów gotowych oraz odpowiedniej informacji z punktu pochodzenia
                      do punktu konsumpcji w celu zaspokojenia wymagań klienta[1]. Działania
                      logistyczne mogą obejmować (choć nie muszą się do nich ograniczać): obsługę
                      klienta, prognozowanie popytu, przepływ informacji, kontrolę zapasów, czynności
                      manipulacyjne, realizowanie zamówień, czynności reparacyjne i zaopatrywanie w
                      części, lokalizację zakładów produkcyjnych i składów, procesy zaopatrzeniowe,
                      pakowanie, obsługę zwrotów, gospodarowanie odpadami, transport i składowanie.
                      • chochlik5 Re: Humor poprawia zycie ... 06.09.09, 15:37
                        Szlag mnkie trafa gdy spotykam co krok obce wyrazy, które w ciągu
                        mego aktywnego życia nie funkcjonowały, których znaczenia muszę
                        szukać w słowniku wyrazó obcych, a i obecnie nadal można się bez
                        tych nowości obyć. Właśnie "logistyka" to nic innego jak sprawna
                        organizacja obejmująca planowanie i realizację zadań, więc po co
                        zaśmiecać polską mowę?
                        • wadera5 Re: Humor poprawia zycie ... 06.09.09, 17:39
                          Mnie wystarczy w każdej z wymienionych czynności ,logiczne myślenie.
                          • maria73 Re: Humor poprawia zycie ... 07.09.09, 08:08
                            Zgadzam się z wami !!!
                            Też mnie trafia kiedy się z tym spotykam.
                            a kiedy jeszcze czytam te piętrowe
                            wyjaśnienia co ktoś ma na myśli jak
                            mówi to co mówi to...................
                            • muraszka1 Re: Humor poprawia zycie ... 08.09.09, 08:49
                              Dwulatek przyglada sie spacerujacym po Starym Miescie kandydatkom na
                              miss,spodobala mu sie Czeszka,maluch mowi do mamy,wezmiemy ja do
                              domu.
                              /autentyczne/
                              • chochlik5 Re: Humor poprawia zycie ... 09.09.09, 19:24
                                Wiele lat temu mój syn jeszcze przedszkolak na widok zakonnicy
                                zawołał: "Patrz mamo! Ksiądz samiczka.
                                • aga-kosa Re: Humor poprawia zycie ... 11.09.09, 08:57
                                  Zając przyszedł do sklepu i chciał kupić o,5 kg soli .Sprzedawca
                                  mówi ,ze ma zepsutą wagę i może mu tak nasypać na oko..
                                  -do d..y sobie nasyp a nie mi na oko.
                                  • aga-kosa Re: Humor poprawia zycie ... 15.09.09, 12:46
                                    mąż wrócił do domu i zastał żonę jak myła podłogę .Podniósł jaj sukienkę ,zdjął
                                    jej majteczki ,zrobił na co miał ochotę ,rozwalił sie w fotelu i mówi ;- ale cie
                                    zaskoczyłem
                                    Na to żona ; -Ty to jesteś tak samo durny jak moi koledzy z pracy. aga
                                    • muraszka1 Re: Humor poprawia zycie ... 16.09.09, 13:22
                                      smile)))))))))))
                                      • jagodajna Re: Humor poprawia zycie ... 16.09.09, 21:02
                                        Kobieta w kwiecie wieku staje przed lustrem i mówi do męża:
                                        - Ech... przybyło mi zmarszczek, utyłam, te włosy takie jakieś nijakie.
                                        Zbrzydłam. Powiedz mi kochanie, coś miłego...
                                        - Wzrok masz dalej dobry.
                                        • aga-kosa Re: Humor poprawia zycie ... 17.09.09, 08:32
                                          W raju;
                                          Adam kochasz mnie?
                                          -A kogo mam kochać.

                                          W aptece; pani magister najwiekszy rozmiar prezerwatywy to jaki
                                          macie ?
                                          Mgr pokazuje i pyta czy kupi pani?
                                          _nie ja sobie poczekam na tego co ją kupi.
                                          • jagodajna Re: Humor poprawia zycie ... 17.09.09, 11:09
                                            - Co będziesz dzisiaj robił?
                                            - Nic.
                                            - Jak to? Przecież już wczoraj nic nie robiłeś?
                                            - No właśnie... I jeszcze nie skończyłem.
                                            • jagodajna Re: Humor poprawia zycie ... 18.09.09, 19:12
                                              Człowiek kryzysowy -
                                              je spleśniały ser ,
                                              pije stare wino
                                              i jeździ samochodem bez dachu smile
                                              • wadera5 Re: Humor poprawia zycie ... 18.09.09, 20:24
                                                No nie!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka